Hledat

Ubytování

Ubytování město Lampedusa

Ve městě Lampedusa (Itálie) máme celkem 298 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lampedusa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lampedusa

La Casa Al Mare

10

La Casa Al Mare

UbytováníLa Casa Al Mare. La Casa Al Mare se nachází 2,2 km od pláže Guitgia a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatnou kyvadlovou dopravou. Ubytování La Casa Al Mare se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Villetta Girasole

10

Villetta Girasole

UbytováníVilletta Girasole. Villetta Girasole se nachází na ostrově Lampedusa, 600 metrů od pláže Cala Greca a 1,7 km od pláže Cala Madonna. Ubytování Villetta Girasole se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Appartamento Perla

10

Appartamento Perla

UbytováníAppartamento Perla. Appartamento Perla se nachází na ostrově Lampedusa, pouhých 1,7 km od pláže Guitgia a 1,8 km od Cala Maluk, a nabízí balkon. Ubytování Appartamento Perla se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Appartamenti annamaria

10

Appartamenti annamaria

UbytováníAppartamenti annamaria. Appartamenti annamaria se nachází na ostrově Lampedusa, necelý 1 km od pláže Guitgia, 13 minut chůze od pláže Cala Croce a 1,8 km od pláže Cala Madonna. Ubytování Appartamenti annamaria se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Appartamento nuovo

10

Appartamento nuovo

Ubytování (Apartmány) Appartamento nuovo. Appartamento nuovo se nachází v Lampeduse, 1,6 km od pláže Guitgia, 1,7 km od Cala Maluk a 2,1 km od pláže Cala Creta. Ubytování Appartamento nuovo se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

graziosa villetta III

10

graziosa villetta III

Ubytování (Prázdninový dům) graziosa villetta III. Graziosa villetta III se nachází na ostrově Lampedusa, 700 metrů od pláže Cala Greca a 1,8 km od přístavu Lampedusa, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování graziosa villetta III se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

graziosa villetta IV

10

graziosa villetta IV

Ubytování (Prázdninový dům) graziosa villetta IV. Graziosa villetta IV se nachází na ostrově Lampedusa, pouhých 500 metrů od pláže Cala Madonna, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování graziosa villetta IV se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Appartamento Dalila

10

Appartamento Dalila

UbytováníAppartamento Dalila. Appartamento Dalila se nachází v Lampeduse, 1,3 km od pláže Guitgia a 1,9 km od pláže Cala Creta. Ubytování Appartamento Dalila se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

La Casetta dei Sogni

10

La Casetta dei Sogni

UbytováníLa Casetta dei Sogni. La Casetta dei Sogni se nachází na ostrově Lampedusa, 300 metrů od pláže Guitgia a 800 metrů od pláže Cala Croce. Ubytování La Casetta dei Sogni se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

MAGAZZINO PORTO 20

10

MAGAZZINO PORTO 20

UbytováníMAGAZZINO PORTO 20. MAGAZZINO PORTO 20 nabízí ubytování v Lampeduse, 2,2 km od Cala Croce a 2,4 km od pláže Cala Creta. Ubytování MAGAZZINO PORTO 20 se nachází ve městě (Itálie - Lampedusa).

GHETTO DELLE STELLE

10

GHETTO DELLE STELLE

UbytováníGHETTO DELLE STELLE. GHETTO DELLE STELLE se nachází v Lampeduse, 1,1 km od přístavu Lampedusa a 6,3 km od ostrova Isola dei Conigli - Lampedusa. Ubytování GHETTO DELLE STELLE se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Villa Moda Lampedusa

10

Villa Moda Lampedusa

UbytováníVilla Moda Lampedusa. Villa Moda Lampedusa se nachází asi 2 km od pláže Guitgia a nabízí výhled na město, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Villa Moda Lampedusa se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Villette di Ro

