Hledat

Ubytování

Ubytování město Malfa

Ve městě Malfa (Itálie) máme celkem 50 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Malfa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malfa

La Resilienza - Villetta Eoliana sul mare, in centro a Malfa

10

La Resilienza - Villetta Eoliana sul mare, in centro a Malfa

Ubytování (Vila) La Resilienza - Villetta Eoliana sul mare, in centro a Malfa. La Resilienza - Villetta Eoliana sul mare, in centro a Malfa se nachází ve městě Malfa, 600 metrů od pláže Scario a necelý 1 km od pláže Malfa Torricella. Ubytování La Resilienza - Villetta Eoliana sul mare, in centro a Malfa se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa del gelso bianco

10

Casa del gelso bianco

Ubytování (Prázdninové domy) Casa del gelso bianco. Casa del gelso bianco se nachází v Malfě a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa del gelso bianco se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Villa Ginestra - casa di fine 800' elegante e con vista sul mare

10

Villa Ginestra - casa di fine 800' elegante e con vista sul mare

UbytováníVilla Ginestra - casa di fine 800' elegante e con vista sul mare. Ubytování se nachází ve městě Malfa, 1,1 km od pláže Malfa Torricella. Ubytování Villa Ginestra - casa di fine 800' elegante e con vista sul mare se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Frangimare - La Malandrina

10

Frangimare - La Malandrina

UbytováníFrangimare - La Malandrina. Frangimare - La Malandrina se nachází v Malfě, kousek od pláží Jalera, Scario a Malfa Torricella. Nabízí výhled na moře, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Frangimare - La Malandrina se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Frangimare

10

Frangimare

Ubytování (Aparthotel) Frangimare. Frangimare se nachází necelý 1 km od pláže Jalera a nabízí venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Frangimare se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Principe Di Salina Boutique Hotel

9,8

Principe Di Salina Boutique Hotel

UbytováníPrincipe Di Salina Boutique Hotel. Principe Di Salina je designový butikový hotel, který nabízí bezplatné Wi-Fi a jedinečný výhled na moře z panoramatických teras. Ubytování Principe Di Salina Boutique Hotel se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Salina Case Vacanza

9,7

Salina Case Vacanza

Ubytování (Prázdninové domy) Salina Case Vacanza. Salina Case Vacanza se nachází 300 metrů od pláže Scario a nabízí zahradu, terasu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Salina Case Vacanza se nachází ve městě (Itálie - Salina).

Hotel Ravesi

9,6

Hotel Ravesi

UbytováníHotel Ravesi. Hotel Ravesi is surrounded by green gardens, and is just 500 metres from the beach in Salina Island. Ubytování Hotel Ravesi se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Il Gelso Vacanze

9,5

Il Gelso Vacanze

Ubytování (Bed and breakfast) Il Gelso Vacanze. Il Gelso Vacanze nabízí komfortní ubytování s balkonem jen 200 metrů od pláže na ostrově Salina, nejzelenějším Liparských ostrovů u pobřeží Sicílie. Ubytování Il Gelso Vacanze se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

LE CASETTE DI MALFA

9,5

LE CASETTE DI MALFA

Ubytování (Prázdninové domy) LE CASETTE DI MALFA. LE CASETTE DI MALFA se nachází 1,1 km od pláže Jalera a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování LE CASETTE DI MALFA se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Villa le Pigne

9,4

Villa le Pigne

Ubytování (Vila) Villa le Pigne. Villa le Pigne se nachází v Malfě, v blízkosti pláže Scario a 1,1 km od pláže Malfa Torricella. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Ubytování Villa le Pigne se nachází ve městě (Itálie - Salina).

Vico San Lorenzo - Camere a Salina

9,3

Vico San Lorenzo - Camere a Salina

UbytováníVico San Lorenzo - Camere a Salina. Vico San Lorenzo - Camere se nachází ve městě Malfa, necelý 1 km od pláže Scario. a Salina má zahradu a výhled na hory. Ubytování Vico San Lorenzo - Camere a Salina se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Hotel Punta Scario

9,3

Hotel Punta Scario

Ubytování (Hotel) Hotel Punta Scario. Hotel Punta Scario se nachází na vrcholu útesu na ostrově Salina a nabízí pokoje s balkonem nebo terasou a výhledem na Tyrhénské moře. Ubytování Hotel Punta Scario se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

