Hledat

Ubytování

Ubytování město Martello

Ve městě Martello (Itálie) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Martello

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Martello

Perkmannhof

10

Perkmannhof

Ubytování (Apartmány) Perkmannhof. Perkmannhof se nachází v Martellu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Perkmannhof se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhütte Premstlahof

10

Ferienhütte Premstlahof

Ubytování (Farma) Ferienhütte Premstlahof. Ferienhütte Premstlahof se nachází v Martellu, 42 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhütte Premstlahof se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Lärchenstube

10

Ferienwohnung Lärchenstube

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Lärchenstube. Ferienwohnung Lärchenstube se nachází v Martellu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Lärchenstube se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhütte Premstlahof - Chalet

10

Ferienhütte Premstlahof - Chalet

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhütte Premstlahof - Chalet. Ferienhütte Premstlahof - Chalet se nachází v Martellu, 43 km od divadla Merano, zámku Princes a muzea žen. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienhütte Premstlahof - Chalet se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grogg 608 Apt I I

10

Grogg 608 Apt I I

UbytováníGrogg 608 Apt I I. Grogg 608 Apt Já... I se nachází v Martellu, 45 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Grogg 608 Apt I I se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Restaurant Waldheim

9,4

Hotel Restaurant Waldheim

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Waldheim. Hotel Restaurant Waldheim se nachází v Martellu a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, venkovní bazén a bar. Ubytování Hotel Restaurant Waldheim se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhof Mairulrich

9,3

Ferienhof Mairulrich

Ubytování (Farma) Ferienhof Mairulrich. Rodinný penzion Bauernhof Mairulrich se nachází v obci Martello v nadmořské výšce 1310 metrů, který je součástí národního parku Stelvio a nabízí apartmány... Ubytování Ferienhof Mairulrich se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

WASCHERHOF - Ferienwohnungen Oberhofer

9,3

WASCHERHOF - Ferienwohnungen Oberhofer

UbytováníWASCHERHOF - Ferienwohnungen Oberhofer. WASCHERHOF - Ferienwohnungen Oberhofer se nachází přibližně 42 km od divadla Merano a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování WASCHERHOF - Ferienwohnungen Oberhofer se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bergfrieden

9,2

Hotel Bergfrieden

UbytováníHotel Bergfrieden. Hotel Bergfrieden nabízí wellness centrum, zahradu, restauraci a pokoje se zařízeným balkonem s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Bergfrieden se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Martell Mountains

9,1

Residence Martell Mountains

Ubytování (Aparthotel) Residence Martell Mountains. Residence Martell Mountains se nachází ve městě Martello v národním parku Stelvio a nabízí stylové apartmány s balkonem nebo terasou a výhledem na hory. Ubytování Residence Martell Mountains se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alpenrose

9

Residence Alpenrose

Ubytování (Aparthotel) Residence Alpenrose. Residence Alpenrose se nachází v klidné oblasti, 2 minuty chůze od centra Martella, a nabízí apartmány s panoramatickým balkonem a výhledem do údolí. Ubytování Residence Alpenrose se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sonneck

8,8

Residence Sonneck

Ubytování (Aparthotel) Residence Sonneck. Residence Sonneck se nachází v centru města Martello a nabízí moderní apartmány s terasou nebo balkonem a výhledem do údolí nebo na hory. Ubytování Residence Sonneck se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel zum See

8,8

Hotel zum See

UbytováníHotel zum See. Hotel zum See se nachází v nadmořské výšce 1870 metrů v údolí Venosta, 10 km od obce Martello. Ubytování Hotel zum See se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Burgaunerhof

8,8

Hotel Burgaunerhof

UbytováníHotel Burgaunerhof. Hotel Burgaunerhof se nachází v nadmořské výšce 1100 metrů a nabízí pokoje s panoramatickým balkonem. Ubytování Hotel Burgaunerhof se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Auhaus

8,7

Ferienwohnungen Auhaus

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Auhaus. Ferienwohnungen Auhaus se nachází v národním parku Stelvio v údolí Val Martello. Ubytování Ferienwohnungen Auhaus se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Martellerhof

8,5

Hotel Martellerhof

UbytováníHotel Martellerhof. Hotel Martellerhof se nachází v samém srdci údolí Martello, oblastí známou pro běžecké lyžování, v Národního parku Stelvio. Ubytování Hotel Martellerhof se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Omis Pennhaus

8,5

B&B Omis Pennhaus

UbytováníB&B Omis Pennhaus. Ubytování se nachází v Martellu, 33 km od Bormia a 33 km od Bormia. B&B Omis Pennhaus nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Omis Pennhaus se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Flurahof

8,2

Flurahof

UbytováníFlurahof. Flurahof se nachází v nadmořské výšce 1300 metrů v Martellu a nabízí bio jahodovou farmu a bezplatný gril. Ubytování Flurahof se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ortlerhof

7,9

Hotel Ortlerhof

UbytováníHotel Ortlerhof. Hotel Pizzeria Ortlerhof se nachází v klidné oblasti Transacqua v národním parku Stelvio. Ubytování Hotel Ortlerhof se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grogg 608 Apt I

Grogg 608 Apt I

UbytováníGrogg 608 Apt I. Grogg 608 Apt I se nachází v Martellu, 45 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Grogg 608 Apt I se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grogg608

Grogg608

Ubytování (Apartmány) Grogg608. Grogg608 se nachází v Martellu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Grogg608 se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Martello

Město Martello se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Martello.