10

Villette di Ro

UbytováníVillette di Ro. Villette di Ro se nachází 2,7 km od pláže Guitgia a nabízí zahradu, gril a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villette di Ro se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Residence Mediterraneo Lampedusa

10

Residence Mediterraneo Lampedusa

Ubytování (Vila) Residence Mediterraneo Lampedusa. Residence Mediterraneo Lampedusa se nachází v Lampeduse, 600 metrů od pláže Guitgia a 1,2 km od přístavu Lampedusa. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Residence Mediterraneo Lampedusa se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Calamadonna Club Hotel

10

Calamadonna Club Hotel

UbytováníCalamadonna Club Hotel. Calamadonna Club Hotel se nachází v tradiční kamenné budově Lampedusa a nabízí klasické ubytování, zahradu a sluneční terasu s výhledem na moře. Ubytování Calamadonna Club Hotel se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

graziosa villetta II

9,9

graziosa villetta II

Ubytování (Apartmán) graziosa villetta II. Graziosa villetta II se nachází na ostrově Lampedusa, 700 metrů od pláže Cala Croce a 1,8 km od přístavu Lampedusa. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování graziosa villetta II se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

B & B del Centro

9,9

B & B del Centro

Ubytování (Bed and breakfast) B & B del Centro. B & B se nachází v Lampeduse. del Centro nabízí ubytování 700 metrů od přístavu Lampedusa a 1,6 km od pláže Cala Creta. Ubytování B & B del Centro se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Perla del Sud - Guest House

9,8

Perla del Sud - Guest House

Ubytování (Penzion) Perla del Sud - Guest House. Perla del Sud - Guest House se nachází na ostrově Lampedusa, necelý 1 km od pláže Cala Maluk a 14 minut chůze od pláže Guitgia, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Perla del Sud - Guest House se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Case Vacanze Farchikalà

9,8

Case Vacanze Farchikalà

Ubytování (Apartmány) Case Vacanze Farchikalà. Case Vacanze Farchikalà se nachází v oblasti Guitgia na ostrově Lampedusa, 100 metrů od pláže. Ubytování Case Vacanze Farchikalà se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Case dell' Acqua

9,8

Case dell' Acqua

Ubytování (Apartmány) Case dell' Acqua. Case dell' Acqua se nachází v Lampeduse, nedaleko pláže Guitgia a přístavu Lampedusa. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Case dell' Acqua se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Le Barche Volanti

9,8

Le Barche Volanti

UbytováníLe Barche Volanti. Le Barche Volanti se nachází na ostrově Lampedusa, 1,7 km od pláže Guitgia a 2,1 km od pláže Cala Creta. Ubytování Le Barche Volanti se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

I Mosaici Lampedusa

9,8

I Mosaici Lampedusa

Ubytování (Apartmány) I Mosaici Lampedusa. I Mosaici Lampedusa se nachází v Lampeduse, 2,2 km od pláže Guitgia, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování I Mosaici Lampedusa se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

CASE VACANZE I QUATTROVENTI

9,8

CASE VACANZE I QUATTROVENTI

Ubytování (Aparthotel) CASE VACANZE I QUATTROVENTI. Nachází se v Lampeduse s Lampedusa a Lampedusa v blízkosti, CASE VACANZE I QUATTROVENTI nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování CASE VACANZE I QUATTROVENTI se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

El Mosaico Del Sol

9,7

El Mosaico Del Sol

Ubytování (Penzion) El Mosaico Del Sol. El Mosaico Del Sol se nachází 50 metrů od historického přístavu Lampedusa a nabízí venkovní bazén, vířivku a sluneční terasu s panoramatickým výhledem na... Ubytování El Mosaico Del Sol se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Balata Bianca

9,7

Balata Bianca

Ubytování (Penzion) Balata Bianca. Balata Bianca se nachází v Lampeduse, 600 metrů od přístavu a 1,9 km od pláže Guitgia. 2,2 km od pláže Cala Creta a 2,3 km od pláže Cala Croce. Ubytování Balata Bianca se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Dammuso Villa

