Hledat

Ubytování

Ubytování město Keratokampos

Ve městě Keratokampos (Řecko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Keratokampos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Keratokampos

Portela Apartments

9,6

Portela Apartments

Ubytování (Apartmány) Portela Apartments. Portal Apartments se nachází ve vesnici Keratokambos, jen 10 minut chůze od pláže. Ubytování Portela Apartments se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Kastri Mare Sea View Residences by Estia

9,4

Kastri Mare Sea View Residences by Estia

Ubytování (Apartmány) Kastri Mare Sea View Residences by Estia. Kastri Mare Sea View Residences by Estia se nachází v Keratokamposu, 38 km od Agios Nikolaos, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kastri Mare Sea View Residences by Estia se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

President Guest House

9,3

President Guest House

Ubytování (Apartmány) President Guest House. President Guest House se nachází v Keratokamposu, 38 km od Agios Nikolaos, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování President Guest House se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Portela Luxury Homes

9,3

Portela Luxury Homes

Ubytování (Prázdninové domy) Portela Luxury Homes. Situated in Keratokampos in the Crete region, Portela Luxury Homes features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Portela Luxury Homes se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Studios Eftihia

9,2

Studios Eftihia

Ubytování (Apartmány) Studios Eftihia. Studios Eftihia se nachází v lokalitě Kastri v letovisku Keratokampos a nabízí studiové apartmány s možností vlastního stravování a s výhledem na... Ubytování Studios Eftihia se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Despoina Apartments

9

Despoina Apartments

Ubytování (Apartmány) Despoina Apartments. Apartmány Despoina se nacházejí v obci Kastri u letoviska Keratokampos, 200 metrů od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, ve všech... Ubytování Despoina Apartments se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Keratokampos Villa

9

Keratokampos Villa

Ubytování (Vily) Keratokampos Villa. The stone-built Keratokampos Villa offers unobstructed views of the Libyan Sea. The property is just 280 metres from Keratokampos Beach. Ubytování Keratokampos Villa se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Haris Villas

8,9

Haris Villas

Ubytování (Vila) Haris Villas. Haris Villas se nachází ve vesnici Keratokambos. Nabízí klimatizované ubytování s vestavěným podlažím a balkonem s výhledem na Krétské moře a hory. Ubytování Haris Villas se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Jason Rooms & Studios

8,8

Jason Rooms & Studios

Ubytování (Hotel) Jason Rooms & Studios. Boasting a restaurant and free WiFi throughout the property, Jason Rooms & Studios is set in Keratokampos. All rooms are fitted with a balcony. Ubytování Jason Rooms & Studios se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Xenos Apartments

8,5

Xenos Apartments

Ubytování (Apartmán) Xenos Apartments. Xenos Apartments se nachází v Keratokamposu. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Na místě si lze pronajmout auto. Ubytování Xenos Apartments se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Komis Studios Keratokampos

7

Komis Studios Keratokampos

Ubytování (Aparthotel) Komis Studios Keratokampos. Komis Studios Keratokampos se nachází v Keratokamposu, 37 km od Agios Nikolaos, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Komis Studios Keratokampos se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Porto Kastri Studios

6,8

Porto Kastri Studios

Ubytování (Apartmán) Porto Kastri Studios. Porto Kastri Studios se nachází 3 minuty chůze od pláže Kastri v letovisku Keratokampos a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné... Ubytování Porto Kastri Studios se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Blue Coast - Seaside Villa

Blue Coast - Seaside Villa

Ubytování (Vila) Blue Coast - Seaside Villa. Blue Coast - Seaside Villa se nachází v Keratokamposu a nabízí zahradu a terasu. 46 km od Heraklionu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Blue Coast - Seaside Villa se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

PETRINO

PETRINO

Ubytování (Prázdninový dům) PETRINO. Set in Keratokampos in the Crete region, PETRINO features a patio and sea views. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování PETRINO se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Luxurious Stone Apartment 2

Luxurious Stone Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Luxurious Stone Apartment 2. Luxurious Stone Apartments is located in Kerá. Free WiFi is offered. The apartment offers a terrace. Chania Town is 26 km from Luxurious Stone Apartments. Ubytování Luxurious Stone Apartment 2 se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Blackbeards House

Blackbeards House

Ubytování (Prázdninový dům) Blackbeards House. Blackbeards House se nachází v Keratokamposu a nabízí zahradu a terasu. 38 km od Agios Nikolaos. Ubytování Blackbeards House se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Punentes

Punentes

Ubytování (Prázdninový dům) Punentes. Punentes is situated in Keratokampos. Free private parking is available at the holiday home. Ubytování Punentes se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Doria's Seaview Apartment at Keratokampos II

Doria's Seaview Apartment at Keratokampos II

Ubytování (Apartmán) Doria's Seaview Apartment at Keratokampos II. Doria's Seaview Apartment at Keratokampos II se nachází v Keratokamposu na Krétě a nabízí balkon a výhled na moře. 38 km od Agios Nikolaos. Ubytování Doria's Seaview Apartment at Keratokampos II se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Levantes Garden House -

Levantes Garden House -

Ubytování (Apartmán) Levantes Garden House -. Levantes Garden House - se nachází v Keratokamposu. 37 km od Agios Nikolaos. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Levantes Garden House - se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Four-Bedroom Apartment in Keratokambos

Four-Bedroom Apartment in Keratokambos

Ubytování (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Keratokambos. Four-Bedroom Apartment in Keratokambos is situated in Keratokampos. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Four-Bedroom Apartment in Keratokambos se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Villa Vigla Keratokampos

Villa Vigla Keratokampos

Ubytování (Vila) Villa Vigla Keratokampos. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Vigla Keratokampos features accommodation in Keratokampos with free WiFi and sea views. Ubytování Villa Vigla Keratokampos se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Ostria

Ostria

Ubytování (Apartmán) Ostria. Ostria is situated in Keratokampos. The apartment, set in a building dating from 2002, features free private parking. Ubytování Ostria se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Seafront Apartment

Seafront Apartment

Ubytování (Apartmán) Seafront Apartment. Situated in Keratokampos in the Crete region, Seafront Apartment has a terrace and sea views. Ubytování Seafront Apartment se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Beachfront apartment in keratokampos

Beachfront apartment in keratokampos

Ubytování (Apartmán) Beachfront apartment in keratokampos. Beachfront apartment in keratokampos se nachází v Keratokamposu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Beachfront apartment in keratokampos se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Aegean Villa with Heated Pool

Aegean Villa with Heated Pool

Ubytování (Vila) Aegean Villa with Heated Pool. Aegean Villa with vyhřívaným bazénem se nachází v Keré a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Aegean Villa with Heated Pool se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Villa Kera

Villa Kera

Ubytování (Vila) Villa Kera. Located in Kerá, Villa Kera features accommodation with a private pool. This villa provides air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytování Villa Kera se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Doria's Seaview Apartment at Keratokampos I

Doria's Seaview Apartment at Keratokampos I

Ubytování (Apartmán) Doria's Seaview Apartment at Keratokampos I. Doria's Seaview Apartment at Keratokampos se nachází v Keratokamposu na Krétě. Mám balkon a výhled na moře. 38 km od Agios Nikolaos. Ubytování Doria's Seaview Apartment at Keratokampos I se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Holiday House Sea view

Holiday House Sea view

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Sea view. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday House Sea view is set in Keratokampos. Ubytování Holiday House Sea view se nachází ve městě Keratokampos (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Keratokampos

Město Keratokampos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Keratokampos.