Hledat

Ubytování

Ubytování město Koper

Ve městě Koper (Slovinsko) máme celkem 244 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Koper

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Koper

nona Marta apartment

10

nona Marta apartment

Ubytování (Apartmán) nona Marta apartment. Nona Marta apartment is situated in Koper. The air-conditioned accommodation is 31 km from Umag. Ubytování nona Marta apartment se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Sun Kissed Apartment (6+2)

10

Sun Kissed Apartment (6+2)

Ubytování (Apartmán) Sun Kissed Apartment (6+2). Sun Kissed Apartment (6+2) is set in Koper. The air-conditioned accommodation is 31 km from Umag. Ubytování Sun Kissed Apartment (6+2) se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Palmarin

10

Palmarin

Ubytování (Apartmán) Palmarin. Featuring accommodation with a terrace, Palmarin is located in Koper. Ubytování Palmarin se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old City House

9,9

Old City House

Ubytování (Apartmán) Old City House. Located in Koper, Old City House provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Old City House se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Fonda Apartments

9,9

Fonda Apartments

Ubytování (Apartmány) Fonda Apartments. Fonda Apartments se nachází ve městě Koper a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Fonda Apartments se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Costa Lunga

9,9

Costa Lunga

Ubytování (Apartmán) Costa Lunga. Costa Lunga se nachází v Koperu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování stojí 31 km od Umagu. Ubytování Costa Lunga se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Oldtown Boutique Apt RUSTIC CHIC

9,9

Oldtown Boutique Apt RUSTIC CHIC

Ubytování (Apartmán) Oldtown Boutique Apt RUSTIC CHIC. Located in Koper, Oldtown Boutique Apt RUSTIC CHIC provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Oldtown Boutique Apt RUSTIC CHIC se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Apartments Tomišić

9,8

Apartments Tomišić

Ubytování (Apartmán) Apartments Tomišić. Apartments Tomišić se nachází v Koperu, 31 km od Umagu. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Tomišić se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Med oljkami B&B

9,8

Med oljkami B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Med oljkami B&B. Med oljkami B&B se nachází v Koperu, 30 km od Umagu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Med oljkami B&B se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Apartmaji Ema

9,8

Apartmaji Ema

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Ema. Apartmaji Ema se nachází v Koperu, 29 km od Umagu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmaji Ema se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Apartma AJA

9,8

Apartma AJA

Ubytování (Apartmán) Apartma AJA. Featuring garden views, Apartma AJA is situated in Koper, 1.7 km from Zusterna Beach. Ubytování Apartma AJA se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Apartment Koper

9,8

Apartment Koper

Ubytování (Apartmán) Apartment Koper. Apartmán Koper se nachází na pláži v Koperu a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Ubytování Apartment Koper se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Maris

9,8

Vila Maris

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Maris. Vila Maris se nachází v Koperu, 26 km od Umagu. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a klimatizaci. Ubytování Vila Maris se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Apartments Ivana

9,8

Apartments Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana. Apartments Ivana se nachází 500 metrů od městské pláže v Koperu. Nabízí ubytování s klimatizací a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Ivana se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Brnistra

9,8

Apartma Brnistra

Ubytování (Apartmán) Apartma Brnistra. Apartmán Brnistra se nachází v městečku Koper a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je také klimatizace. Ubytování Apartma Brnistra se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Silvo Apartments

9,8

Silvo Apartments

Ubytování (Apartmány) Silvo Apartments. Silvo Apartments se nachází v městečku Koper a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Silvo Apartments se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Casa Bibiana

9,7

Casa Bibiana

Ubytování (Apartmány) Casa Bibiana. Set in Koper, Casa Bibiana offers accommodation with free WiFi. Ubytování Casa Bibiana se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View Art Penthouse

9,7

Sea View Art Penthouse

Ubytování (Apartmán) Sea View Art Penthouse. Situated in Koper, just less than 1 km from Zusterna Beach, Sea View Art Penthouse features beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a shared... Ubytování Sea View Art Penthouse se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koper Sea Apartment

