Hledat

Ubytování

Ubytování město Lístaros

Ve městě Lístaros (Řecko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lístaros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lístaros

Villa Myrsini

9,5

Villa Myrsini

Ubytování (Vila) Villa Myrsini. Situated in Lístaros, Villa Myrsini offers a patio with pool and garden views, as well as an year-round outdoor pool, fitness centre and hot tub. Ubytování Villa Myrsini se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta).

Villa Galanthus

9,5

Villa Galanthus

Ubytování (Vila) Villa Galanthus. Set in Lístaros, Villa Galanthus offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování Villa Galanthus se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elaia

9

Villa Elaia

Ubytování (Vila) Villa Elaia. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Elaia is set in Lístaros. Ubytování Villa Elaia se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta).

Villa Agapi - sea view - ecological swimming pool - privacy

Villa Agapi - sea view - ecological swimming pool - privacy

Ubytování (Vila) Villa Agapi - sea view - ecological swimming pool - privacy. Set in Lístaros, Villa Agapi - sea view - ecological swimming pool - privacy offers accommodation with a private pool. Ubytování Villa Agapi - sea view - ecological swimming pool - privacy se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

traditional cretan house in listaros village

traditional cretan house in listaros village

Ubytování (Apartmán) traditional cretan house in listaros village. Situated in Lístaros, traditional cretan house in listaros village features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování traditional cretan house in listaros village se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ileana Villa

Ileana Villa

Ubytování (Vila) Ileana Villa. Ileana Villa is a villa situated in Lístaros. This villa provides a fitness centre as well as barbecue facilities. Ubytování Ileana Villa se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta).

Villa Dafni

Villa Dafni

Ubytování (Vila) Villa Dafni. Set in Lístaros, Villa Dafni features accommodation with a private pool, free WiFi and private parking. Guests have a private terrace. Ubytování Villa Dafni se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elaia

Villa Elaia

Ubytování (Vila) Villa Elaia. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Elaia is set in Lístaros. Ubytování Villa Elaia se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta).

Vera's House

Vera's House

Ubytování (Apartmán) Vera's House. Vera's House is located in Lístaros and offers a terrace. The accommodation is 48 km from Heraklio Town. Ubytování Vera's House se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eirini's Traditional House

Eirini's Traditional House

Ubytování (Prázdninový dům) Eirini's Traditional House. Located in Lístaros, Eirini's Traditional House provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Eirini's Traditional House se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alonaki House

Alonaki House

Ubytování (Venkovský dům) Alonaki House. Alonaki House is located in Lístaros and offers a terrace. This country house features a garden and free private parking. Ubytování Alonaki House se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ksa Sou

Ksa Sou

Ubytování (Apartmány) Ksa Sou. Apartmán Ksa Sous s možností vlastního stravování je postavený ze dřeva a kamene a nachází se v obci Listaros na Krétě. Ubytování Ksa Sou se nachází ve městě Lístaros (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lístaros

Město Lístaros se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Lístaros.