Hledat

Ubytování

Ubytování město La Mareta

Ve městě La Mareta (Španělsko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě La Mareta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě La Mareta

Roca Mar Tenerife

9,7

Roca Mar Tenerife

Ubytování (Apartmány) Roca Mar Tenerife. Situated in La Mareta, Roca Mar Tenerife features free WiFi and sea views, 300 metres from Playa De Tajao. Ubytování Roca Mar Tenerife se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Trini

9,6

Casa Trini

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Trini. Featuring sea views, Casa Trini offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Playa De Tajao. Ubytování Casa Trini se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Serena

9,5

Casa Serena

Ubytování (Apartmán) Casa Serena. Set in La Mareta, just 500 metres from La Tejita Beach, Casa Serena offers beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Casa Serena se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife).

Okeanos Super 2 bedrooms LT-P

9,4

Okeanos Super 2 bedrooms LT-P

Ubytování (Apartmán) Okeanos Super 2 bedrooms LT-P. Okeanos Super 2 bedrooms LT-P is an apartment in La Mareta, with access to an outdoor swimming pool. Ubytování Okeanos Super 2 bedrooms LT-P se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Romantica

9,1

Casa Romantica

Ubytování (Apartmán) Casa Romantica. Tento apartmán se nachází v La Mareta a nabízí bezplatné Wi-Fi a balkon. Má výhled na moře a Playa de las Americas je vzdálena 16 km. Ubytování Casa Romantica se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment La Tejita Beach

8,8

Apartment La Tejita Beach

Ubytování (Apartmán) Apartment La Tejita Beach. Set in El Médano, just 700 metres from Playa Los Perros, Apartment La Tejita Beach offers beachfront accommodation with a restaurant, an outdoor swimming... Ubytování Apartment La Tejita Beach se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Tejita

8,3

La Tejita

Ubytování (Apartmán) La Tejita. Featuring mountain views, La Tejita offers accommodation with an outdoor swimming pool and a terrace, around 700 metres from Playa Los Perros. Ubytování La Tejita se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife).

Los Amigos Hostel Tenerife

8,1

Los Amigos Hostel Tenerife

Ubytování (Hostel) Los Amigos Hostel Tenerife. Tento pohodlný a světlý hostel je situován pouhých 500 metrů od pláže La Mareta a 10 minut jízdy od letiště Tenerife Jih. Ubytování Los Amigos Hostel Tenerife se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartament Calle Pizarro Tenerife

8

Luxury Apartament Calle Pizarro Tenerife

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartament Calle Pizarro Tenerife. Luxury Apartament Calle Pizarro se nachází ve městě La Mareta. Nabízí společný venkovní bazén a soukromou zařízenou terasu. Ubytování Luxury Apartament Calle Pizarro Tenerife se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pisos Relax Tajao

7,2

Pisos Relax Tajao

Ubytování (Apartmány) Pisos Relax Tajao. Featuring city views and a restaurant, Pisos Relax Tajao features accommodation attractively located in La Mareta, within a short distance of Playa De... Ubytování Pisos Relax Tajao se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B La Caleta Zimmer 2

B&B La Caleta Zimmer 2

Ubytování (Privát) B&B La Caleta Zimmer 2. Featuring lake views, B&B La Caleta Zimmer 2 features accommodation with a terrace and a kettle, around 600 metres from Playa De Tajao. Ubytování B&B La Caleta Zimmer 2 se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Marechen / Gilbert - [#125279]

Casa Marechen / Gilbert - [#125279]

Ubytování (Apartmán) Casa Marechen / Gilbert - [#125279]. Featuring a hot tub, Casa Marechen / Gilbert - [#125279] is located in La Mareta. Ubytování Casa Marechen / Gilbert - [#125279] se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Marechen

Casa Marechen

Ubytování (Apartmány) Casa Marechen. Featuring an outdoor swimming pool, Casa Marechen offers apartments with free Wi-Fi and a private terrace with sea views. Ubytování Casa Marechen se nachází ve městě La Mareta (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě La Mareta

Město La Mareta se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě La Mareta.