9,7

Koper Sea Apartment

Ubytování (Apartmány) Koper Sea Apartment. 80 metres from Koper City Beach, Koper Sea Apartment is a beachfront property in Koper, featuring amenities such as a kitchen and flat-screen TV. Ubytování Koper Sea Apartment se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Demix

9,7

Demix

Ubytování (Apartmán) Demix. Demix se nachází v Koperu, jen 29 km od Umagu. Nabízí klimatizaci, zahradu, terasu a výhled na město. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Demix se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fritula Istriana

9,7

Apartment Fritula Istriana

Ubytování (Apartmán) Apartment Fritula Istriana. Fritula Istriana se nachází v Koperu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Hosté si zde mohou zdarma vypůjčit jízdní kola. Ubytování Apartment Fritula Istriana se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Topart

9,7

Topart

Ubytování (Apartmán) Topart. Topart se nachází v Koperu a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyň a společný lounge. Ubytování Topart se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Studio Mojca

9,7

Studio Mojca

Ubytování (Apartmán) Studio Mojca. Studio Mojca se nachází v Koperu, 700 metrů od pláže Zusterna a 1,9 km od městské pláže Koper. Ubytování Studio Mojca se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaview Apt Koper 1

9,7

Seaview Apt Koper 1

Ubytování (Apartmán) Seaview Apt Koper 1. Boasting accommodation with a balcony, Seaview Apt Koper 1 is situated in Koper. Ubytování Seaview Apt Koper 1 se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Da Ponte

9,7

Da Ponte

Ubytování (Apartmán) Da Ponte. Da Ponte nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v Koperu. K dispozici je zahrada a služba půjčení kol. Ubytování Da Ponte se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vladka Koper

9,7

Apartment Vladka Koper

Ubytování (Apartmán) Apartment Vladka Koper. Boasting accommodation with a balcony, Apartment Vladka Koper is set in Koper. Ubytování Apartment Vladka Koper se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Irena

9,7

Apartments Villa Irena

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Irena. Apartments Villa Irena se nachází v Koperu, 28 km od Umagu a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Irena se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Apartma Tina

9,7

Apartma Tina

Ubytování (Apartmán) Apartma Tina. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Koperu, 12 km od Terstu a Portorože. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartma Tina se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Vesna

9,7

Apartma Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartma Vesna. Apartma Vesna je klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Koperu, 31 km od chorvatského Umagu. K dispozici je i zahrada. Ubytování Apartma Vesna se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Istrian Sunrise

9,7

Istrian Sunrise

Ubytování (Prázdninový dům) Istrian Sunrise. Prázdninový dům Istrian Sunrise se nachází v městečku Koper, 30 km od Umagu, a nabízí klimatizaci. Ubytování Istrian Sunrise se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Sol

9,6

Apartma Sol

Ubytování (Apartmán) Apartma Sol. Apartma Sol se nachází v Koperu a nabízí zahradu. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a koupelnu s bidetem a sprchou. Ubytování Apartma Sol se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Barbara

9,6

Apartma Barbara

Ubytování (Apartmán) Apartma Barbara. Boasting accommodation with a terrace, Apartma Barbara is situated in Koper. Ubytování Apartma Barbara se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Apartment Nona Nina

9,6

Apartment Nona Nina

Ubytování (Apartmán) Apartment Nona Nina. Apartmán Nona Nina se nachází v obci Koper, 31 km od Umagu. Nabízí zahradu, terasu a klimatizaci. Ubytování Apartment Nona Nina se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Studio Morsal

9,6

Studio Morsal

Ubytování (Apartmán) Studio Morsal. Studio Morsal is located in Koper. The air-conditioned accommodation is 29 km from Umag. Ubytování Studio Morsal se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

HappyGuest Apartment

9,6

HappyGuest Apartment

Ubytování (Apartmán) HappyGuest Apartment. Apartmán HappyGuest se nachází v Koperu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování HappyGuest Apartment se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun and sea relax

