Hledat

Ubytování

Ubytování město Limone Piemonte

Ve městě Limone Piemonte (Itálie) máme celkem 86 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Limone Piemonte

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Limone Piemonte

La Baita Limone Riserva Bianca Ski-in Ski-out Seggiovia Morel 2

10

La Baita Limone Riserva Bianca Ski-in Ski-out Seggiovia Morel 2

Ubytování (Apartmány) La Baita Limone Riserva Bianca Ski-in Ski-out Seggiovia Morel 2. La Baita Limone Riserva Bianca Ski-in Ski-out Seggiovia Morel 2 se nachází v obci Limone Piemonte a nabízí sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na... Ubytování La Baita Limone Riserva Bianca Ski-in Ski-out Seggiovia Morel 2 se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Regina delle Alpi

10

Regina delle Alpi

Ubytování (Apartmán) Regina delle Alpi. Regina delle Alpi se nachází asi 600 metrů od lanovky Riserva Bianca-Limone Piemonte a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Regina delle Alpi se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Chalets Mignon

9,7

Chalets Mignon

UbytováníChalets Mignon. Chalets Mignon se nachází v centru obce Limone Piemonte a nabízí bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Chalets Mignon se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Villa Teresa

9,6

Villa Teresa

UbytováníVilla Teresa. Villa Maria Teresa se nachází v centru obce Limone Piemonte a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatnou lyžárnu. Ubytování Villa Teresa se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Spazioso ed accogliente a pochi passi dal centro

9,6

Spazioso ed accogliente a pochi passi dal centro

Ubytování (Apartmán) Spazioso ed accogliente a pochi passi dal centro. Spazioso ed accogliente nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Spazioso ed accogliente a pochi passi dal centro se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Bragard Hotel

9,4

Bragard Hotel

Ubytování (Hotel) Bragard Hotel. Bragard Hotel se nachází 5 km od obce Limone Piemonte a 35 minut jízdy od obce Cuneo. Ubytování Bragard Hotel se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Fiocco di Neve Relais & SPA

9,3

Fiocco di Neve Relais & SPA

Ubytování (Hotel) Fiocco di Neve Relais & SPA. Fiocco di Neve Relais & SPA is located in the center of Limone Piemonte, one of the most renowned ski resorts in the Piedmontese Alps, and just 700 meters... Ubytování Fiocco di Neve Relais & SPA se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Casa Olivera

9,3

Casa Olivera

UbytováníCasa Olivera. Casa Olivera se nachází v Limone Piemonte a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Olivera se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Alpi Azzurre

9,2

Alpi Azzurre

Ubytování (Apartmány) Alpi Azzurre. Alpi Azzurre se nachází v Limone Piemonte a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpi Azzurre se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

B&B L'Abric - Posto Tappa GTA

9,2

B&B L'Abric - Posto Tappa GTA

Ubytování (Bed and breakfast) B&B L'Abric - Posto Tappa GTA. B&B L'Abric - Posto Tappa GTA se nachází v Limone Piemonte, 7 km od Riserva Bianca-Limone Piemonte, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice. Ubytování B&B L'Abric - Posto Tappa GTA se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Apartment Cristallo by Interhome

9,2

Apartment Cristallo by Interhome

UbytováníApartment Cristallo by Interhome. Apartment Cristallo by Interhome se nachází v obci Limone Piemonte v regionu Piemont a nabízí terasu. Ubytování Apartment Cristallo by Interhome se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

1000 Emozioni

9,2

1000 Emozioni

Ubytování1000 Emozioni. 1000 Emozioni se nachází v Limone Piemonte. Apartmán má balkon a v okolí se můžete věnovat lyžování a rybaření. Ubytování 1000 Emozioni se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Appartamento spazioso con terrazzo di proprietà

9,2

Appartamento spazioso con terrazzo di proprietà

UbytováníAppartamento spazioso con terrazzo di proprietà. Appartamento spazioso con terrazzo di proprietà se nachází v obci Limone Piemonte v regionu Piemont a nabízí terasu. K dispozici je také balkon. Ubytování Appartamento spazioso con terrazzo di proprietà se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Le stelle 1400 - Cabanaira Condominio

9,1

Le stelle 1400 - Cabanaira Condominio

Ubytování (Apartmán) Le stelle 1400 - Cabanaira Condominio. Le stelle 1400 - Cabanaira Condominio se nachází v Limone Piemonte, 8 km od lyžařského střediska Riserva Bianca-Limone Piemonte, a nabízí terasu. Ubytování Le stelle 1400 - Cabanaira Condominio se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Chalet 1400

9,1

Chalet 1400

UbytováníChalet 1400. Chalet 1400 se nachází v Limone Piemonte a nabízí terasu, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Pokoje mají balkon. Ubytování Chalet 1400 se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

un'oasi di relax

9

un'oasi di relax

Ubytování (Apartmán) un'oasi di relax. Ubytování un'oasi di relax se nachází v obci Limone Piemonte v regionu Piemont a nabízí terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování un'oasi di relax se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Casa MARIA