B&B La Palma

9,3

B&B La Palma

UbytováníB&B La Palma. B&B La Palma se nachází v Santa Marina Salina v regionu Salina, nedaleko pláže Santa Marina. Ubytování B&B La Palma se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Case Vacanze Villa Lory

9,2

Case Vacanze Villa Lory

Ubytování (Apartmány) Case Vacanze Villa Lory. Case Vacanze Villa Lory se nachází ve městě Malfa na ostrově Salina. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem do zahrady a na Středozemní moře. Ubytování Case Vacanze Villa Lory se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

'A Alera Room & Breakfast

9,2

'A Alera Room & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) 'A Alera Room & Breakfast. 'A Alera Room & Breakfast se nachází v Malfě na ostrově Salina. Ubytování 'A Alera Room & Breakfast se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Papuzza

9,2

Casa Papuzza

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Papuzza. Casa Papuzza se nachází v Malfě, 400 metrů od pláže Jalera, 600 metrů od pláže Scario a 1,1 km od pláže Malfa Torricella. Ubytování Casa Papuzza se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Case Vacanza Cafarella

9,2

Case Vacanza Cafarella

Ubytování (Apartmány) Case Vacanza Cafarella. Case Vacanza Cafarella se nachází ve městě Malfa a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Case Vacanza Cafarella se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Residence Salina

9,2

Residence Salina

UbytováníResidence Salina. Residence Salina se nachází na ostrově Salina, 500 metrů od skalnaté pláže Malfa. Nabízí ubytování se zařízenou terasou a zahradou s grilem. Ubytování Residence Salina se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

La Casuzza Dei Re

9,1

La Casuzza Dei Re

Ubytování (Vila) La Casuzza Dei Re. La Casuzza Dei Re se nachází v Malfě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Casuzza Dei Re se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

La Casetta dei Re

9

La Casetta dei Re

Ubytování (Prázdninový dům) La Casetta dei Re. La Casetta dei Re se nachází v Malfě a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování La Casetta dei Re se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Agriturismo Al Cappero

9

Agriturismo Al Cappero

UbytováníAgriturismo Al Cappero. Agriturismo Al Cappero se nachází v Malfě a nabízí ubytování s výhledem na město, zahradu, terasu, restauraci, bar a gril. Ubytování Agriturismo Al Cappero se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Rina, in centro a Malfa

9

Casa Rina, in centro a Malfa

UbytováníCasa Rina, in centro a Malfa. Casa Rina se nachází v obci centro a Malfa, přibližně 1 km od pláže Jalera, a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na moře. Ubytování Casa Rina, in centro a Malfa se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Capperina

9

Casa Capperina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Capperina. Casa Capperina se nachází v Malfě, 2,4 km od pláže Scario a 2,5 km od pláže Punta Marcello. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Capperina se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Mary - Monolocale panoramico in centro a Malfa

9

Casa Mary - Monolocale panoramico in centro a Malfa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mary - Monolocale panoramico in centro a Malfa. Casa Mary - Monolocale panoramico in centro a Malfa se nachází v Malfě, 250 metrů od pláže Jalera a 550 metrů od pláže Scario, a nabízí zahradu a výhled do... Ubytování Casa Mary - Monolocale panoramico in centro a Malfa se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Le Case del Sole - Terrazzi panoramici alle Isole Eolie

9

Le Case del Sole - Terrazzi panoramici alle Isole Eolie

Ubytování (Prázdninové domy) Le Case del Sole - Terrazzi panoramici alle Isole Eolie. Le Case del Sole - Terrazzi panoramici alle Isole Eolie se nachází v Malfě, 650 metrů od pláže Jalera. Ubytování Le Case del Sole - Terrazzi panoramici alle Isole Eolie se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

House Il Mandarino, terrace overlooking the sea

9

House Il Mandarino, terrace overlooking the sea

UbytováníHouse Il Mandarino, terrace overlooking the sea. House Il Mandarino se nachází v Malfě, v blízkosti pláže Scario a 1,5 km od pláže Jalera. Nabízí terasu s výhledem na moře, zahradu a terasu. Ubytování House Il Mandarino, terrace overlooking the sea se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

