Hledat

Ubytování

Ubytování město Kambánion

Ve městě Kambánion (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kambánion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kambánion

The Carob Tree Cottage

9,9

The Carob Tree Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) The Carob Tree Cottage. Situated in Kambánion in the Crete region, The Carob Tree Cottage has a garden. Ubytování The Carob Tree Cottage se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

Dream Villa

9,7

Dream Villa

Ubytování (Vily) Dream Villa. Vila Dream se nachází v krétské obci Kambánion, 15 minut jízdy autem od města Chania s benátským přístavem, a nabízí venkovní bazén, ​​gril i sluneční... Ubytování Dream Villa se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

Villa SAR in Kampani Chania

Villa SAR in Kampani Chania

Ubytování (Vila) Villa SAR in Kampani Chania. Villa SAR se nachází v Kampani Chania, asi 2,2 km od pláže Kalathas, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem a balkonem. Ubytování Villa SAR in Kampani Chania se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

Villa George

Villa George

Ubytování (Vila) Villa George. Villa George se nachází v Kambánionu, jen 1,8 km od pláže Kalathas. Nabízí venkovní bazén, gril a pokojovou službu. Ubytování Villa George se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

filippia apartment

filippia apartment

Ubytování (Apartmán) filippia apartment. Apartmán filippia se nachází v Kambánionu, 1,8 km od pláže Kalathas a 2,9 km od pláže Agios Onoufrios, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování filippia apartment se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

Angels Villa Chania

Angels Villa Chania

Ubytování (Vila) Angels Villa Chania. Angels Villa Chania is located in Kambánion. This apartment features a bar as well as a garden. Ubytování Angels Villa Chania se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

Villa Niso

Villa Niso

Ubytování (Vila) Villa Niso. Located in Kampani of Chania, the split-level Villa Niso is set amidst a blossomed garden with BBQ facilities and an outdoor salt-water pool. Ubytování Villa Niso se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

⋆Harmony Deluxe Villa With View next to Chania⋆

⋆Harmony Deluxe Villa With View next to Chania⋆

Ubytování (Vila) ⋆Harmony Deluxe Villa With View next to Chania⋆. ⋆Harmony Deluxe Villa With View next to Chania⋆ se nachází v Kambánionu na Krétě a nabízí zahradu. 2,1 km od pláže Kalathas. Ubytování ⋆Harmony Deluxe Villa With View next to Chania⋆ se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

Horizon Villa Kampani

Horizon Villa Kampani

Ubytování (Vila) Horizon Villa Kampani. Situated in Kambánion, within 1.1 km of Kalathas Beach and 2. Ubytování Horizon Villa Kampani se nachází ve městě Kambánion (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Kambánion

Město Kambánion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Kambánion.