Hledat

Ubytování

Ubytování město Lana

Ve městě Lana (Itálie) máme celkem 78 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lana

Weinsepphof Ferienwohnung 7

10

Weinsepphof Ferienwohnung 7

Ubytování (Apartmán) Weinsepphof Ferienwohnung 7. Weinsepphof Ferienwohnung 7 se nachází v Laně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 49 km od Canazei. Ubytování Weinsepphof Ferienwohnung 7 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Solis Apartments

10

Solis Apartments

Ubytování (Apartmány) Solis Apartments. Solis Apartments se nachází v Laně, 6,3 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 7,6 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Solis Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weinsepphof Ferienwohnung 6

10

Weinsepphof Ferienwohnung 6

Ubytování (Apartmán) Weinsepphof Ferienwohnung 6. Weinsepphof Ferienwohnung 6 se nachází v Laně a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Weinsepphof Ferienwohnung 6 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Boutique vicino a piste da sci&mercatini di Natale

10

Casa Boutique vicino a piste da sci&mercatini di Natale

Ubytování (Apartmán) Casa Boutique vicino a piste da sci&mercatini di Natale. Boutique apt in South Tyrol near Merano se nachází v Laně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 49 km od Canazei. Ubytování Casa Boutique vicino a piste da sci&mercatini di Natale se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

viaDolceVita - Blaue Gästewohnung

9,9

viaDolceVita - Blaue Gästewohnung

Ubytování (Apartmán) viaDolceVita - Blaue Gästewohnung. viaDolceVita - Blaue Gästewohnung se nachází v Laně a nabízí saunu. 41 km od Ortisei. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování viaDolceVita - Blaue Gästewohnung se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Glögglhof

9,6

Glögglhof

Ubytování (Prázdninové domy) Glögglhof. Glögglhof se nachází v obci Lana v regionu Trentino Alto Adige, 6,5 km od vlakového nádraží Maia Bassa. Ubytování Glögglhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sambucus Apartments -Premium Apartments for You and Your Dog

9,6

Sambucus Apartments -Premium Apartments for You and Your Dog

Ubytování (Apartmány) Sambucus Apartments -Premium Apartments for You and Your Dog. Sambucus Apartments -Premium Apartments for You and Your Dog se nachází v Laně, 8,1 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Sambucus Apartments -Premium Apartments for You and Your Dog se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ausserdorfer Apartments

9,5

Ausserdorfer Apartments

Ubytování (Apartmány) Ausserdorfer Apartments. Residence Ausserdorfer se nachází v obci Lana uprostřed Dolomit, 8 km od Merana. Ubytování Ausserdorfer Apartments se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

St. Ulrichhof

9,5

St. Ulrichhof

Ubytování (Apartmány) St. Ulrichhof. St. Ulrichhof se nachází v Laně, 45 km od Moeny. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování St. Ulrichhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Abiná Lana Höhe

9,5

Aparthotel Abiná Lana Höhe

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Abiná Lana Höhe. Aparthotel Abiná Lana Höhe se nachází v Laně, 9,2 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Aparthotel Abiná Lana Höhe se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

SonnenApartment

9,5

SonnenApartment

Ubytování (Apartmán) SonnenApartment. SonnenApartment se nachází v Laně a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, zázemí pro vodní sporty, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování SonnenApartment se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Wiesenstein

9,5

Haus Wiesenstein

Ubytování (Apartmány) Haus Wiesenstein. Haus Wiesenstein se nachází v Laně a nabízí bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, výhled na bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Wiesenstein se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramahof Niederhof

9,4

Panoramahof Niederhof

Ubytování (Apartmány) Panoramahof Niederhof. Panoramahof Niederhof se nachází 5 minut jízdy od centra Lany a nabízí venkovní bazén a wellness centrum. Je obklopen zahradou a nabízí gril a terasu. Ubytování Panoramahof Niederhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Wiesenhof

9,4

Residence Wiesenhof

Ubytování (Apartmány) Residence Wiesenhof. Pension Wiesenhof se nachází 6 km od centra Lany a nabízí volný vstup do sauny. Pokoje mají balkon a výhled do údolí Etschtal nebo na Alpy. Ubytování Residence Wiesenhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Verena

9,4

Hotel Verena

Ubytování (Hotel) Hotel Verena. Hotel Verena se nachází v Laně a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, fitness centrum a bar. K dispozici je také sdílený lounge, zahrada a terasa. Ubytování Hotel Verena se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Arnica

9,4

Villa Arnica

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Arnica. Villa Arnica se nachází v Laně a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Villa Arnica se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Toni - Obermösslhof

9,4

Apartment Toni - Obermösslhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Toni - Obermösslhof. Apartment Toni - Obermösslhof se nachází v Laně a nabízí zahradu a gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Toni - Obermösslhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stadele

