Hledat

Ubytování

Ubytování město Lithótopos

Ve městě Lithótopos (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lithótopos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lithótopos

Guesthouse Alkioni

9,5

Guesthouse Alkioni

Ubytování (Penzion) Guesthouse Alkioni. Guesthouse Alkioni offers air-conditioned rooms opening out to a balcony with Kerkini Lake and mountain views. Ubytování Guesthouse Alkioni se nachází ve městě Lithótopos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Kerkinitis

9,2

Guesthouse Kerkinitis

Ubytování (Penzion) Guesthouse Kerkinitis. Located 100 metres from Kerkini Lake, Guesthouse Kerkinitis in Lithotopos Village, features a garden and free WiFi throughout. Ubytování Guesthouse Kerkinitis se nachází ve městě Lithótopos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse To Fragma

9,2

Guesthouse To Fragma

Ubytování (Penzion) Guesthouse To Fragma. The traditionally built Guesthouse To Fragma is located in Lithotopos Village of Serres, within 300 metres from Lake Kerkini. Ubytování Guesthouse To Fragma se nachází ve městě Lithótopos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Erodios

9,1

Hotel Erodios

Ubytování (Hotel) Hotel Erodios. Enjoying panoramic views of Kerkini Lake in Lithotopos village and just 100 metres from its shore, Erodios hotel is surrounded by a green-covered area of... Ubytování Hotel Erodios se nachází ve městě Lithótopos (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lithótopos

Město Lithótopos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Lithótopos.