Hledat

Ubytování

Ubytování město Kiónion

Ve městě Kiónion (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kiónion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kiónion

Captain's Apartments

9,2

Captain's Apartments

Ubytování (Apartmány) Captain's Apartments. Set in Kiónion, Captain's Apartments offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Captain's Apartments se nachází ve městě Kiónion (Řecko - Ithaca).

Studio Fetsi

8,5

Studio Fetsi

Ubytování (Apartmán) Studio Fetsi. Studio Fetsi is a self-catering accommodation located in Kiónion, within 500 metres from the beach and just 100 metres from a mini market. Ubytování Studio Fetsi se nachází ve městě Kiónion (Řecko - Ithaca).

Byron House

Byron House

Ubytování (Apartmány) Byron House. Situated in Kiónion, Byron House features accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Byron House se nachází ve městě Kiónion (Řecko - Ithaca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Likoudis Villas

Likoudis Villas

Ubytování (Aparthotel) Likoudis Villas. Situated in Kiónion, Likoudis Villas offers accommodation with air conditioning and access to a garden. Ubytování Likoudis Villas se nachází ve městě Kiónion (Řecko - Ithaca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kiónion

Město Kiónion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kiónion.