Hledat

Ubytování

Ubytování město Kühtai

Ve městě Kühtai (Rakousko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kühtai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kühtai

Ferienwohnungen Alpina

9,8

Ferienwohnungen Alpina

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Alpina. Situated within 100 metres of Kaiserbahn and 100 metres of Sonnenlift in Kühtai, Ferienwohnungen Alpina features accommodation with seating area. Ubytování Ferienwohnungen Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorfstadl's Landhaus****

9,6

Dorfstadl's Landhaus****

Ubytování (Apartmány) Dorfstadl's Landhaus****. Dorfstadl's Landhaus**** se nachází v Kühtai, 300 metrů od dětského vleku Wunderteppich, a nabízí saunu, tureckou lázeň, kuchyňský kout a Wi-Fi zdarma. Ubytování Dorfstadl's Landhaus**** se nachází ve městě 12 Kuhtaier Strasse (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonne & Schnee in Kühtai

9,4

Sonne & Schnee in Kühtai

Ubytování (Hotel) Sonne & Schnee in Kühtai. Hotel Sonne & Schnee se nachází v nejvýše položeném lyžařském středisku Kühtai v Rakousku, v nadmořské výšce 2020 metrů. Ubytování Sonne & Schnee in Kühtai se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Mooshaus Winterresort

9,3

Mooshaus Winterresort

Ubytování (Hotel) Mooshaus Winterresort. Tento elegantní 4hvězdičkový hotel stojí vedle lanovky Kühtai a může se pochlubit přímým přístupem na sjezdovky lyžařského areálu Kühtai a wellness centrem... Ubytování Mooshaus Winterresort se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenhotel Seiler

9,3

Alpenhotel Seiler

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Seiler. Tento rodinou provozovaný hotel se nachází v Kühtai, nejvýše položeném lyžařském středisku v Rakousku. Ubytování Alpenhotel Seiler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

AlpinLodges Kühtai

9,2

AlpinLodges Kühtai

Ubytování (Aparthotel) AlpinLodges Kühtai. Užijte si dovolenou snů v exkluzivních a prostorných apartmánech AlpinLodges Kühtai s jedinečným horským panoramatem na dosah ruky. Ubytování AlpinLodges Kühtai se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart - Hotel Kühtaier Schlössl

9,2

Apart - Hotel Kühtaier Schlössl

Ubytování (Hotel) Apart - Hotel Kühtaier Schlössl. Apart Hotel Kühtaier Schlössl se nachází 80 metrů od lyžařského vleku Kaiserbahn a na lyžích můžete dojet až k jeho vchodu. Ubytování Apart - Hotel Kühtaier Schlössl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

All Suite Residence Kühtai

9,2

All Suite Residence Kühtai

Ubytování (Apartmány) All Suite Residence Kühtai. All Suite Residence Kühtai se nachází v Kühtai v Tyrolsku a v zimě nabízí saunu a přímý přístup do lyžařského střediska. Ubytování All Suite Residence Kühtai se nachází ve městě Kühtai (Rakousko - Tyrolsko).

Kühtaier Alm

9,1

Kühtaier Alm

Ubytování (Aparthotel) Kühtaier Alm. Situated 1.1 km from Kühtai, Kühtaier Alm features accommodation with a restaurant, a bar and room service for your convenience. Ubytování Kühtaier Alm se nachází ve městě Kühtai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jagdschloss Resort 3 SeenHaus Apartments

9

Jagdschloss Resort 3 SeenHaus Apartments

Ubytování (Hotel) Jagdschloss Resort 3 SeenHaus Apartments. Středisko Kühtai je proslulé lyžováním a nachází se v nadmořské výšce 2 020 metrů. Ubytování Jagdschloss Resort 3 SeenHaus Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Garni Kristall

9

Hotel Garni Kristall

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Kristall. Hotel Garni Kristall nabízí apartmány a horské chaty s Wi-Fi zdarma, bar, saunu, parní lázně a solárium. Ubytování Hotel Garni Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Jagdschloss Resort

8,9

Hotel Jagdschloss Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Jagdschloss Resort. Tento lovecký zámeček ze 17. století se nachází u vchodu do horského průsmyku Kühtai Saddle. Ubytování Hotel Jagdschloss Resort se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Sonne & Schnee in Kühtai

8,9

Gasthof Sonne & Schnee in Kühtai

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Sonne & Schnee in Kühtai. Set in Kühtai, 100 metres from Hochalterbahn, Gasthof Sonne & Schnee in Kühtai offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Gasthof Sonne & Schnee in Kühtai se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Alpenrose aktiv & sport

8,9

Hotel Alpenrose aktiv & sport

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose aktiv & sport. Hotel Alpenrose aktiv & sport se nachází 4 minuty chůze od centra obce Kühtai a má přímý přístup k lyžařským vlekům a sjezdovkám lyžařského areálu Kühtai. Ubytování Hotel Alpenrose aktiv & sport se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sporthotel Kühtai

8,7

Sporthotel Kühtai

Ubytování (Hotel) Sporthotel Kühtai. Sporthotel Kühtai is directly next to the ski slopes and the hiking trails. Ubytování Sporthotel Kühtai se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Konradin

8,6

Hotel Konradin

Ubytování (Hotel) Hotel Konradin. Hotel Konradin se nachází v centru Kühtai, v nadmořské výšce 2 020 metrů, a nabízí lázeňské centrum s krytým bazénem, vířivkou a moderním fitness centrem. Ubytování Hotel Konradin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Schöne Aussicht

Gasthof Schöne Aussicht

Ubytování (Penzion) Gasthof Schöne Aussicht. Boasting ski-to-door access, terrace and views of mountain, Gasthof Schöne Aussicht is situated in Kühtai, 700 metres from Kühtai. Ubytování Gasthof Schöne Aussicht se nachází ve městě Kühtai (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Kühtai

Appartements Kühtai

Ubytování (Apartmány) Appartements Kühtai. Appartements Kühtai features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Kühtai, less than 1 km from Kühtai. Ubytování Appartements Kühtai se nachází ve městě Kühtai (Rakousko - Tyrolsko).

Zirbelhütte 1

Zirbelhütte 1

Ubytování (Horské chaty) Zirbelhütte 1. Set in Kühtai, Zirbelhütte 1 offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as ski-to-door access and a terrace. Ubytování Zirbelhütte 1 se nachází ve městě Kühtai (Rakousko - Tyrolsko).

Iglu-Dorf Kühtai

Iglu-Dorf Kühtai

Ubytování (Hotel) Iglu-Dorf Kühtai. Situated in Kühtai, 200 metres from Kühtai, Iglu-Dorf Kühtai has a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Iglu-Dorf Kühtai se nachází ve městě Kühtai (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenchalets - Obholzer

Alpenchalets - Obholzer

Ubytování (Chata) Alpenchalets - Obholzer. Boasting a terrace, Alpenchalets - Obholzer offers accommodation in Kühtai with free WiFi and city views. Ubytování Alpenchalets - Obholzer se nachází ve městě Kühtai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Astoria

Hotel Astoria

Ubytování (Hotel) Hotel Astoria. Located right next to the slopes of the Kühtai ski area, Hotel Astoria offers a spa area with a large indoor pool and panoramic views over the Stubai Alps. Ubytování Hotel Astoria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Kühtai

Město Kühtai se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Kühtai.