9,4

Stadele

Ubytování (Hotel) Stadele. Stadele se nachází v Laně, 6,4 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, venkovní bazén a bar. Ubytování Stadele se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Burggräflerhof

9,3

Burggräflerhof

Ubytování (Farma) Burggräflerhof. Burggräflerhof se nachází v Laně, 45 km od Selvy di Val Gardena. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Burggräflerhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

viaDolceVita - Grüne Gästewohnung

9,3

viaDolceVita - Grüne Gästewohnung

Ubytování (Apartmán) viaDolceVita - Grüne Gästewohnung. Nachází se v Laně, pouhých 6,2 km od vlakového nádraží Maia Bassa, viaDolceVita - Grüne Gästewohnung nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi... Ubytování viaDolceVita - Grüne Gästewohnung se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lahnhof

9,2

Lahnhof

Ubytování (Apartmány) Lahnhof. Lahnhof se nachází v Laně, 48 km od Canazei, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lahnhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landhaus am Gries

9,2

Landhaus am Gries

Ubytování (Apartmány) Landhaus am Gries. Landhaus am Gries se nachází v Lanu, 500 metrů od Vigljochbahn. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus am Gries se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Kirchtalhof

9,2

Appartements Kirchtalhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Kirchtalhof. Appartements Kirchtalhof se nachází ve Völlanu, 3 km od Lany a 20 minut jízdy od centra Merana. Nabízí ubytování se snídaní a možností vlastního... Ubytování Appartements Kirchtalhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

ALPIANA - green luxury Dolce Vita Hotel

9,2

ALPIANA - green luxury Dolce Vita Hotel

Ubytování (Hotel) ALPIANA - green luxury Dolce Vita Hotel. ALPIANA - green luxury Dolce Vita Hotel se nachází na alpské náhorní plošině vysoko nad Lanou a nabízí luxusní lázně, restauraci a 3 bazény. Ubytování ALPIANA - green luxury Dolce Vita Hotel se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vigilius Mountain Resort

9,2

Vigilius Mountain Resort

Ubytování (Hotel) Vigilius Mountain Resort. Ekologický horský rezort Vigilius se nachází v nadmořské výšce 1500 metrů a je přístupný lanovkou z města Lana. Ubytování Vigilius Mountain Resort se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Hotel Katzenthalerhof

9,2

Garni Hotel Katzenthalerhof

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Katzenthalerhof. Garni Hotel Katzenthalerhof se nachází v Laně, 7,9 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí ubytování s fitness centrem, bezplatným soukromým... Ubytování Garni Hotel Katzenthalerhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mondschein Apartments

9,1

Mondschein Apartments

Ubytování (Apartmán) Mondschein Apartments. Mondschein Apartments se nachází v Laně, 6,2 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 7,5 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Mondschein Apartments se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

1477 Reichhalter

9,1

1477 Reichhalter

Ubytování (Bed and breakfast) 1477 Reichhalter. 1477 Reichhalter se nachází v centru Lany a nabízí pokoje s posezením. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování 1477 Reichhalter se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family Alm Gampl

9,1

Family Alm Gampl

Ubytování (Farma) Family Alm Gampl. Family Alm Gampl se nachází v Laně a nabízí výhled na hory, restauraci, sdílený lounge, bar, zahradu, dětské hřiště a sluneční terasu. Ubytování Family Alm Gampl se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa am Gries

9,1

Villa am Gries

Ubytování (Apartmán) Villa am Gries. Villa am Gries se nachází v Laně, 7,5 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villa am Gries se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Herrenhaus am Grübl

9

Herrenhaus am Grübl

Ubytování (Apartmán) Herrenhaus am Grübl. Herrenhaus am Grübl se nachází v Laně. Selva di Val Gardena je vzdálená 48 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Herrenhaus am Grübl se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Schwarzschmied

9

Hotel Schwarzschmied

Ubytování (Hotel) Hotel Schwarzschmied. Hotel Schwarzschmied se nachází na klidném místě v Laně a nabízí krásný výhled na Dolomity. Ubytování Hotel Schwarzschmied se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alexanders Home

9

Alexanders Home

Ubytování (Apartmán) Alexanders Home. Alexanders Home se nachází v Laně, 8,1 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Alexanders Home se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kammerhof Apartment Traube

9

Kammerhof Apartment Traube

Ubytování (Apartmán) Kammerhof Apartment Traube. Kammerhof Apartment Traube se nachází asi 6,9 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Kammerhof Apartment Traube se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Günzelgut

9

Ferienwohnungen Günzelgut

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Günzelgut. Ferienwohnungen Günzelgut se nachází ve městě Lana, 12 minut jízdy od centra Meranu a 11 km od lyžařského areálu Merano 2000 a nabízí sezónní venkovní... Ubytování Ferienwohnungen Günzelgut se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Thalerhof

