Hledat

Ubytování

Ubytování město Lavarone

Ve městě Lavarone (Itálie) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lavarone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lavarone

La casa di carlo

10

La casa di carlo

Ubytování (Prázdninové domy) La casa di carlo. La casa di carlo se nachází asi 20 km od jezera Lago di Levico a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování La casa di carlo se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Gialla

9,8

Casa Gialla

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Gialla. Casa Gialla se nachází v Lavarone v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Gialla se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bazzario B&B

9,7

Bazzario B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Bazzario B&B. Bazzario B&B se nachází v Lavarone a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Každé ráno se zde podává kontinentální nebo à la carte snídaně. Ubytování Bazzario B&B se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Angelika Trentino

9,6

Haus Angelika Trentino

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Angelika Trentino. Haus Angelika Trentino se nachází v Lavarone a nabízí vířivku. 32 km od Trenta. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Angelika Trentino se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B I FAGGI

9,6

B&B I FAGGI

Ubytování (Privát) B&B I FAGGI. B&B I FAGGI se nachází v Lavarone v regionu Trentino Alto Adige, 32 km od MUSE. Ubytování B&B I FAGGI se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda Eghel

9,5

Mansarda Eghel

Ubytování (Apartmán) Mansarda Eghel. Mansarda Eghel se nachází v Lavarone v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 47 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Mansarda Eghel se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Giongo Residence - Appartamenti

9,5

Giongo Residence - Appartamenti

Ubytování (Aparthotel) Giongo Residence - Appartamenti. Rezidence Giongo se nachází v centru města Lavarone, asi 1 km od sjezdovek, a nabízí apartmány v alpském stylu s kuchyňským koutem a bezplatným připojením... Ubytování Giongo Residence - Appartamenti se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Capriolo

9,4

Residence Capriolo

Ubytování (Aparthotel) Residence Capriolo. Rezidence Capriolo se nachází v lyžařském středisku Lavarone, 5 minut chůze od sjezdovek a 11,7 km od lyžařského areálu Folgaria. Ubytování Residence Capriolo se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tana Della Volpe

9,4

Tana Della Volpe

Ubytování (Aparthotel) Tana Della Volpe. Tana Della Volpe se nachází na klidném místě nedaleko Lavaronu a nabízí zahradu s grilem a krytou částí na piknik. Zdarma si lze zapůjčit jízdní kola. Ubytování Tana Della Volpe se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Very

9,4

Casa Very

Ubytování (Apartmán) Casa Very. Casa Very se nachází v Lavarone, pouhých 32 km od MUSE, a nabízí sdílený lounge, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casa Very se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Loft Malga Laghetto

9,3

Loft Malga Laghetto

Ubytování (Apartmány) Loft Malga Laghetto. Loft Malga Laghetto se nachází v Lavarone, 17 km od jezera Lago di Levico a 33 km od univerzity v Trentu. Nabízí přímý přístup na sjezdovku a klimatizaci. Ubytování Loft Malga Laghetto se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Malga Millegrobbe Nordic Resort

9,3

Malga Millegrobbe Nordic Resort

UbytováníMalga Millegrobbe Nordic Resort. Nordic Resort Millegrobbe je rezort situovaný v Lavarone. Nabízí wellness centrum a restauraci. Lze v něm také zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Malga Millegrobbe Nordic Resort se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

ROSTICAFFE'

9,3

ROSTICAFFE'

Ubytování (Penzion) ROSTICAFFE'. ROSTICAFFE' se nachází v Lavarone a nabízí bar a sdílený lounge. Ubytování ROSTICAFFE' se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Caminetto Mountain Resort

9,1

Caminetto Mountain Resort

Ubytování (Hotel) Caminetto Mountain Resort. Hotel Caminetto Mountain Resort se nachází v Alpách, přímo u sjezdovky lyžařského střediska Lavarone a 15 minut jízdy autem od lyžařského střediska... Ubytování Caminetto Mountain Resort se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lavarone Gasperi 1 - Spazioso appartamento

9

Lavarone Gasperi 1 - Spazioso appartamento

UbytováníLavarone Gasperi 1 - Spazioso appartamento. Lavarone Gasperi 1 - Spazioso appartamento se nachází v Lavarone, 32 km od MUSE, 20 km od Lago di Levico a 32 km od univerzity v Trentu. Ubytování Lavarone Gasperi 1 - Spazioso appartamento se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Lavarone