9

Casa MARIA

UbytováníCasa MARIA. Casa MARIA se nachází v Limone Piemonte a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je také balkon. Ubytování Casa MARIA se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Les Deux Citrons

9

Les Deux Citrons

UbytováníLes Deux Citrons. Les Deux Citrons se nachází v obci Limone Piemonte v regionu Piemont a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Les Deux Citrons se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Monolocale centralissimo recentemente allestito

8,9

Monolocale centralissimo recentemente allestito

Ubytování (Apartmán) Monolocale centralissimo recentemente allestito. Monolocale centralissimo recentemente allestito se nachází asi 800 metrů od restaurace Riserva Bianca a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem... Ubytování Monolocale centralissimo recentemente allestito se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Appartamento Limone con vista

8,8

Appartamento Limone con vista

Ubytování (Apartmán) Appartamento Limone con vista. Appartamento Limone con vista se nachází asi 1,3 km od lanovky Riserva Bianca-Limone Piemonte a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Appartamento Limone con vista se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Saint Patrick's INN

8,8

Saint Patrick's INN

Ubytování (Bed and breakfast) Saint Patrick's INN. Saint Patrick's INN se nachází v Limone Piemonte a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. K dispozici je plně vybavená koupelna s bidetem a fénem. Ubytování Saint Patrick's INN se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

San Marco

8,8

San Marco

UbytováníSan Marco. San Marco se nachází v Limone Piemonte. Nabízí terasu, výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování San Marco se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Chalet Morel 1586 Hotel & Spa

8,8

Chalet Morel 1586 Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Chalet Morel 1586 Hotel & Spa. Chalet Morel 1586 Hotel & Spa se nachází v Limone Piemonte a nabízí restauraci, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Chalet Morel 1586 Hotel & Spa se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

osteria b&b il barcollo

8,8

osteria b&b il barcollo

Ubytování (Penzion) osteria b&b il barcollo. osteria b&b il barcollo se nachází v obci Limone Piemonte a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování osteria b&b il barcollo se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

La Casa dei Gatti

8,7

La Casa dei Gatti

Ubytování (Bed and breakfast) La Casa dei Gatti. La Casa dei Gatti se nachází v centru města Limone Piemonte a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování La Casa dei Gatti se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Casa del Principe

8,7

Casa del Principe

Ubytování (Apartmán) Casa del Principe. Casa del Principe nabízí ubytování v Limonettu, 900 metrů od lyžařského vleku Pernante. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa del Principe se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Hotel Marguareis

8,5

Hotel Marguareis

Ubytování (Hotel) Hotel Marguareis. Hotel Marguareis se nachází v historickém centru města Limone Piemonte a nabízí zařízenou zahradu, restauraci a sdílený lounge. Ubytování Hotel Marguareis se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Sunset Apartment in Limone

8,5

Sunset Apartment in Limone

Ubytování (Apartmán) Sunset Apartment in Limone. Sunset Apartment in Limone se nachází v obci Limone Piemonte v regionu Piemont a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Sunset Apartment in Limone se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Apartament Limone

8,5

Apartament Limone

Ubytování (Apartmán) Apartament Limone. Apartament Limone se nachází v obci Limone Piemonte a nabízí restauraci, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování má balkon a výhled na hory. Ubytování Apartament Limone se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Albergo Panice

8,5

Albergo Panice

UbytováníAlbergo Panice. B&B Albergo Panice se nachází v Limone Piemonte, 5 minut jízdy od centra města, a nabízí terasu, bar a zahradu. Ubytování Albergo Panice se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Hotel L'Artisin

8,4

Hotel L'Artisin

Ubytování (Hotel) Hotel L'Artisin. Tříhvězdičkový Hotel L'Artisin se nachází v Limone Piemonte. Ubytování Hotel L'Artisin se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Nido d'amore nel cuore di Limone

8,4

Nido d'amore nel cuore di Limone

Ubytování (Apartmán) Nido d'amore nel cuore di Limone. Nido d'amore nel cuore di Limone se nachází v Limone Piemonte a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Nido d'amore nel cuore di Limone se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Grand Hotel Principe

8,3

Grand Hotel Principe

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Principe. Grand Hotel Principe je impozantní kamenná budova umístěná 50 metrů od lyžařských vleků v areálu Riserva Bianca. Ubytování Grand Hotel Principe se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Hotel Edelweiss

8,3

Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází v horách, 3 km od obce Limone Piemonte a 5 minut jízdy od sjezdovek. Nabízí ubytování v rustikálním stylu s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Love and magic in Limone

8,3

Love and magic in Limone

Ubytování (Apartmán) Love and magic in Limone. Love and magic in Limone se nachází v Limone Piemonte a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Love and magic in Limone se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

