Hledat

Ubytování

Ubytování město Lozorno

Ve městě Lozorno (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lozorno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lozorno

Boutique Hotel Pri Mlyne Lozorno

9

Boutique Hotel Pri Mlyne Lozorno

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Pri Mlyne Lozorno. Boutique Hotel Pri Mlyne Lozorno se nachází ve městě Lozorno. Nabízí bar, restauraci, wellness centrum, zahradu, Wi-Fi zdarma, noviny, fax a kopírku. Ubytování Boutique Hotel Pri Mlyne Lozorno se nachází ve městě Lozorno (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Boutique Hotel Pri Mlyne Lozorno má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Boutique Hotel Pri Mlyne Lozorno momentálně evidujeme 102 recenzí.

Hotel Karpatsky Dvor

8,8

Hotel Karpatsky Dvor

Ubytování (Hotel) Hotel Karpatsky Dvor. Hotel Karpatsky Dvor se nachází v centru obce Lozorno ležící v západní části Malých Karpat a nabízí pokoje s klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou... Ubytování Hotel Karpatsky Dvor se nachází ve městě Lozorno (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Karpatsky Dvor má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Karpatsky Dvor momentálně evidujeme 145 recenzí.

Ubytování ve městě Lozorno

Město Lozorno se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Lozorno.