9,7

Dammuso Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso Villa. Dammuso Villa se nachází na ostrově Lampedusa, 1,9 km od pláže Guitgia a pláže Cala Croce. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování Dammuso Villa se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

DipintodiBlu Charming House

9,7

DipintodiBlu Charming House

UbytováníDipintodiBlu Charming House. DipintodiBlu Charming House se nachází na ostrově Lampedusa, nedaleko pláže Cala Maluk a Guitgia. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování DipintodiBlu Charming House se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

VILLA CHANTAL

9,7

VILLA CHANTAL

UbytováníVILLA CHANTAL. VILLA CHANTAL se nachází 1,6 km od pláže Mare Morto a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování VILLA CHANTAL se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Victoria apartments

9,7

Victoria apartments

UbytováníVictoria apartments. Victoria apartments in Lampedusa se nachází 1,3 km od pláže Guitgia a 1,8 km od pláže Cala Creta. Ubytování Victoria apartments se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

VILLA HELENA

9,7

VILLA HELENA

UbytováníVILLA HELENA. VILLA HELENA se nachází na ostrově Lampedusa a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 2,4 km od Cala Maluk. Ubytování VILLA HELENA se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Casa Zita Lampedusa

9,7

Casa Zita Lampedusa

UbytováníCasa Zita Lampedusa. Casa Zita Lampedusa se nachází v Lampeduse a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Casa Zita Lampedusa se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Villa Maveda, un dammuso immerso nel verde

9,7

Villa Maveda, un dammuso immerso nel verde

UbytováníVilla Maveda, un dammuso immerso nel verde. Villa Maveda, un dammuso immerso nel verde se nachází asi 2 km od pláže Cala Creta a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Maveda, un dammuso immerso nel verde se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Domus B&B Le Nereidi

9,7

Domus B&B Le Nereidi

UbytováníDomus B&B Le Nereidi. Domus B&B Le Nereidi se nachází v Lampeduse, 1,5 km od pláže Guitgia, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, bezplatnou kyvadlovou... Ubytování Domus B&B Le Nereidi se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Appartamento “Pelagia” vista panoramica Porto nuovo

9,7

Appartamento “Pelagia” vista panoramica Porto nuovo

UbytováníAppartamento “Pelagia” vista panoramica Porto nuovo. Appartamento "Pelagia" vista panoramica Porto nuovo se nachází v Lampeduse a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento “Pelagia” vista panoramica Porto nuovo se nachází ve městě (Itálie - Lampedusa).

Attico sul Porto Vecchio - Lampedusa

9,7

Attico sul Porto Vecchio - Lampedusa

Ubytování (Prázdninový dům) Attico sul Porto Vecchio - Lampedusa. Attico sul Porto Vecchio - Lampedusa se nachází na ostrově Lampedusa, pouhých 500 metrů od pláže Cala Maluk, a nabízí sdílený lounge, gril a sdílenou... Ubytování Attico sul Porto Vecchio - Lampedusa se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

B&B Il Cianciolo

9,7

B&B Il Cianciolo

UbytováníB&B Il Cianciolo. B&B Il Cianciolo se nachází na ostrově Lampedusa, nedaleko pláží Cala Creta a Guitgia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Il Cianciolo se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Villa o’scià

9,7

Villa o’scià

UbytováníVilla o’scià. Nachází se méně než 1 km od pláže Guitgia a 19 minut chůze od Cala Croce na ostrově Lampedusa. Villa o'scià nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Villa o’scià se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Villa Augusta

9,7

Villa Augusta

UbytováníVilla Augusta. Villa Augusta se nachází v Lampeduse, 1,6 km od Cala Croce a 1,7 km od Cala Greca, a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Villa Augusta se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Appartamenti Za Barbara