BUONAVACANZA IN MONTAGNA

8,3

BUONAVACANZA IN MONTAGNA

Ubytování (Apartmán) BUONAVACANZA IN MONTAGNA. BUONAVACANZA IN MONTAGNA se nachází v Limone Piemonte. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování BUONAVACANZA IN MONTAGNA se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Villa Gatti

8,2

Villa Gatti

UbytováníVilla Gatti. Villa Gatti se nachází v obci Limone Piemonte v regionu Piemont a nabízí balkon a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Gatti se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Hotel Tripoli La Margherita

8,2

Hotel Tripoli La Margherita

Ubytování (Hotel) Hotel Tripoli La Margherita. Hotel Tripoli La Margherita se nachází v Limone Piemonte a nabízí fitness centrum a zahradu se stoly a židlemi. Ubytování Hotel Tripoli La Margherita se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Mini Chalet a Limone Piemonte

8,2

Mini Chalet a Limone Piemonte

UbytováníMini Chalet a Limone Piemonte. Mini Chalet se nachází v obci Limone Piemonte v regionu Piemont. Limone Piemonte má terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mini Chalet a Limone Piemonte se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Borgo Fantino - Residenze e Alloggi Vacanza

8,1

Borgo Fantino - Residenze e Alloggi Vacanza

Ubytování (Aparthotel) Borgo Fantino - Residenze e Alloggi Vacanza. Borgo Fantino nabízí alpská studia v klidné oblasti, 1 km od centra Limone Piemonte. Hosté mohou zdarma využívat stolní tenis, Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Borgo Fantino - Residenze e Alloggi Vacanza se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

La Sorgente - Immersi nella natura

8

La Sorgente - Immersi nella natura

Ubytování (Apartmán) La Sorgente - Immersi nella natura. La Sorgente - Immersi nella natura nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 1,3 km od hory Riserva Bianca-Limone Piemonte. Ubytování La Sorgente - Immersi nella natura se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

La Casetta Del Dahu

8

La Casetta Del Dahu

Ubytování (Penzion) La Casetta Del Dahu. La Casetta Del Dahu se nachází v pěší zóně Limone Piemonte a nabízí výhled na historickou zvonici. Ubytování La Casetta Del Dahu se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

La Baita Limone Riserva Bianca Ski-in Ski-out Seggiovia Morel 3

8

La Baita Limone Riserva Bianca Ski-in Ski-out Seggiovia Morel 3

Ubytování (Apartmány) La Baita Limone Riserva Bianca Ski-in Ski-out Seggiovia Morel 3. La Baita Limone Riserva Bianca Ski-in Ski-out se nachází v obci Limone Piemonte v regionu Piemont. Seggiovia Morel 3 má balkon a výhled do zahrady. Ubytování La Baita Limone Riserva Bianca Ski-in Ski-out Seggiovia Morel 3 se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Appartamento in complesso residenziale

8

Appartamento in complesso residenziale

UbytováníAppartamento in complesso residenziale. Appartamento in complesso residenziale se nachází v Limone Piemonte. Ubytování Appartamento in complesso residenziale se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Appartamento Le Colombe

7,9

Appartamento Le Colombe

Ubytování (Apartmán) Appartamento Le Colombe. Appartamento Le Colombe se nachází v Limone Piemonte, nedaleko Riserva Bianca-Limone Piemonte. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Le Colombe se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

La Locanda del Colle Rooms

7,9

La Locanda del Colle Rooms

Ubytování (Hotel) La Locanda del Colle Rooms. B&B La Locanda se nachází 10 minut jízdy od Limone Piemonte. Ubytování La Locanda del Colle Rooms se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Margot House by Holiday World

7,7

Margot House by Holiday World

Ubytování (Apartmán) Margot House by Holiday World. Margot House by Holiday World se nachází v Limone Piemonte, 1,3 km od Riserva Bianca-Limone Piemonte. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Margot House by Holiday World se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Casa Di Marina

7,6

Casa Di Marina

Ubytování (Apartmán) Casa Di Marina. Casa Di Marina se nachází 600 metrů od centra města Limone PIemonte a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Casa Di Marina se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Calda e accogliente Limone

7,5

Calda e accogliente Limone

UbytováníCalda e accogliente Limone. Calda e accogliente Limone se nachází v Limone Piemonte a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Calda e accogliente Limone se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Incanto di Neve 1400

7,4

Incanto di Neve 1400

UbytováníIncanto di Neve 1400. Incanto di Neve 1400 se nachází v obci Limone Piemonte a nabízí terasu a restauraci. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Incanto di Neve 1400 se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Casa Vacanze Limone

7,4

Casa Vacanze Limone

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Limone. Casa Vacanze Limone se nachází asi 2,3 km od lyžařského střediska Riserva Bianca-Limone Piemonte a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na řeku. Ubytování Casa Vacanze Limone se nachází ve městě Limone Piemonte (Itálie - Piemont).

Ubytování ve městě Limone Piemonte

Město Limone Piemonte se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 86 hotelů a ubytování ve městě Limone Piemonte.