Hledat

Ubytování

Ubytování město Katsifarianá

Ve městě Katsifarianá (Řecko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Katsifarianá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Katsifarianá

nikkis residence

9,9

nikkis residence

Ubytování (Prázdninový dům) nikkis residence. Nikkis residence is located in Katsifarianá and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování nikkis residence se nachází ve městě Katsifarianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seametry Luxury Living Villa

9,5

Seametry Luxury Living Villa

Ubytování (Vila) Seametry Luxury Living Villa. Set between Chania Town and the mountain, this air-conditioned villa features a terrace and a garden. The unit is 3 km from the port and 1. Ubytování Seametry Luxury Living Villa se nachází ve městě Katsifarianá (Řecko - Kréta).

Villa Drakona

9,5

Villa Drakona

Ubytování (Vila) Villa Drakona. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Villa Drakona is located in Katsifarianá. Ubytování Villa Drakona se nachází ve městě Katsifarianá (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Katsifarianá

Město Katsifarianá se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Katsifarianá.