La Casuzza Gialla - in the bay of Pollara

9

La Casuzza Gialla - in the bay of Pollara

UbytováníLa Casuzza Gialla - in the bay of Pollara. La Casuzza Gialla - in the bay of Pollara se nachází ve městě Malfa a nabízí zahradu a terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování La Casuzza Gialla - in the bay of Pollara se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Le Sette Perle

8,9

Le Sette Perle

Ubytování (Penzion) Le Sette Perle. Le Sette Perle se nachází v Malfě, nedaleko pláží Scario a Jalera. K dispozici je pokojová služba, úschovna zavazadel a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Le Sette Perle se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Vacanze Dell'Avvocato

8,8

Casa Vacanze Dell'Avvocato

UbytováníCasa Vacanze Dell'Avvocato. Casa Vacanze Dell'Avvocato se nachází v typickém Liparském domě na severním pobřeží ostrova Salina. Skalnatá pláž Malfa je vzdálená 500 metrů. Ubytování Casa Vacanze Dell'Avvocato se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Zagami

8,7

Casa Zagami

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Zagami. Casa Zagami se nachází v Malfě a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Casa Zagami se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Case vacanza La Palmas nel centro di Malfa

8,7

Case vacanza La Palmas nel centro di Malfa

Ubytování (Prázdninové domy) Case vacanza La Palmas nel centro di Malfa. Case vacanza La Palmas nel centro di Malfa se nachází ve městě Malfa, 500 metrů od pláže Scario a 550 metrů od pláže Jalera, a nabízí zahradu a výhled do... Ubytování Case vacanza La Palmas nel centro di Malfa se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Hotel Santa Isabel

8,7

Hotel Santa Isabel

UbytováníHotel Santa Isabel. Hotel Santa Isabel se nachází na vysokém skalnatém pobřeží Malfy na ostrově Salina. Má výhled na záliv Scario a do centra města dojdete za 10 minut. Ubytování Hotel Santa Isabel se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Vacanze Lorenzo

8,5

Casa Vacanze Lorenzo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Lorenzo. Casa Vacanze Lorenzo se nachází v Malfě, 400 metrů od pláže Jalera, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Casa Vacanze Lorenzo se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Da Riccardo

8,5

Da Riccardo

Ubytování (Prázdninový dům) Da Riccardo. Da Riccardo se nachází na ideálním místě ve městě Malfa, 300 metrů od pláže Scario a 700 metrů od pláže Jalera. Nabízí sluneční terasu a bankomat. Ubytování Da Riccardo se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Hotel Signum

8,4

Hotel Signum

UbytováníHotel Signum. Hotel Signum offers a view of the gulf of Malfa, a geothermal spa and a restaurant with a Michelin star. Ubytování Hotel Signum se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Eoliano B&B

8,4

Eoliano B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Eoliano B&B. Eoliano B&B se nachází na ostrově Salina v Malfě, 1,5 km od moře. Nabízí ubytování v klasickém stylu, zahradu a sladkou snídani formou bufetu. Ubytování Eoliano B&B se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

la casa di titti e jack

8,1

la casa di titti e jack

Ubytování (Prázdninové domy) la casa di titti e jack. La casa di titti e jack se nachází v Malfě v regionu Salina, nedaleko pláží Scario a Jalera. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování la casa di titti e jack se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Villette Corallo

8,1

Villette Corallo

Ubytování (Prázdninové domy) Villette Corallo. Villette Corallo se nachází 750 metrů od pláže Scario a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Villette Corallo se nachází ve městě (Itálie - Salina).

La Casa dei Ricordi - in centro a Malfa

8

La Casa dei Ricordi - in centro a Malfa

Ubytování (Apartmány) La Casa dei Ricordi - in centro a Malfa. La Casa dei Ricordi - in centro se nachází ve městě Malfa, 400 metrů od pláže Scario a 550 metrů od pláže Jalera. Apartmán a Malfa má terasu a klimatizaci. Ubytování La Casa dei Ricordi - in centro a Malfa se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Villa Egea, elegante villa Eoliana dell'800 immersa in un curato giardino

8

Villa Egea, elegante villa Eoliana dell'800 immersa in un curato giardino

Ubytování (Vila) Villa Egea, elegante villa Eoliana dell'800 immersa in un curato giardino. Villa Egea, elegante villa Eoliana dell'800 immersa in un curato giardino se nachází ve městě Malfa, necelý 1 km od pláže Scario a 17 minut chůze od pláže... Ubytování Villa Egea, elegante villa Eoliana dell'800 immersa in un curato giardino se nachází ve městě (Itálie - Salina).

