Hledat

Ubytování

Ubytování město Kambánion

Ve městě Kambánion (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kambánion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kambánion

The Carob Tree Cottage

9,9

The Carob Tree Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) The Carob Tree Cottage. Situated in Kambánion in the Crete region, The Carob Tree Cottage has a garden. Ubytování The Carob Tree Cottage se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dream Villa

9,7

Dream Villa

Ubytování (Vily) Dream Villa. Vila Dream se nachází v krétské obci Kambánion, 15 minut jízdy autem od města Chania s benátským přístavem, a nabízí venkovní bazén, ​​gril i sluneční... Ubytování Dream Villa se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rumpis Traditional House

Rumpis Traditional House

Ubytování (Venkovský dům) Rumpis Traditional House. Providing sea views, Rumpis Traditional House in Kambánion offers accommodation great for families, barbecue facilities, a garden, a terrace and a shared... Ubytování Rumpis Traditional House se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

Villa Detoro

Villa Detoro

Ubytování (Vila) Villa Detoro. Featuring a patio with pool views, and an outdoor swimming pool and a terrace, Villa Detoro can be found in Kambánion, close to Kalathas Beach and 2. Ubytování Villa Detoro se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

Iconic Cretan Stone Mansion

Iconic Cretan Stone Mansion

Ubytování (Vila) Iconic Cretan Stone Mansion. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Iconic Cretan Stone Mansion is situated in Kambánion. Ubytování Iconic Cretan Stone Mansion se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

Horizon Villa Kampani

Horizon Villa Kampani

Ubytování (Vila) Horizon Villa Kampani. Situated in Kambánion, within 1.1 km of Kalathas Beach and 2. Ubytování Horizon Villa Kampani se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kambánion

Město Kambánion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Kambánion.