Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kostelec nad Orlicí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kostelec nad Orlicí

HARABURDI® Recyclart Hotel

9,6

HARABURDI® Recyclart Hotel

Ubytování (Hotel) HARABURDI® Recyclart Hotel. HARABURDI® Recyclart Hotel se nachází v Kostelci nad Orlicí. Nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování HARABURDI® Recyclart Hotel se nachází ve městě Kostelec nad Orlicí (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostinec U Hubálků

9,2

Hostinec U Hubálků

Ubytování (Penzion) Hostinec U Hubálků. Hostinec U Hubálků se nachází ve městě Kostelecká Lhota, 2 km od Kostelce nad Orlicí. Ubytování Hostinec U Hubálků se nachází ve městě Kostelec nad Orlicí (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostinec U Hubálků má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hostinec U Hubálků momentálně evidujeme 236 recenzí.

Wellness Penzion Pod Rozhlednou

9,1

Wellness Penzion Pod Rozhlednou

Ubytování (Penzion) Wellness Penzion Pod Rozhlednou. Wellness Penzion Pod Rozhlednou se nachází ve Vrbicích, 4 km od Kostelce nad Orlicí, a nabízí Wi-Fi zdarma, wellness centrum, sezónní venkovní bazén,... Ubytování Wellness Penzion Pod Rozhlednou se nachází ve městě Kostelec nad Orlicí (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Penzion Pod Rozhlednou má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Wellness Penzion Pod Rozhlednou momentálně evidujeme 250 recenzí.

Holiday home Lhoty u Potstejna

Holiday home Lhoty u Potstejna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lhoty u Potstejna. Prázdninový dům Lhoty u Potštejna se nachází v Potštejně v regionu Hradec Králové. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Holiday home Lhoty u Potstejna se nachází ve městě Kostelec nad Orlicí (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Panský dům

Hotel Panský dům

Ubytování (Hotel) Hotel Panský dům. Hotel Panský dům se nachází v Kostelci nad Orlicí, 2 km od Doudleb a od zámku Častolovice. Ubytování Hotel Panský dům se nachází ve městě Kostelec nad Orlicí (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)