Hledat

Ubytování

Ubytování město Magaluf

Ve městě Magaluf (Španělsko) máme celkem 48 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Magaluf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Magaluf

HSM Sandalo Beach

8,8

HSM Sandalo Beach

Ubytování (Hotel) HSM Sandalo Beach. Moderní komplex HSM Sandalo Beach nabízí apartmány a studia a vyznačuje se novým uvolněným konceptem ubytování, ve kterém mohou hosté zažívat mír a... Ubytování HSM Sandalo Beach se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Meliá Calviá Beach

8,7

Meliá Calviá Beach

Ubytování (Hotel) Meliá Calviá Beach. Plážový hotel Meliá Calviá Beach nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích s balkonem s výhledem na moře, vyhřívaný krytý bazén, 3 venkovní bazény a... Ubytování Meliá Calviá Beach se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Inn

8,7

Apartamentos Inn

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Inn. Tento prázdninový aparthotel leží mezi mallorskými plážemi Magalluf a Son Matias, přímo naproti zábavnímu parku Káthmándú. Ubytování Apartamentos Inn se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Bahia Principe Sunlight Coral Playa

8,5

Bahia Principe Sunlight Coral Playa

Ubytování (Hotel) Bahia Principe Sunlight Coral Playa. Bahía Principe Coral Playa se nachází na svahu s výhledem na Magallufský záliv a nabízí venkovní bazén a přístup výtahem na pláž pod hotelem. Ubytování Bahia Principe Sunlight Coral Playa se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Sotavento Club Apartments - Adults Only

8,5

Sotavento Club Apartments - Adults Only

Ubytování (Aparthotel) Sotavento Club Apartments - Adults Only. Sotavento Club Apartments - Adults Only is just a 5-minute walk from Magaluf Beach and the nightlife of the Strip. Ubytování Sotavento Club Apartments - Adults Only se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Hotel Samos

8,4

Hotel Samos

Ubytování (Hotel) Hotel Samos. Tento hotel najdete v samém srdci města Magaluf, pouhých 250 metrů od slavných pláží. Ubytování Hotel Samos se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Sol y Vera

8,4

Apartamentos Sol y Vera

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Sol y Vera. Apartamentos Sol y Vera se nachází 100 metrů od pláže Magalluf na Mallorce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a venkovní bazén se sluneční terasou. Ubytování Apartamentos Sol y Vera se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Balear Beach

8,3

Apartamentos Balear Beach

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Balear Beach. Featuring a terrace, Apartamentos Balear Beach is set in Palmanova, within 2.1 km of Cala Vinyes Beach. Ubytování Apartamentos Balear Beach se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Sol Guadalupe

8,3

Sol Guadalupe

Ubytování (Hotel) Sol Guadalupe. Hotel Sol Guadalupe se nachází 200 metrů od pláže Magalluf na Mallorce. Rodiny s malými dětmi zde mohou nepřetržitě využít kuchyň. Ubytování Sol Guadalupe se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Sol House The Studio - Calviá Beach

8,3

Sol House The Studio - Calviá Beach

Ubytování (Hotel) Sol House The Studio - Calviá Beach. Sol House The Studio – Calvià Beach leží v Magallufu, 50 metrů od pláže Calvià. Nabízí terasu s balijskými lehátky a 2 venkovní bazény. Ubytování Sol House The Studio - Calviá Beach se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Hostel Floridita

8,3

Hostel Floridita

Ubytování (Hostel) Hostel Floridita. Hostel Floridita se nachází v poklidné části letoviska Magaluf, jen několik minut od pláže i jeho centra s bary, kluby a obchody, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Hostel Floridita se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

HSM Don Juan

8,2

HSM Don Juan

Ubytování (Hotel) HSM Don Juan. Don Juan se nachází v klidné části Magallufu, 5 minut chůze od pláže a barů. K dispozici je bazén a moderní, klimatizované pokoje se satelitní TV. Ubytování HSM Don Juan se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Meliá South Beach

8,1

Meliá South Beach

Ubytování (Hotel) Meliá South Beach. Hotel Meliá South Beach se nachází na pláži Calvia a nabízí 4 sezónní venkovní bazény a stylové pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Meliá South Beach se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Universal Hotel Florida Adults Only

8,1

Universal Hotel Florida Adults Only

Ubytování (Hotel) Universal Hotel Florida Adults Only. Hotel Florida Universal se nachází v zálivu Magalluf na Mallorce, nedaleko podniků vhodných pro trávení nočního života a přibližně 10 minut chůze od pláže... Ubytování Universal Hotel Florida Adults Only se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Sol Barbados

