Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Luže

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Luže

Penzion Lacembok

9,8

Penzion Lacembok

Ubytování (Penzion) Penzion Lacembok. Penzion Lacembok se nachází v obci Luže. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, kuchyni, koupelnu, bankomat a turistické informace. Ubytování Penzion Lacembok se nachází ve městě Luže (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lacembok má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Lacembok momentálně evidujeme 96 recenzí.

Holubník statečných žen králových

8,9

Holubník statečných žen králových

Ubytování (Penzion) Holubník statečných žen králových. Apartmány Holubník statečných žen králových se nachází v klidném prostředí v obci Luže, 100 metrů od hradu Košumberk. Ubytování Holubník statečných žen králových se nachází ve městě Luže (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Kryštofa

U Kryštofa

Ubytování (Prázdninový dům) U Kryštofa. Prázdninový dům U Kryštofa se nachází v obci Luže a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je také zahrada. Ubytování U Kryštofa se nachází ve městě Luže (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům U Kryštofa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Westernové městečko HILL VALLEY

Westernové městečko HILL VALLEY

Ubytování (Apartmány) Westernové městečko HILL VALLEY. Westernové městečko HILL VALLEY se nachází v obci Luže v Pardubickém kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi. K zázemí patří terasa. Relaxovat můžete na zahradě. Ubytování Westernové městečko HILL VALLEY se nachází ve městě Luže (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U tří jasanů

U tří jasanů

Ubytování (Prázdninový dům) U tří jasanů. U tří jasanů se nachází v Luži. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Tento prázdninový dům má 3 samostatné ložnice, 2 koupelny a obývací pokoj. Ubytování U tří jasanů se nachází ve městě Luže (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)