Casa La Papera - in centro a Malfa

8

Casa La Papera - in centro a Malfa

Ubytování (Prázdninové domy) Casa La Papera - in centro a Malfa. Casa La Papera - in centro a Malfa se nachází v Malfě, 750 metrů od pláže Scario a necelý 1 km od pláže Jalera. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa La Papera - in centro a Malfa se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Angel home

7,6

Angel home

Ubytování (Apartmán) Angel home. Angel home se nachází v Malfě, 750 metrů od pláže Jalera a necelý 1 km od pláže Scario. Ubytování Angel home se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Nina - Villetta indipendente con ampio terrazzo panoramico

7,5

Casa Nina - Villetta indipendente con ampio terrazzo panoramico

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nina - Villetta indipendente con ampio terrazzo panoramico. Casa Nina - Villetta indipendente con ampio terrazzo panoramico se nachází v Malfě, necelý 1 km od pláže Scario a 12 minut chůze od pláže Malfa Torricella,... Ubytování Casa Nina - Villetta indipendente con ampio terrazzo panoramico se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Didime, al centro di Malfa a soli 600 mt dalla spiaggia

7,5

Casa Didime, al centro di Malfa a soli 600 mt dalla spiaggia

Ubytování (Apartmán) Casa Didime, al centro di Malfa a soli 600 mt dalla spiaggia. Casa Didime, al centro di Malfa nabízí klimatizované ubytování s terasou. a soli 600 mt dalla spiaggia se nachází v Malfě. Ubytování Casa Didime, al centro di Malfa a soli 600 mt dalla spiaggia se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

La Casa di Zeffiro

7,3

La Casa di Zeffiro

Ubytování (Bed and breakfast) La Casa di Zeffiro. La Casa di Zeffiro se nachází v Malfě, 300 metrů od Malfy a 4,1 km od Isola Salina. Ve vlastní koupelně najdete sprchu, fén a bezplatné toaletní potřeby. Ubytování La Casa di Zeffiro se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Lemon

7

Casa Lemon

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lemon. Casa Lemon se nachází v Malfě, 100 metrů od pláže Jalera a 350 metrů od pláže Scario. Nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a klimatizaci. Ubytování Casa Lemon se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Vacanze sul mare

7

Casa Vacanze sul mare

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze sul mare. Casa Vacanze sul mare se nachází v Malfě v regionu Salina a má zahradu. 3,8 km od Santa Marina Salina. Ubytování Casa Vacanze sul mare se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Casa Bianca - monolocale sul mare a Malfa, Salina - Isole Eolie

7

Casa Bianca - monolocale sul mare a Malfa, Salina - Isole Eolie

Ubytování (Apartmán) Casa Bianca - monolocale sul mare a Malfa, Salina - Isole Eolie. Casa Bianca - monolocale sul mare a Malfa, Salina - Isole Eolie se nachází v Malfě, 100 metrů od pláže Jalera, 700 metrů od pláže Scario a 2,4 km od pláže... Ubytování Casa Bianca - monolocale sul mare a Malfa, Salina - Isole Eolie se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

2 bedrooms house with sea view enclosed garden and wifi at Malfa

7

2 bedrooms house with sea view enclosed garden and wifi at Malfa

Ubytování2 bedrooms house with sea view enclosed garden and wifi at Malfa. 2 bedrooms house with sea view closed garden and wifi at Malfa se nachází v Malfě, 500 metrů od pláže Malfa Torricella, 1,8 km od pláže Jalera a 2,1 km od... Ubytování 2 bedrooms house with sea view enclosed garden and wifi at Malfa se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

La Casa di Capo - Isole Eolie, Salina

6

La Casa di Capo - Isole Eolie, Salina

UbytováníLa Casa di Capo - Isole Eolie, Salina. La Casa di Capo - Isole Eolie, Salina se nachází v Malfě, jen pár kroků od pláže Malfa Torricella, 2,3 km od pláže Jalera a 2,7 km od pláže Scario. Ubytování La Casa di Capo - Isole Eolie, Salina se nachází ve městě Malfa (Itálie - Salina).

Ubytování ve městě Malfa

Město Malfa se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 50 hotelů a ubytování ve městě Malfa.