8,9

Ansitz Thalerhof

Ubytování (Apartmány) Ansitz Thalerhof. Ansitz Thalerhof se nachází 6,1 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování Ansitz Thalerhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sonnenhof

8,9

Hotel Sonnenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Sonnenhof. Hotel Sonnenhof se nachází na klidném místě v alpské vesnici Lana a nabízí restauraci a tureckou lázeň zdarma. Ubytování Hotel Sonnenhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Obermayr

8,9

Apartments Obermayr

Ubytování (Apartmány) Apartments Obermayr. Apartments Obermayr se nachází v Laně, 15 minut jízdy od Merana. Nabízí krytý a venkovní bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Obermayr se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pfeiss

8,8

Hotel Pfeiss

Ubytování (Hotel) Hotel Pfeiss. Genusshotel Pfeiss se nachází v zahradě s panoramatickým výhledem na okolní hory a nabízí elegantní pokoje a apartmány. Ubytování Hotel Pfeiss se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Neuprantl Apartments

8,8

Neuprantl Apartments

Ubytování (Apartmány) Neuprantl Apartments. Neuprantl Apartments se nachází v Laně, 10 km od Merana. Ubytování Neuprantl Apartments se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Ida - Obermösslhof

8,8

Apartment Ida - Obermösslhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Ida - Obermösslhof. Apartment Ida - Obermösslhof se nachází v Laně, 7 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 8,3 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a 8,4 km od muzea Touriseum. Ubytování Apartment Ida - Obermösslhof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kammerhof Apartment Birne

8,8

Kammerhof Apartment Birne

Ubytování (Apartmán) Kammerhof Apartment Birne. Kammerhof Apartment Birne se nachází v Laně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Kammerhof Apartment Birne se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Golf Boutique-Hotel Ballguthof

8,8

Golf Boutique-Hotel Ballguthof

Ubytování (Hotel) Golf Boutique-Hotel Ballguthof. Moderní alpský Hotel Ballguthof se nachází v centru Lany, v parku o rozloze 12 000 m2. Ubytování Golf Boutique-Hotel Ballguthof se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

goldfinger + suites

8,8

goldfinger + suites

Ubytování (Aparthotel) goldfinger + suites. Goldfinger + suites Lana nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň. Ubytování goldfinger + suites se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Das Biorefugium Theiner’s Garten

8,7

Das Biorefugium Theiner’s Garten

Ubytování (Hotel) Das Biorefugium Theiner’s Garten. Theiner’s nabízí lázeňské a wellness centrum, sauny a krytý i venkovní bazén. Garten Das Biorefugium****Superior je obklopen horami a leží 18 km od... Ubytování Das Biorefugium Theiner’s Garten se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

My Spring

8,7

My Spring

Ubytování (Apartmány) My Spring. My Spring se nachází v Laně, 8,5 km od vlakového nádraží Maia Bassa 10 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování My Spring se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kammerhof Apartment Apfel

8,7

Kammerhof Apartment Apfel

Ubytování (Apartmán) Kammerhof Apartment Apfel. Kammerhof Apartment Apfel se nachází asi 7,3 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Kammerhof Apartment Apfel se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlosshof Charme Resort – Hotel & Camping

8,7

Schlosshof Charme Resort – Hotel & Camping

Ubytování (Hotel) Schlosshof Charme Resort – Hotel & Camping. Schlosshof Charme Resort nabízí zdarma venkovní a krytý bazén, 5 bowlingových drah a saunu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Schlosshof Charme Resort – Hotel & Camping se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterbrunnerhof

8,6

Unterbrunnerhof

Ubytování (Apartmány) Unterbrunnerhof. Unterbrunnerhof se nachází uprostřed Dolomitů a nabízí Wi-Fi zdarma ve společných prostorách, alpské apartmány a každé ráno donášku čerstvého pečiva. Ubytování Unterbrunnerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tiefenbrunn Gardensuites & Breakfast

8,6

Hotel Tiefenbrunn Gardensuites & Breakfast

Ubytování (Hotel) Hotel Tiefenbrunn Gardensuites & Breakfast. The Tiefenbrunn Gardensuites & Breakfast is a 4-star superior hotel offering an outdoor pool and a wellness centre equipped with indoor pool, Finnish sauna... Ubytování Hotel Tiefenbrunn Gardensuites & Breakfast se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Kofler

8,5

Pension Kofler

Ubytování (Hotel) Pension Kofler. Pension Kofler je horská budova s krytým bazénem, prosklenou verandou a bezplatným parkováním. Pokoje jsou zařízené v tradičním stylu. Ubytování Pension Kofler se nachází ve městě Lana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Lana

Město Lana se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 78 hotelů a ubytování ve městě Lana.