8,8

Appartamento Lavarone

Ubytování (Apartmán) Appartamento Lavarone. Appartamento Lavarone nabízí ubytování s výhledem na hory v Lavarone, 33 km od MUSE a 20 km od Lago di Levico. Ubytování Appartamento Lavarone se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rosa dei venti

8,8

Rosa dei venti

Ubytování (Apartmány) Rosa dei venti. Rosa dei venti se nachází v Lavarone, 42 km od Malcesine, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rosa dei venti se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oseli22

8,7

Oseli22

Ubytování (Apartmán) Oseli22. Oseli22 se nachází v Lavarone, 22 km od jezera Lago di Levico a 32 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Oseli22 se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Aurora

8,7

Residence Aurora

Ubytování (Aparthotel) Residence Aurora. Residence Aurora se nachází v Lavarone, 32 km od MUSE. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Aurora se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bertoldi

8,5

Hotel Bertoldi

Ubytování (Hotel) Hotel Bertoldi. Hotel Bertoldi se nachází v Lavarone, 1 km od lyžařských sjezdovek spojených bezplatným veřejným skibusem. Ubytování Hotel Bertoldi se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel du Lac Parc & Residence

8,5

Hotel du Lac Parc & Residence

Ubytování (Hotel) Hotel du Lac Parc & Residence. Hotel Du Lac je obklopen bohatými zelenými lesy na břehu jezera Lavarone, 600 metrů od Chiesy. Hotel provozuje rodina Gabrielli od roku 1901. Ubytování Hotel du Lac Parc & Residence se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casetta Maia

8,5

Casetta Maia

Ubytování (Apartmán) Casetta Maia. Casetta Maia se nachází v Bertoldi. 3,8 km od jezera Lavarone. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casetta Maia se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Miramonti

8,5

Albergo Miramonti

Ubytování (Hotel) Albergo Miramonti. Albergo Miramonti stojí v soukromé prostorné zahradě a nabízí panoramatický výhled na okolní hory, typickou restauraci, bezplatné Wi-Fi ve všech společných... Ubytování Albergo Miramonti se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Il Muretto

8,4

Garni Il Muretto

Ubytování (Hotel) Garni Il Muretto. Garni Il Muretto se nachází v Lavarone, 30 km od MUSE a 22 km od Lago di Levico. Nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garni Il Muretto se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Paolo

8,3

Appartamento Paolo

Ubytování (Apartmán) Appartamento Paolo. Appartamento Paolo se nachází v Lavarone, 32 km od Tridentské univerzity a 33 km od náměstí Piazza Duomo, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Paolo se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Al Lago

8

Hotel Al Lago

Ubytování (Hotel) Hotel Al Lago. Hotel Al Lago se nachází uprostřed zeleně a nabízí soukromou pláž u jezera Lavarone. Ubytování Hotel Al Lago se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Tana dell'Orso Lavarone

7,8

La Tana dell'Orso Lavarone

UbytováníLa Tana dell'Orso Lavarone. La Tana dell'Orso Lavarone se nachází v Lavarone, 31 km od MUSE. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Tana dell'Orso Lavarone se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Knapp

7,7

Casa Knapp

UbytováníCasa Knapp. Casa Knapp se nachází v centru Lavarone a nabízí ubytování v horském stylu s dřevěnými trámovými stropy a výhledem na Dolomity. Ubytování Casa Knapp se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grand Hotel Astoria

7,3

Grand Hotel Astoria

UbytováníGrand Hotel Astoria. Astoria nabízí panoramatickou terasu s výhledem na okolní Alpy a okolí jezera Lavarone, nacházejícího se pouhých 500 metrů od hotelu. Ubytování Grand Hotel Astoria se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lavarone-Cappella- Grazioso mini a un passo da sport e natura

7

Lavarone-Cappella- Grazioso mini a un passo da sport e natura

Ubytování (Apartmán) Lavarone-Cappella- Grazioso mini a un passo da sport e natura. Lavarone-Cappella- Grazioso mini a un passo da sport e natura se nachází v Lavarone a nabízí restauraci. Madonna di Campiglio leží 48 km daleko. Ubytování Lavarone-Cappella- Grazioso mini a un passo da sport e natura se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Prombis

Casa Prombis

UbytováníCasa Prombis. Casa Prombis se nachází v klidném městě Lavarone, 2 km od sjezdovky Vertoldi a 30 km od Trenta. Nabízí prostorný apartmán se soukromou zahradou a terasou. Ubytování Casa Prombis se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Lavarone

Město Lavarone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Lavarone.