Hledat

Ubytování

Ubytování město Las Zocas

Ve městě Las Zocas (Španělsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Las Zocas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Las Zocas

Finca Florida

9,3

Finca Florida

Ubytování (Apartmány) Finca Florida. Finca Florida s venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm se nachází v městečku San Miguel de Abona na ostrově Tenerife,... Ubytování Finca Florida se nachází ve městě Las Zocas (Španělsko - Tenerife).

Mariposa

9,3

Mariposa

Ubytování (Apartmán) Mariposa. Mariposa se nachází v San Miguel de Abona na Tenerife a má terasu. 14 km od El Médano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Mariposa se nachází ve městě Las Zocas (Španělsko - Tenerife).

Libelula

9,1

Libelula

Ubytování (Apartmán) Libelula. Libelula se nachází v San Miguel de Abona na Tenerife a nabízí balkon. 14 km od El Médano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Libelula se nachází ve městě Las Zocas (Španělsko - Tenerife).

Casa Las Zocas

Casa Las Zocas

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Las Zocas. Situated in San Miguel de Abona, Casa Las Zocas offers outdoor swimming pool, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Casa Las Zocas se nachází ve městě Las Zocas (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Las Zocas

Město Las Zocas se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Las Zocas.