Hledat

Ubytování

Ubytování město Karlovasi

Ve městě Karlovasi (Řecko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karlovasi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karlovasi

Samian Mare Hotel and Suites

9,2

Samian Mare Hotel and Suites

Ubytování (Hotel) Samian Mare Hotel and Suites. Samian Mare Hotel and Suites se nachází v Karlovasi. Ubytování Samian Mare Hotel and Suites se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos).

Karlovasi Studios

9,2

Karlovasi Studios

Ubytování (Apartmány) Karlovasi Studios. Located right above the port of Karlovasi and surrounded by lush greenery, the traditionally built Karlovasi Studios offers self-catering accommodation and... Ubytování Karlovasi Studios se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocea Retreat

9,1

Ocea Retreat

Ubytování (Aparthotel) Ocea Retreat. Situated in Karlovasi in the Samos region and Laographical Museum of Karlovassi reachable within 5 km, Ocea Retreat features accommodation with free WiFi,... Ubytování Ocea Retreat se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hesperia Hotel

9

Hesperia Hotel

Ubytování (Hotel) Hesperia Hotel. Hesperia Hotel postavený v tradičním stylu se nachází ve městě Karlovasi, pouhých 15 metrů od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Hesperia Hotel se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos).

Violetta Seaside Studios&Apartments

8,9

Violetta Seaside Studios&Apartments

Ubytování (Aparthotel) Violetta Seaside Studios&Apartments. Offering outdoor pool and a snack bar, Violetta Seaside Studios&Apartments are located in the town of Karlovasi, on the northwest part of Samos. Ubytování Violetta Seaside Studios&Apartments se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos).

Erato Seaside Hotel

8,8

Erato Seaside Hotel

Ubytování (Hotel) Erato Seaside Hotel. Erato Seaside se nachází na nábřeží v Karlovasi v oblasti Samos, jen pár metrů od pláže Potami. Ubytování Erato Seaside Hotel se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos).

Leventis Studios

8,7

Leventis Studios

Ubytování (Apartmány) Leventis Studios. Set in Karlovasi, 2.5 km from Potami Beach and 3.1 km from Laographical Museum of Karlovassi, Leventis Studios offers accommodation with free WiFi and a... Ubytování Leventis Studios se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Merope Hotel

8,6

Merope Hotel

Ubytování (Hotel) Merope Hotel. Offering a central location in Karlovasi, 600 metres from the sea and 1 km from Limani Beach, Hotel Merope features a swimming pool. Ubytování Merope Hotel se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos).

Aegeon Hotel

8,3

Aegeon Hotel

Ubytování (Hotel) Aegeon Hotel. Aegeon Hotel is situated in Karlovassi, only 300 metres from the beach and 2 km from the port. Ubytování Aegeon Hotel se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Giasemi Feloukatzi

8,2

Giasemi Feloukatzi

Ubytování (Penzion) Giasemi Feloukatzi. Giasemi Feloukatzi stojí pouhých 50 metrů od pláže v Karlovasi na Samosu a nabízí zahradu i balkon s výhledem na hory a moře. Ubytování Giasemi Feloukatzi se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anema By The Sea Guesthouse

8,2

Anema By The Sea Guesthouse

Ubytování (Aparthotel) Anema By The Sea Guesthouse. Rodinný hotel Anema by the Sea je situovaný mezi mořem a místními horami a je vzdálený pouze několik metrů od pláže. Ubytování Anema By The Sea Guesthouse se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos).

Samaina Inn

7,9

Samaina Inn

Ubytování (Hotel) Samaina Inn. Hotel Samaina Inn se nachází na pláži v letovisku Karlovasi a nabízí klimatizované pokoje a apartmá s balkonem, 2 bazény, tenisový kurt, plně vybavenou... Ubytování Samaina Inn se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos).

Amanda Hotel

7,7

Amanda Hotel

Ubytování (Hotel) Amanda Hotel. Hotel Amanda is situated only 300 metres from the beach of Neo Karlovasi and the centre of Samos. Ubytování Amanda Hotel se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nefeli Hotel

7

Nefeli Hotel

Ubytování (Hotel) Nefeli Hotel. Nefeli Hotel is located 150 meters from the beach of Karlovasi, on a green part of Samos Island. Ubytování Nefeli Hotel se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerkis View House 1

Kerkis View House 1

Ubytování (Apartmány) Kerkis View House 1. Located in Karlovasi, 2.1 km from Laographical Museum of Karlovassi and 2.7 km from Potami Beach, Kerkis View House 1 provides accommodation with free... Ubytování Kerkis View House 1 se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerkis View House 2

Kerkis View House 2

Ubytování (Apartmán) Kerkis View House 2. Featuring a garden and a terrace, Kerkis View House 2 offers accommodation in Karlovasi, 1.4 km from Laographical Museum of Karlovassi and 2. Ubytování Kerkis View House 2 se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home 4you

Home 4you

Ubytování (Prázdninový dům) Home 4you. Situated in Karlovasi, 500 metres from Laographical Museum of Karlovassi and 1.4 km from Potami Beach, Home 4you offers a terrace and air conditioning. Ubytování Home 4you se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos).

Marnei Mare

Marnei Mare

Ubytování (Vily) Marnei Mare. Located in Karlovasi, Marnei Mare has well-equipped accommodation featuring free WiFi, 1.5 km from Potami Beach and 3 km from Karlovassi centre. Ubytování Marnei Mare se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Potami Mountain

Potami Mountain

Ubytování (Apartmány) Potami Mountain. Potami Mountain has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Karlovasi, 4.3 km from Potami Beach. Ubytování Potami Mountain se nachází ve městě Karlovasi (Řecko - Samos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Karlovasi

Město Karlovasi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Karlovasi.