Hledat

Ubytování

Ubytování město Labin

Ve městě Labin (Chorvatsko) máme celkem 572 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Labin

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Labin

Luna

10

Luna

Ubytování (Apartmán) Luna. Luna se nachází v Labinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Luna se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Stella

10

Apartment Stella

Ubytování (Apartmán) Apartment Stella. Apartment Stella se nachází v Labinu, jen 2,6 km od pláže Maslinica. Nabízí sdílený lounge, kasino a sdílenou kuchyň. Ubytování Apartment Stella se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Iva

10

Apartment Iva

Ubytování (Apartmán) Apartment Iva. Apartment Iva se nachází v Labinu, 2,4 km od pláže Maslinica a 2,8 km od pláže Šeničina. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Apartment Iva se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Comfortable studio in old town

10

Comfortable studio in old town

Ubytování (Apartmán) Comfortable studio in old town. Comfortable studio in old town se nachází v Labinu, 2,6 km od pláže Maslinica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Comfortable studio in old town se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Klikly

9,9

Klikly

Ubytování (Apartmán) Klikly. Klikly se nachází v Labinu, 2,2 km od pláže Maslinica a 2,8 km od pláže Šeničina. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Klikly se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Lavander

9,9

Apartment Lavander

Ubytování (Apartmán) Apartment Lavander. Apartment Lavander is situated in Labin. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Lavander se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Lavandula

9,8

Apartment Lavandula

Ubytování (Apartmán) Apartment Lavandula. Apartment Lavandula se nachází ve městě Labin, 29 km od Opatije, 41 km od Rovinje a 46 km od Poreče. Ubytování Apartment Lavandula se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Vito

9,8

Apartment Vito

Ubytování (Apartmán) Apartment Vito. Tento apartmán se nachází v Labinu, 33 km od Opatije a 36 km od Rovinje. Nabízí klimatizaci a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Vito se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Bratti

9,8

Apartment Bratti

Ubytování (Apartmán) Apartment Bratti. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Bratti is set in Labin. Ubytování Apartment Bratti se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Queen of Labin

9,8

Queen of Labin

Ubytování (Apartmán) Queen of Labin. Set in Labin, Queen of Labin offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování Queen of Labin se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Belvedere Labin

9,8

Belvedere Labin

Ubytování (Apartmán) Belvedere Labin. Belvedere Labin se nachází v Labinu, 2,9 km od pláže Šeničina. 2,2 km od pláže Maslinica. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Belvedere Labin se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Matteo & Alessio

9,7

Apartment Matteo & Alessio

Ubytování (Apartmán) Apartment Matteo & Alessio. Apartment Matteo & Alessio se nachází v Labinu a nabízí zahradu, gril a terasu. 2,8 km od pláže Maslinica. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Matteo & Alessio se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Gina

9,7

Apartman Gina

Ubytování (Apartmán) Apartman Gina. Apartman Gina se nachází v Labinu, 3 km od pláže Šeničina, a nabízí zahradu a terasu. 2,7 km od pláže Maslinica. Ubytování Apartman Gina se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Mirakul Residence

9,7

Mirakul Residence

Ubytování (Penzion) Mirakul Residence. Čtyřhvězdičková rezidence Mirakul se nachází v Labinu a nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, Wi-Fi zdarma a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Mirakul Residence se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Adorable Holiday House Lilla-with pool-near Old Town Labin

9,7

Adorable Holiday House Lilla-with pool-near Old Town Labin

Ubytování (Prázdninový dům) Adorable Holiday House Lilla-with pool-near Old Town Labin. Adorable Holiday House Lilla-with pool-near Old Town Labin se nachází v Labinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Adorable Holiday House Lilla-with pool-near Old Town Labin se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Alenka

9,6

Apartments Alenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Alenka. Apartmány Alenka se nachází v odlehlé vesnici Prtlog poblíž města Labin, 9 km od města Rabac. Pláž je vzdálená pouhých 200 metrů od ubytování. Ubytování Apartments Alenka se nachází ve městě Labin (Chorvatsko - Istrie).

Ubytování ve městě Labin

Město Labin se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 572 hotelů a ubytování ve městě Labin.