Hledat

Ubytování

Ubytování město Kerveli

Ve městě Kerveli (Řecko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kerveli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kerveli

Petra Mare Village

9,5

Petra Mare Village

Ubytování (Vily) Petra Mare Village. Petra Mare Village is located on the hillside of Kerveli, in Samos. Ubytování Petra Mare Village se nachází ve městě Kerveli (Řecko - Samos).

Nafsika Villas

9,3

Nafsika Villas

Ubytování (Aparthotel) Nafsika Villas. Surrounded by beautiful greenery and the sea, Nafsika Villas are located on the hillside of Kerveli in Samos. Ubytování Nafsika Villas se nachází ve městě Kerveli (Řecko - Samos).

Kerveli Luxury Villa

9,2

Kerveli Luxury Villa

Ubytování (Apartmány) Kerveli Luxury Villa. Set in Kerveli, Kerveli Luxury Villa offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as an outdoor swimming pool and... Ubytování Kerveli Luxury Villa se nachází ve městě Kerveli (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Athina Studio Apartments

9

Athina Studio Apartments

Ubytování (Aparthotel) Athina Studio Apartments. Located in Kerveli Village, Athina Studio Apartments offer a garden and a terrace. They feature self-catering accommodation with Aegean Sea or garden... Ubytování Athina Studio Apartments se nachází ve městě Kerveli (Řecko - Samos).

Ano Platanaki

8,9

Ano Platanaki

Ubytování (Vily) Ano Platanaki. Located in Kerveli Village, Ano Platanaki offers fully equipped accommodation with Aegean Sea, garden and mountain views. Ubytování Ano Platanaki se nachází ve městě Kerveli (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerveli Village Hotel

8,5

Kerveli Village Hotel

Ubytování (Hotel) Kerveli Village Hotel. Komplex Kerveli Village Hotel se nachází ve svahu vedoucím k zálivu Kerveli a má formu vesnice, která se v dokonalé harmonii snoubí s panenskou krajinou. Ubytování Kerveli Village Hotel se nachází ve městě Kerveli (Řecko - Samos).

Villa Glyfos

7,6

Villa Glyfos

Ubytování (Vily) Villa Glyfos. Villa Glyfos je ubytování s možností vlastního stravování jen pár metrů od pláže v obci Kerveli. Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Villa Glyfos se nachází ve městě Kerveli (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kerveli

Město Kerveli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Kerveli.