9,6

Sun and sea relax

Ubytování (Apartmán) Sun and sea relax. Sun and sea relax se nachází v Koperu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Hosté zde mohou využívat terasu. Ubytování Sun and sea relax se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Amalia

9,6

Apartment Amalia

Ubytování (Apartmán) Apartment Amalia. Apartmán Amalia nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Koperu, 12 km od Terstu a Portorože, a poskytuje výhled do zahrady. Ubytování Apartment Amalia se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Koper2stay

9,6

Koper2stay

Ubytování (Hostel) Koper2stay. Koper2stay je hostel situovaný v Koperu. Nabízí sdílený lounge a klimatizované pokoje s výhledem na město, psacím stolem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Koper2stay se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Istria Divina

9,6

Istria Divina

Ubytování (Venkovský dům) Istria Divina. Venkovský dům Istria Divina se nachází v tradiční istrijské vesnici Marezige a nabízí ubytování v apartmánu s možností vlastního stravování. Ubytování Istria Divina se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Apartment

9,6

Charming Apartment

Ubytování (Apartmán) Charming Apartment. Featuring a garden and a terrace, Charming Apartment offers accommodation in Koper with free WiFi and garden views. Ubytování Charming Apartment se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Apartman View

9,6

Apartman View

Ubytování (Apartmán) Apartman View. Featuring garden views, Apartman View provides accommodation with a garden and a terrace, around 1.7 km from Koper City Beach. Ubytování Apartman View se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liams Mansion

9,6

Liams Mansion

Ubytování (Vila) Liams Mansion. Liams Mansion is situated in Koper and offers a bar and a terrace. The property is 31 km from Umag and free private parking is offered. Ubytování Liams Mansion se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Stanovanje Žusterna

9,6

Stanovanje Žusterna

Ubytování (Apartmán) Stanovanje Žusterna. Featuring accommodation with a terrace, Stanovanje Žusterna is located in Koper. The air-conditioned accommodation is 31 km from Umag. Ubytování Stanovanje Žusterna se nachází ve městě Koper (Slovinsko).

Villa Maria

9,6

Villa Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Maria. Villa Maria se nachází ve městě Koper a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio with terrace

9,6

Studio with terrace

Ubytování (Apartmán) Studio with terrace. Featuring accommodation with a balcony, Studio with terrace is located in Koper. Ubytování Studio with terrace se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment and rooms Parus

9,5

Apartment and rooms Parus

Ubytování (Penzion) Apartment and rooms Parus. Tříhvězdičkový penzion Apartment and rooms Parus v Koperu nabízí zahradu a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Ubytování Apartment and rooms Parus se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SeaView Apartments

9,5

SeaView Apartments

Ubytování (Apartmán) SeaView Apartments. SeaView Apartments se nachází v obci Koper, 31 km od Umagu. Nabízí klimatizaci, zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování SeaView Apartments se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flat - Nazorjev trg Koper

9,5

Flat - Nazorjev trg Koper

Ubytování (Apartmán) Flat - Nazorjev trg Koper. Klimatizovaný apartmán Flat - Nazorjev trg Koper se nachází u pláže v Koperu, 30 km od Umagu. V apartmánu je dostupné Wi-Fi zdarma. Ubytování Flat - Nazorjev trg Koper se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luna

9,5

Luna

Ubytování (Apartmán) Luna. Set in Koper, 500 metres from Koper City Beach, Luna offers accommodation with free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Luna se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Orange

9,5

Apartma Orange

Ubytování (Apartmán) Apartma Orange. Set in Koper, Apartma Orange offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 27 km from Umag. Ubytování Apartma Orange se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Sun & Me

9,5

Sea Sun & Me

Ubytování (Apartmán) Sea Sun & Me. Boasting accommodation with a balcony, Sea Sun & Me is situated in Koper. Ubytování Sea Sun & Me se nachází ve městě Koper (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Koper

Město Koper se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 244 hotelů a ubytování ve městě Koper.