Hledat

Ubytování

Ubytování město Makrigialos

Ve městě Makrigialos (Řecko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Makrigialos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Makrigialos

Chrysa Apartment

9,9

Chrysa Apartment

Ubytování (Apartmán) Chrysa Apartment. Located in Makrýgialos in the Macedonia region, Chrysa Apartment features a garden. The air-conditioned accommodation is 43 km from Litóchoron. Ubytování Chrysa Apartment se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Pearl

9,7

White Pearl

Ubytování (Apartmány) White Pearl. Situated 300 metres from Makigialos beach, White Pearl offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování White Pearl se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Kréta).

Navy Greece Vacation Villa

9,7

Navy Greece Vacation Villa

Ubytování (Vila) Navy Greece Vacation Villa. Navy Greece Vacation Villa is set in Makrýgialos and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Navy Greece Vacation Villa se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia).

Marilena

9,7

Marilena

Ubytování (Apartmán) Marilena. Set in Makry Gialos, less than 1 km from Diaskari Beach and a 12-minute walk from Lagoufa Beach, Marilena offers air-conditioned accommodation with a patio... Ubytování Marilena se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perigiali

9,4

Perigiali

Ubytování (Apartmány) Perigiali. Apartmány Perigiali jsou situované pouhých 50 metrů od pláže a 300 metrů od malého přístavu Makry Gialos a mají terasu s výhledem na Lybijské moře nebo... Ubytování Perigiali se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Kréta).

Varka Apartment

9,4

Varka Apartment

Ubytování (Apartmány) Varka Apartment. Located in Makrýgialos, 22 km from Kateríni, Varka Apartment provides a terrace and free WiFi. Ubytování Varka Apartment se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zira Holiday House

9,2

Zira Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Zira Holiday House. Located in Makrýgialos in the Macedonia region, Zira Holiday House has a balcony and sea views. Ubytování Zira Holiday House se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms To Let Giannis

9

Rooms To Let Giannis

Ubytování (Apartmán) Rooms To Let Giannis. Rooms To Let Giannis se nachází v letovisku Makrigialos a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. V tomto apartmánu je také terasa. Ubytování Rooms To Let Giannis se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia).

Rooms To Let Giannis

8,8

Rooms To Let Giannis

Ubytování (Apartmán) Rooms To Let Giannis. Providing free WiFi, Rooms To Let Giannis is located on the beachfront in Makrýgialos. The air-conditioned accommodation is 42 km from Litóchoron. Ubytování Rooms To Let Giannis se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia).

Hotel Achillion

8,6

Hotel Achillion

Ubytování (Hotel) Hotel Achillion. Tento 2hvězdičkový hotel se nachází na pobřeží Makrigialos, jen 15 minut jízdy od pláže Korinos, Paralia a Olympic. Ubytování Hotel Achillion se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia).

Noula Rooms

8,3

Noula Rooms

Ubytování (Apartmán) Noula Rooms. Noula Rooms jsou apartmány situované v přímořské vesnici Makrygialos, 16 km od Katerini a 38 km od Soluně. Ubytování Noula Rooms se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia).

Star Beach Resort

8

Star Beach Resort

Ubytování (Aparthotel) Star Beach Resort. Set right on the sandy Paralia Beach in Makrygialos, Star Beach Resort features accommodation with wonderful Aegean Sea views. Ubytování Star Beach Resort se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia).

Hotel Dias Apartments

7,8

Hotel Dias Apartments

Ubytování (Aparthotel) Hotel Dias Apartments. Approximately 125 metres from Makrygiallos sandy beach, Hotel Dias offers a Greek restaurant and bright accommodation with a balcony. Ubytování Hotel Dias Apartments se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Camping Agiannis

7,4

Hotel Camping Agiannis

Ubytování (Hotel) Hotel Camping Agiannis. Plážový Hotel Camping Agiannis se nachází v obci Agiannis ležící na území regionu Pieria, je obklopený bujnou zelení a nabízí bazén s částí vyhrazenou pro... Ubytování Hotel Camping Agiannis se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia).

Holiday home Eparchiaki Odos Ierapetras - Sitias

Holiday home Eparchiaki Odos Ierapetras - Sitias

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Eparchiaki Odos Ierapetras - Sitias. Set in Makry Gialos, 200 metres from Kalamokanias Beach and 1 km from Makigialos beach, Holiday home Eparchiaki Odos Ierapetras - Sitias offers... Ubytování Holiday home Eparchiaki Odos Ierapetras - Sitias se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Elektra

Vila Elektra

Ubytování (Hotel) Vila Elektra. Vila Elektra in Makrýgialos has a garden and a terrace. Free WiFi is featured. Guest rooms in the hotel are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Vila Elektra se nachází ve městě Makrigialos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Makrigialos

Město Makrigialos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Makrigialos.