9,6

Appartamenti Za Barbara

UbytováníAppartamenti Za Barbara. Appartamenti Za Barbara se nachází 700 metrů od pláže Cala Creta a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Za Barbara se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

B&B SoleLuna

9,6

B&B SoleLuna

UbytováníB&B SoleLuna. B&B SoleLuna se nachází na ostrově Lampedusa, 500 metrů od pláže Cala Croce, 2 km od pláže Cala Madonna a 2 km od přístavu Lampedusa. Ubytování B&B SoleLuna se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Kartika Charming House

9,6

Kartika Charming House

UbytováníKartika Charming House. Kartika Charming House se nachází v Lampeduse, nedaleko pláže Guitgia a Cala Croce. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kartika Charming House se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

La casa di Giovanna

9,6

La casa di Giovanna

UbytováníLa casa di Giovanna. La casa di Giovanna se nachází na ostrově Lampedusa, necelý 1 km od pláže Guitgia, 19 minut chůze od Cala Croce a 1,9 km od Cala Maluk. Ubytování La casa di Giovanna se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

FICO D'INDIA

9,6

FICO D'INDIA

Ubytování (Prázdninové domy) FICO D'INDIA. FICO D'INDIA se nachází v Lampeduse, 300 metrů od pláže Guitgia, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování FICO D'INDIA se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

B&B La Casa di Pino

9,6

B&B La Casa di Pino

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Casa di Pino. B&B La Casa di Pino se nachází necelý 1 km od letoviska Cala Maluk a nabízí sdílený lounge, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování B&B La Casa di Pino se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Bed and Breakfast Siciliamuri Lampedusa

9,6

Bed and Breakfast Siciliamuri Lampedusa

UbytováníBed and Breakfast Siciliamuri Lampedusa. Bed and Breakfast Siciliamuri Lampedusa se nachází v Lampeduse, 2,5 km od Cala Maluk a 6,3 km od ostrova Isola dei Conigli - Lampedusa. Ubytování Bed and Breakfast Siciliamuri Lampedusa se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Monolocale “Andromeda” a due passi dalla Guitgia

9,6

Monolocale “Andromeda” a due passi dalla Guitgia

UbytováníMonolocale “Andromeda” a due passi dalla Guitgia. Ubytování se nachází na ostrově Lampedusa, 400 metrů od pláže Guitgia a 1,1 km od pláže Cala Croce. Ubytování Monolocale “Andromeda” a due passi dalla Guitgia se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

La Paranza Apartments Lampedusa

9,6

La Paranza Apartments Lampedusa

UbytováníLa Paranza Apartments Lampedusa. La Paranza Apartments Lampedusa se nachází 2,7 km od pláže Cala Creta a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Paranza Apartments Lampedusa se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

La Casa di Dani

9,6

La Casa di Dani

UbytováníLa Casa di Dani. La Casa di Dani se nachází v Lampeduse, 1,3 km od pláže Guitgia a 1,8 km od Cala Maluk. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a barem. Ubytování La Casa di Dani se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Casa Mary

9,6

Casa Mary

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mary. Casa Mary se nachází v Lampeduse a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Poskytuje výhled na moře a město a je vzdálen 550 metrů od Cala Maluk. Ubytování Casa Mary se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Dammusi Ziunì

9,6

Dammusi Ziunì

UbytováníDammusi Ziunì. Dammusi Ziunì se nachází na ostrově Lampedusa, nedaleko pláže Guitgia a Cala Croce. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Dammusi Ziunì se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Casa Venere

9,6

Casa Venere

UbytováníCasa Venere. Casa Venere se nachází na ostrově Lampedusa, 1,9 km od pláže Guitgia a 2,3 km od pláže Cala Creta. Ubytování Casa Venere se nachází ve městě Lampedusa (Itálie - Lampedusa).

Ubytování ve městě Lampedusa

Město Lampedusa se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 298 hotelů a ubytování ve městě Lampedusa.