Hledat

Ubytování

Ubytování město Kranj

Ve městě Kranj (Slovinsko) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kranj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kranj

COMFY and BRIGHT apartment in KRANJ

10

COMFY and BRIGHT apartment in KRANJ

Ubytování (Apartmán) COMFY and BRIGHT apartment in KRANJ. COMFY and BRIGHT apartment in KRANJ is located in Kranj. Ubytování COMFY and BRIGHT apartment in KRANJ se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goldenfields apartment

9,8

Goldenfields apartment

Ubytování (Apartmán) Goldenfields apartment. Set in Kranj, Goldenfields apartment offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 39 km from Brezovica. Ubytování Goldenfields apartment se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Kranj

9,6

Apartma Kranj

Ubytování (Apartmán) Apartma Kranj. Apartma Kranj is situated in Kranj and offers free bikes. Ubytování Apartma Kranj se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Boltez

9,6

Apartments Boltez

Ubytování (Bed and breakfast) Apartments Boltez. Apartments Boltez is set in the foothills of the Alps, surrounded by an idyllic garden. Accommodation units are air-conditioned and feature free Wi-Fi. Ubytování Apartments Boltez se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Na Poljani

9,5

Bed & Breakfast Na Poljani

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Na Poljani. Bed & Breakfast Na Poljani je tradiční farma obklopená zahradami a loukami, situovaná pouhých 10 minut od středověkého městečka Škofja Loka v malebném... Ubytování Bed & Breakfast Na Poljani se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Aleš

9,4

Guesthouse Aleš

Ubytování (Penzion) Guesthouse Aleš. Guesthouse Aleš stojí v centru obce Breg ob Savi, jen 200 metrů od řeky Sávy. Poskytuje bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a pokoje s výhledem na hory. Ubytování Guesthouse Aleš se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cukr

9,3

Apartment Cukr

Ubytování (Apartmán) Apartment Cukr. Apartment Cukr is set in Kranj and offers a bar. The air-conditioned accommodation is 49 km from Cerkno, and guests benefit from private parking available... Ubytování Apartment Cukr se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Actum

9,2

Hotel Actum

Ubytování (Hotel) Hotel Actum. Čtyřhvězdičkový Hotel Actum je malý butikový hotel zařízený v romantickém novobarokním stylu situovaný v pěší zóně historického centra města Kranj. Ubytování Hotel Actum se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Stari Mayr

9,2

Guesthouse Stari Mayr

Ubytování (Penzion) Guesthouse Stari Mayr. Guesthouse Stari Mayr has a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Kranj. Guests can make use of a garden. Ubytování Guesthouse Stari Mayr se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dežman Bed & Breakfast

9,1

Dežman Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Dežman Bed & Breakfast. Dežman Bed & Breakfast se nachází jen kousek od dálnice E61 spojující západní Evropu s jihovýchodem (přes Lublaň), a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Dežman Bed & Breakfast se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Na skali

9,1

Apartment Na skali

Ubytování (Apartmán) Apartment Na skali. Featuring a restaurant, Apartment Na skali provides accommodation in Kranj with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Na skali se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Cukrarna Guest Accommodation

8,8

Cukrarna Guest Accommodation

Ubytování (Hostel) Cukrarna Guest Accommodation. Tento hostel se nachází v centru města Kranj, ve zrekonstruovaném domě ze 17. století. Ubytování Cukrarna Guest Accommodation se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Layer's Art Residences

8,7

Layer's Art Residences

Ubytování (Bed and breakfast) Layer's Art Residences. Set in Kranj, 40 km from Brezovica, Layer's Art Residences offers a bar and free WiFi. Ubytování Layer's Art Residences se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orchid room

8,5

Orchid room

Ubytování (Privát) Orchid room. Orchid room is located in Kranj and offers a garden and a terrace. Ubytování Orchid room se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Arvaj

8,5

Guest House Arvaj

Ubytování (Penzion) Guest House Arvaj. Offering a restaurant and a bar, Guest House Arvaj provides air-conditioned rooms with free Wi-Fi. It is located 2 km from the centre of Kranj. Ubytování Guest House Arvaj se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lemut

8,3

Holiday Home Lemut

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lemut. Holiday Home Lemut is situated in Kranj and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Holiday Home Lemut se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bellevue

8

Hotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Hotel Bellevue. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na kopci Šmarjetna gora, oblíbeném výletním místě 3 km od centra obce Kranj. Ubytování Hotel Bellevue se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni Hotel Azul