8

Sol Barbados

Ubytování (Hotel) Sol Barbados. Sol Barbados se nachází v Magalufu a nabízí recepční služby, pokoje, zahradu, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování Sol Barbados se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

HM Martinique

7,9

HM Martinique

Ubytování (Hotel) HM Martinique. HM Martinique se nachází 150 metrů od pláže Magalluf. Ubytování HM Martinique se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Vistasol

7,9

Apartamentos Vistasol

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Vistasol. Tyto prostorné apartmány s možností vlastního stravování se nachází u zábavních center a 100 metrů od pláže a mají wellness centrum, posilovnu a výhled na... Ubytování Apartamentos Vistasol se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BH Mallorca- Adults Only

7,9

BH Mallorca- Adults Only

Ubytování (Hotel) BH Mallorca- Adults Only. Hotel BH Mallorca- Adults Only se nachází v letovisku Magaluf. Ubytování BH Mallorca- Adults Only se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

HSM Atlantic Park

7,8

HSM Atlantic Park

Ubytování (Hotel) HSM Atlantic Park. Hotel Atlantic Park najdete jen 400 metrů od pláže Magalluf na Mallorce. Ubytování HSM Atlantic Park se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Hotel Spa Flamboyan - Caribe

7,8

Hotel Spa Flamboyan - Caribe

Ubytování (Hotel) Hotel Spa Flamboyan - Caribe. Hotel Spa Flamboyan Caribe se nachází u pláže v Magalufu, v pěší vzdálenosti od klubů a restaurací. Ubytování Hotel Spa Flamboyan - Caribe se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Sol Wave House All Suites

7,8

Sol Wave House All Suites

Ubytování (Hotel) Sol Wave House All Suites. Sol Wave House All Suites se nachází přímo u pláže v letovisku Magalluf na Mallorce a nabízí nekonečný bazén. Ubytování Sol Wave House All Suites se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Magalluf Strip Apartment

7,8

Magalluf Strip Apartment

Ubytování (Apartmány) Magalluf Strip Apartment. Magalluf Strip Apartment se nachází na pláži v oblíbeném turistickém letovisku Magalluf. V budově najdete apartmány s vlastním balkonem a výhledem na moře. Ubytování Magalluf Strip Apartment se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palmanova Suites by TRH

7,8

Palmanova Suites by TRH

Ubytování (Hotel) Palmanova Suites by TRH. Rezort Palmanova Suites by TRH se nachází na kopcích ostrova Mallorka, odkud je výhled na Středozemní moře. Ubytování Palmanova Suites by TRH se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Globales Honolulu

7,7

Globales Honolulu

Ubytování (Hotel) Globales Honolulu. Hotel Globales Honolulu se nachází mezi městy Palma Nova a Magaluf a poskytuje nádherný výhled na moře. Má bazén a pláž je vzdálená pouhých 400 metrů. Ubytování Globales Honolulu se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Sol Katmandu Park & Resort

7,4

Sol Katmandu Park & Resort

Ubytování (Hotel) Sol Katmandu Park & Resort. Sol Katmandu Park & Resort se nachází v areálu tematického parku Katmandu, jen 5 minut chůze od pláže Magalluf. Ubytování Sol Katmandu Park & Resort se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

BH Club Mallorca - Adults Only

7,2

BH Club Mallorca - Adults Only

Ubytování (Aparthotel) BH Club Mallorca - Adults Only. Club B by BH Mallorca je aparthotel situovaný v Megallufu, jen kousek od klubu BCM, necelých 5 minut od pláže a necelých 10 minut od promenády. Ubytování BH Club Mallorca - Adults Only se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca).

Kensington Econotels

7

Kensington Econotels

Ubytování (Apartmán) Kensington Econotels. Tyto apartmány jsou ideální pro hosty, kteří si chtějí užít proslulý noční život v letoviscích Palma Nova a Magaluf. Ubytování Kensington Econotels se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coconut Apartments - Adults Only

6,9

Coconut Apartments - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Coconut Apartments - Adults Only. Coconut Apartments je hotel určený pouze pro dospělé, který se nachází v letovisku Magalluf, necelých 200 metrů od pláže, na oblíbeném místě nočního... Ubytování Coconut Apartments - Adults Only se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magalluf Playa Apartments - Adults Only

