Hledat

Ubytování

Ubytování město Keratokampos

Ve městě Keratokampos (Řecko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Keratokampos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Keratokampos

Portela Apartments

9,6

Portela Apartments

Ubytování (Apartmány) Portela Apartments. Portal Apartments se nachází ve vesnici Keratokambos, jen 10 minut chůze od pláže. Ubytování Portela Apartments se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chouzourakis Studios

9,4

Chouzourakis Studios

Ubytování (Apartmány) Chouzourakis Studios. Chouzourakis Studios se nachází jen 50 metrů od pláže Keratokampos. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování uprostřed svěží zahrady. Ubytování Chouzourakis Studios se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Portela Luxury Homes

9,3

Portela Luxury Homes

Ubytování (Prázdninové domy) Portela Luxury Homes. Situated in Keratokampos in the Crete region, Portela Luxury Homes features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Portela Luxury Homes se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Eftihia

9,2

Studios Eftihia

Ubytování (Apartmány) Studios Eftihia. Studios Eftihia se nachází v lokalitě Kastri v letovisku Keratokampos a nabízí studiové apartmány s možností vlastního stravování a s výhledem na... Ubytování Studios Eftihia se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Despoina Apartments

9

Despoina Apartments

Ubytování (Apartmány) Despoina Apartments. Apartmány Despoina se nacházejí v obci Kastri u letoviska Keratokampos, 200 metrů od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, ve všech... Ubytování Despoina Apartments se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keratokampos Villa

9

Keratokampos Villa

Ubytování (Vily) Keratokampos Villa. The stone-built Keratokampos Villa offers unobstructed views of the Libyan Sea. The property is just 280 metres from Keratokampos Beach. Ubytování Keratokampos Villa se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haris Villas

8,9

Haris Villas

Ubytování (Vila) Haris Villas. Haris Villas se nachází ve vesnici Keratokambos. Nabízí klimatizované ubytování s vestavěným podlažím a balkonem s výhledem na Krétské moře a hory. Ubytování Haris Villas se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jason Rooms & Studios

8,8

Jason Rooms & Studios

Ubytování (Hotel) Jason Rooms & Studios. Boasting a restaurant and free WiFi throughout the property, Jason Rooms & Studios is set in Keratokampos. All rooms are fitted with a balcony. Ubytování Jason Rooms & Studios se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Kastri Studios

6,8

Porto Kastri Studios

Ubytování (Apartmán) Porto Kastri Studios. Porto Kastri Studios se nachází 3 minuty chůze od pláže Kastri v letovisku Keratokampos a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné... Ubytování Porto Kastri Studios se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Kera - HER011034-FYB

Holiday Home Kera - HER011034-FYB

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kera - HER011034-FYB. Situated in Kerá in the Crete region, Holiday Home Kera - HER011034-FYB features a balcony. Ubytování Holiday Home Kera - HER011034-FYB se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Cretan Kera Villa Heated Pool

Cretan Kera Villa Heated Pool

Ubytování (Vila) Cretan Kera Villa Heated Pool. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Cretan Kera Villa Heated Pool is located in Kerá. Ubytování Cretan Kera Villa Heated Pool se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

PETRINO

PETRINO

Ubytování (Prázdninový dům) PETRINO. Set in Keratokampos in the Crete region, PETRINO features a patio and sea views. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování PETRINO se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levanda Luxury Stone Villa

Levanda Luxury Stone Villa

Ubytování (Vila) Levanda Luxury Stone Villa. Set in Kalyves, Levanda Luxury Stone Villa offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Levanda Luxury Stone Villa se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Luxurious Stone Apartment 2

Luxurious Stone Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Luxurious Stone Apartment 2. Luxurious Stone Apartments is located in Kerá. Free WiFi is offered. The apartment offers a terrace. Chania Town is 26 km from Luxurious Stone Apartments. Ubytování Luxurious Stone Apartment 2 se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Punentes

Punentes

Ubytování (Prázdninový dům) Punentes. Punentes is situated in Keratokampos. Free private parking is available at the holiday home. Ubytování Punentes se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Apartment in Keratokambos

Four-Bedroom Apartment in Keratokambos

Ubytování (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Keratokambos. Four-Bedroom Apartment in Keratokambos is situated in Keratokampos. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Four-Bedroom Apartment in Keratokambos se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostria

Ostria

Ubytování (Apartmán) Ostria. Ostria is situated in Keratokampos. The apartment, set in a building dating from 2002, features free private parking. Ubytování Ostria se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vigla Keratokampos

Villa Vigla Keratokampos

Ubytování (Vila) Villa Vigla Keratokampos. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Vigla Keratokampos features accommodation in Keratokampos with free WiFi and sea views. Ubytování Villa Vigla Keratokampos se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seafront Apartment

Seafront Apartment

Ubytování (Apartmán) Seafront Apartment. Situated in Keratokampos in the Crete region, Seafront Apartment has a terrace and sea views. Ubytování Seafront Apartment se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Kera - HER011034-FYA

Holiday Home Kera - HER011034-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kera - HER011034-FYA. Situated in Kerá in the Crete region, Holiday Home Kera - HER011034-FYA features a balcony. Ubytování Holiday Home Kera - HER011034-FYA se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Holiday House Sea view

Holiday House Sea view

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Sea view. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday House Sea view is set in Keratokampos. Ubytování Holiday House Sea view se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kera

Villa Kera

Ubytování (Vila) Villa Kera. Located in Kerá, Villa Kera features accommodation with a private pool. This villa provides air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytování Villa Kera se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Keratokampos

Město Keratokampos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Keratokampos.