8

Garni Hotel Azul

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Azul. Nově postavený garni Hotel Azul se nachází na předměstí Kranje, jen 4 km od letiště Lublaň a 15 minut jízdy od centra Lublaně. Ubytování Garni Hotel Azul se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Creina

7,6

Hotel Creina

Ubytování (Hotel) Hotel Creina. Čtyřhvězdičkový Hotel Creina je situován v centru města Kranje, historického, kulturního a sportovního centra regionu Gorenjska. Ubytování Hotel Creina se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pr' Toporš

7,3

Pr' Toporš

Ubytování (Penzion – hostinec) Pr' Toporš. Pr' Toporš se nachází v Kranji a má bar, sluneční terasu, vlastní bezplatné parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou vybavené šatní skříní. Ubytování Pr' Toporš se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Parizar Trboje

7,2

Apartma Parizar Trboje

Ubytování (Apartmány) Apartma Parizar Trboje. Apartma Parizar Trboje je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Krani. Apartmán má plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Apartma Parizar Trboje se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Maticek

Apartma Maticek

Ubytování (Apartmán) Apartma Maticek. Apartma Maticek is located in Kranj and offers a restaurant, a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 39 km from Brezovica. Ubytování Apartma Maticek se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Venatio

Apartmaji Venatio

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Venatio. Apartmaji Venatio is situated in Kranj. The accommodation is 45 km from Cerkno. Ubytování Apartmaji Venatio se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pr'Oskar Rooms

Pr'Oskar Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Pr'Oskar Rooms. Oskar Rooms is situated in Kranj. Free WiFi is available. There is a private bathroom with shower in all units, along with a hairdryer and free toiletries. Ubytování Pr'Oskar Rooms se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite Lipa

Suite Lipa

Ubytování (Apartmán) Suite Lipa. Set in Kranj in the Gorenjska region, Suite Lipa has a patio. Ubytování Suite Lipa se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Ruj 1

Apartmaji Ruj 1

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Ruj 1. Set in Kranj in the Gorenjska region, Apartmaji Ruj 1 features a patio and river views. Ubytování Apartmaji Ruj 1 se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triglav Apartment House, Holiday Home above the canyon

Triglav Apartment House, Holiday Home above the canyon

Ubytování (Prázdninový dům) Triglav Apartment House, Holiday Home above the canyon. Boasting accommodation with a balcony, Triglav Apartment House, Holiday Home above the canyon is situated in Kranj. Ubytování Triglav Apartment House, Holiday Home above the canyon se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa by Prešeren Grove

Villa by Prešeren Grove

Ubytování (Apartmán) Villa by Prešeren Grove. Villa by Prešeren Grove is situated in Kranj. The property is 39 km from Brezovica, and complimentary private parking is available. Ubytování Villa by Prešeren Grove se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dizi Slo

Dizi Slo

Ubytování (Apartmán) Dizi Slo. Dizi Slo is set in Kranj. This apartment offers a terrace as well as free WiFi. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Dizi Slo se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maticek

Apartment Maticek

Ubytování (Apartmán) Apartment Maticek. Situated in Kranj in the Gorenjska region, Apartment Maticek has a balcony and garden views. Ubytování Apartment Maticek se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Central Apartment Reza

Central Apartment Reza

Ubytování (Apartmán) Central Apartment Reza. Offering free WiFi and garden views, Central Apartment Reza is an accommodation located in Kranj. The property has river views and is 29 km from Brezovica. Ubytování Central Apartment Reza se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMA RANČ LUŽE

APARTMA RANČ LUŽE

Ubytování (Apartmán) APARTMA RANČ LUŽE. Set in Kranj in the Gorenjska region, APARTMA RANČ LUŽE has a patio and garden views. Ubytování APARTMA RANČ LUŽE se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Ruj

Apartmaji Ruj

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Ruj. Located in Kranj in the Gorenjska region, Apartmaji Ruj has a patio and river views. Ubytování Apartmaji Ruj se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMA AJDA

APARTMA AJDA

Ubytování (Apartmán) APARTMA AJDA. APARTMA AJDA is set in Kranj and offers a restaurant and a casino. The property features garden views and is 38 km from Brezovica. Ubytování APARTMA AJDA se nachází ve městě Kranj (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kranj

Město Kranj se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Kranj.