6,8

Magalluf Playa Apartments - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Magalluf Playa Apartments - Adults Only. Apartmány Magaluf Playa se nachází v Magaluufu, 200 metrů od pláže a 2 minuty pěšky od barů a nočních klubů v Punta Ballena. Ubytování Magalluf Playa Apartments - Adults Only se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Globales Torrenova

6,3

Globales Torrenova

Ubytování (Hotel) Globales Torrenova. Globales Torrenova se nachází pár metrů od pláží Magaluf a Palma Nova a nabízí ubytování pouze pro dospělé, venkovní bazén a kompletní zábavní program. Ubytování Globales Torrenova se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-9

Apartment Neighbours Beach-9

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-9. Apartment Neighbours Beach-9 is located in Magaluf, 1.1 km from Cala Vinyes Beach, less than 1 km from BCM Magaluf, and a 14-minute walk from Aqua land. Ubytování Apartment Neighbours Beach-9 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-5

Apartment Neighbours Beach-5

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-5. Located 1.1 km from Cala Vinyes Beach, 1.1 km from BCM Magaluf and 1. Ubytování Apartment Neighbours Beach-5 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-1

Apartment Neighbours Beach-1

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-1. Apartment Neighbours Beach-1 is set in Magaluf, 1.1 km from Cala Vinyes Beach, 1.1 km from BCM Magaluf, as well as 1.3 km from Aqua land. Ubytování Apartment Neighbours Beach-1 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-6

Apartment Neighbours Beach-6

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-6. Situated 1.1 km from Cala Vinyes Beach, 800 metres from BCM Magaluf and 1. Ubytování Apartment Neighbours Beach-6 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-3

Apartment Neighbours Beach-3

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-3. Apartment Neighbours Beach-3 is situated in Magaluf, 1.1 km from Cala Vinyes Beach, 1.1 km from BCM Magaluf, as well as 1.2 km from Aqua land. Ubytování Apartment Neighbours Beach-3 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-7

Apartment Neighbours Beach-7

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-7. Apartment Neighbours Beach-7 is set in Magaluf, 1.1 km from Cala Vinyes Beach, 1.1 km from BCM Magaluf, as well as 1.2 km from Aqua land. Ubytování Apartment Neighbours Beach-7 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seafront Apartment in Magaluf

Seafront Apartment in Magaluf

Ubytování (Apartmán) Seafront Apartment in Magaluf. Seafront Apartment in Magaluf is situated in Magaluf. The property is 400 metres from BCM Magaluf. Ubytování Seafront Apartment in Magaluf se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-10

Apartment Neighbours Beach-10

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-10. Set 1.1 km from Cala Vinyes Beach, less than 1 km from BCM Magaluf and a 14-minute walk from Aqua land, Apartment Neighbours Beach-10 offers accommodation... Ubytování Apartment Neighbours Beach-10 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-12

Apartment Neighbours Beach-12

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-12. Apartment Neighbours Beach-12 is situated in Magaluf, 1.1 km from Cala Vinyes Beach, 1.1 km from BCM Magaluf, as well as 1.3 km from Aqua land. Ubytování Apartment Neighbours Beach-12 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-2

Apartment Neighbours Beach-2

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-2. Situated 1.1 km from Cala Vinyes Beach, 1.1 km from BCM Magaluf and 1. Ubytování Apartment Neighbours Beach-2 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-11

Apartment Neighbours Beach-11

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-11. Apartment Neighbours Beach-11 is set in Magaluf, 1.1 km from Cala Vinyes Beach, 1.1 km from BCM Magaluf, as well as 1.2 km from Aqua land. Ubytování Apartment Neighbours Beach-11 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-8

Apartment Neighbours Beach-8

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-8. Apartment Neighbours Beach-8 is situated in Magaluf, 1. Ubytování Apartment Neighbours Beach-8 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neighbours Beach-4

Apartment Neighbours Beach-4

Ubytování (Apartmán) Apartment Neighbours Beach-4. Apartment Neighbours Beach-4 is situated in Magaluf, 1.1 km from Cala Vinyes Beach, 1.1 km from BCM Magaluf, as well as 1.3 km from Aqua land. Ubytování Apartment Neighbours Beach-4 se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wavehouse Freedom Blue - First line Apartment

Wavehouse Freedom Blue - First line Apartment

Ubytování (Apartmán) Wavehouse Freedom Blue - First line Apartment. Set in Magaluf, 2.9 km from Cap d´es Gegant Beach and 1. Ubytování Wavehouse Freedom Blue - First line Apartment se nachází ve městě Magaluf (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Magaluf

Město Magaluf se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 48 hotelů a ubytování ve městě Magaluf.