Hledat

Ubytování

Ubytování město La Tejita

Ve městě La Tejita (Španělsko) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě La Tejita

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě La Tejita

SUNCANARIAS PENTHOUSE LAS TERRAZAS

9,9

SUNCANARIAS PENTHOUSE LAS TERRAZAS

Ubytování (Apartmán) SUNCANARIAS PENTHOUSE LAS TERRAZAS. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, SUNCANARIAS PENTHOUSE LAS TERRAZAS offers accommodation in La Tejita with free WiFi and... Ubytování SUNCANARIAS PENTHOUSE LAS TERRAZAS se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ENJOY THE MOMENT Luxury La Tejita

9,8

ENJOY THE MOMENT Luxury La Tejita

Ubytování (Apartmán) ENJOY THE MOMENT Luxury La Tejita. ENJOY THE MOMENT nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování ENJOY THE MOMENT Luxury La Tejita se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocean Paradise 1 La Tejita few meters from the beach

9,7

Ocean Paradise 1 La Tejita few meters from the beach

Ubytování (Apartmán) Ocean Paradise 1 La Tejita few meters from the beach. Nachází se v La Tejita, pouhých 350 metrů od Pláž La Tejita, Ocean Paradise 1 La Tejita jen pár metrů od pláže nabízí ubytování u pláže s venkovním... Ubytování Ocean Paradise 1 La Tejita few meters from the beach se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cielo Azul

9,6

Cielo Azul

Ubytování (Apartmán) Cielo Azul. Located in La Tejita, just 2.6 km from Playa del Cabezo, Cielo Azul provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, barbecue facilities, a... Ubytování Cielo Azul se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocean Paradise 2 La Tejita few meters from the beach

9,6

Ocean Paradise 2 La Tejita few meters from the beach

Ubytování (Apartmán) Ocean Paradise 2 La Tejita few meters from the beach. Ocean Paradise 2 La Tejita se nachází v letovisku La Tejita, pouhých 350 metrů od pláže La Tejita. Ubytování Ocean Paradise 2 La Tejita few meters from the beach se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duplex Apartment in La Tejita

9,5

Duplex Apartment in La Tejita

Ubytování (Apartmán) Duplex Apartment in La Tejita. Duplex in La Tejita se nachází ve městě La Tejita, 16 km od Playa de las Americas a 43 km od Puerto de la Cruz. Ubytování Duplex Apartment in La Tejita se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Brisa Azul Luxury Ocean View

9,4

Villa Brisa Azul Luxury Ocean View

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Brisa Azul Luxury Ocean View. Featuring air-conditioned accommodation with a shared pool and ocean views, Villa Brisa Azul Luxury Ocean View is situated in La Tejita. Ubytování Villa Brisa Azul Luxury Ocean View se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife).

Vista Roja

9,4

Vista Roja

Ubytování (Apartmán) Vista Roja. Set in El Médano, just 3 km from Playa del Cabezo, Vista Roja offers beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a terrace and free WiFi. Ubytování Vista Roja se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PenthouseouseLaTejita

9,2

PenthouseouseLaTejita

Ubytování (Apartmán) PenthouseouseLaTejita. Located just less than 1 km from Playa Los Perros in La Tejita, PenthouseouseLaTejita provides a getaway with a restaurant, outdoor pool, free WiFi, and a... Ubytování PenthouseouseLaTejita se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment La Tejita

9,2

Apartment La Tejita

Ubytování (Apartmán) Apartment La Tejita. Located in La Tejita, just 700 metres from Playa Los Perros, Apartment La Tejita provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment La Tejita se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Sotavento

9

Apartamento Sotavento

Ubytování (Apartmán) Apartamento Sotavento. Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Apartamento Sotavento provides accommodation in El Médano with free WiFi and garden views. Ubytování Apartamento Sotavento se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunny Tejita

8,5

Apartment Sunny Tejita

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunny Tejita. Apartment Sunny Tejita se nachází v letovisku La Tejita, 500 metrů od pláže La Tejita, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sunny Tejita se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

135 SOTAVENTO BLUE SKY Tejita Beach Experience by SUNKEYRENTS

8,5

135 SOTAVENTO BLUE SKY Tejita Beach Experience by SUNKEYRENTS

Ubytování (Apartmán) 135 SOTAVENTO BLUE SKY Tejita Beach Experience by SUNKEYRENTS. 135 SOTAVENTO BLUE SKY Tejita Beach Experience by SUNKEYRENTS se nachází u pláže La Tejita, 450 metrů od pláže La Tejita a 650 metrů od pláže Playa Los... Ubytování 135 SOTAVENTO BLUE SKY Tejita Beach Experience by SUNKEYRENTS se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tejita Home

8,3

Tejita Home

Ubytování (Apartmán) Tejita Home. Set in La Tejita, just 700 metres from Playa Los Perros, Tejita Home offers beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Tejita Home se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA TEJITA – Bonito y luminoso apartamento junto al mar

8

LA TEJITA – Bonito y luminoso apartamento junto al mar

Ubytování (Apartmán) LA TEJITA – Bonito y luminoso apartamento junto al mar. LA TEJITA - Bonito y luminoso apartamento junto al mar se nachází v La Tejita a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je patio a terasa. Ubytování LA TEJITA – Bonito y luminoso apartamento junto al mar se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ilusion II

Ilusion II

Ubytování (Apartmán) Ilusion II. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Ilusion II is set in La Tejita. Ubytování Ilusion II se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

101 SOTAVENTO FOREST by SUNKEYRENTS

101 SOTAVENTO FOREST by SUNKEYRENTS

Ubytování (Apartmán) 101 SOTAVENTO FOREST by SUNKEYRENTS. Ubytování La Tejita se nachází v letovisku La Tejita, 500 metrů od pláže La Tejita, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování 101 SOTAVENTO FOREST by SUNKEYRENTS se nachází ve městě La Tejita (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě La Tejita

Město La Tejita se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě La Tejita.