Hledat

Ubytování

Ubytování město Magaziá

Ve městě Magaziá (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Magaziá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Magaziá

Alkyon

Alkyon

Ubytování (Vila) Alkyon. Alkyon se nachází v obci Magaziá v Paxojském kraji a nabízí terasu. Ubytování Alkyon se nachází ve městě Magaziá (Řecko - Paxoi).

Villa Sirina

Villa Sirina

Ubytování (Vila) Villa Sirina. Villa Sirina se nachází v letovisku Magaziá a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Ubytování Villa Sirina se nachází ve městě Magaziá (Řecko - Paxoi).

Villa Mamma Mar, Magazia

Villa Mamma Mar, Magazia

Ubytování (Vila) Villa Mamma Mar, Magazia. Situated in Gaios, Villa Mamma Mar provides accommodation with a private pool. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Villa Mamma Mar, Magazia se nachází ve městě Magaziá (Řecko - Paxoi).

Villa Athina, Magazia

Villa Athina, Magazia

Ubytování (Vila) Villa Athina, Magazia. Featuring an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Athina, Magazia offers accommodation in Magaziá with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Athina, Magazia se nachází ve městě Magaziá (Řecko - Paxoi).

Magazia Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Magazia Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Magazia Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi. Located in Magaziá, within 800 metres of Erimitis Bay Beach and 1. Ubytování Magazia Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Magaziá (Řecko - Paxoi).

Ubytování ve městě Magaziá

Město Magaziá se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Magaziá.