Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalogria

Ve městě Kalogria (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalogria

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalogria

Artemis Holidays

7,4

Artemis Holidays

Ubytování (Hotel) Artemis Holidays. Artemis Holidays has a shared lounge, garden, barbecue facilities and terrace in Kalogria. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Artemis Holidays se nachází ve městě Kalogria (Řecko - Macedonia).

Studio apartment by the sea at Spathies Beach

Studio apartment by the sea at Spathies Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Studio apartment by the sea at Spathies Beach. Studio apartment by the sea at Spathies Beach is located in Kalogria and offers a garden. Guests have a private balcony. Ubytování Studio apartment by the sea at Spathies Beach se nachází ve městě Kalogria (Řecko - Macedonia).

Dimitris House

Dimitris House

Ubytování (Apartmán) Dimitris House. Dimitris House offers self-catering accommodation in Spathies of Sithonia, only 80m from the sea. Ubytování Dimitris House se nachází ve městě Kalogria (Řecko - Macedonia).

Ca' del mare

Ca' del mare

Ubytování (Prázdninový dům) Ca' del mare. Ca' del mare se nachází v Kalogrii, nedaleko pláží Spathies a Little Lagomandra. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Ca' del mare se nachází ve městě Kalogria (Řecko - Macedonia).

Ca' del mare

Ca' del mare

Ubytování (Prázdninový dům) Ca' del mare. Ca' del mare se nachází v Kalogrii, 800 metrů od pláže Elia a 2 km od pláže Spathies. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Ca' del mare se nachází ve městě Kalogria (Řecko - Macedonia).

Spathies Maris

Spathies Maris

Ubytování (Prázdninový dům) Spathies Maris. Set amidst lush greenery and offering a private beach area, Spathies Maris is located in Kalogria Village. Ubytování Spathies Maris se nachází ve městě Kalogria (Řecko - Macedonia).

White Sand Villa

White Sand Villa

Ubytování (Prázdninový dům) White Sand Villa. Located in Akti Koviou, just 100 metres from the white sandy beach, White Sand Villa offers self-catering accommodation with a blossomed garden and free... Ubytování White Sand Villa se nachází ve městě Kalogria (Řecko - Macedonia).

Akti Kalogria Hotel

Akti Kalogria Hotel

Ubytování (Hotel) Akti Kalogria Hotel. Akti Kalogria Hotel se nachází přímo naproti písečné pláži Kalogria v Chalkidiki. Ubytování Akti Kalogria Hotel se nachází ve městě Kalogria (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Kalogria

Město Kalogria se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Kalogria.