Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalo Chorio

Ve městě Kalo Chorio (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalo Chorio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalo Chorio

Erofili's House

9,7

Erofili's House

Ubytování (Apartmán) Erofili's House. Situated in Kalo Chorio, 1.5 km from Agios Panteleimonas Beach and 1. Ubytování Erofili's House se nachází ve městě Kalo Chorio (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Villas

9,6

Marina Villas

Ubytování (Vila) Marina Villas. Featuring a balcony with sea views, and a garden and a casino, Marina Villas can be found in Istron, close to Agios Panteleimonas Beach and a 13-minute... Ubytování Marina Villas se nachází ve městě Kalo Chorio (Řecko - Kréta).

Aloni Villas

9,4

Aloni Villas

Ubytování (Vily) Aloni Villas. Quietly nestling in the mountainside near Kalo Chorio, overlooking Mirabello Bay, the elegant Aloni Villas feature a private swimming pool each, furnished... Ubytování Aloni Villas se nachází ve městě Kalo Chorio (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anny Sea & Sun Apartments

9,2

Anny Sea & Sun Apartments

Ubytování (Aparthotel) Anny Sea & Sun Apartments. Anny Sea & Sun Apartments se nachází ve vesnici Kalo Chorio a nabízí pokoje s prostorným balkonem, krásný bazén a bezplatné Wi-Fi připojení ve společných... Ubytování Anny Sea & Sun Apartments se nachází ve městě Kalo Chorio (Řecko - Kréta).

Jean's Cretan Cottage

9

Jean's Cretan Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Jean's Cretan Cottage. Featuring barbecue facilities and a terrace, Jean's Cretan Cottage features accommodation in Kalo Chorio village with access to free WiFi and mountain... Ubytování Jean's Cretan Cottage se nachází ve městě Kalo Chorio (Řecko - Kréta).

Regina

8,2

Regina

Ubytování (Prázdninový dům) Regina. Regina is a detached holiday home set in Kalo Chorio in the Crete Region, just a short stroll from the famous beaches of Karavostasi and Voulisma. Ubytování Regina se nachází ve městě Kalo Chorio (Řecko - Kréta).

Casa Conito

Casa Conito

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Conito. Situated in Kalo Chorio in the Crete region, Casa Conito has a balcony and sea views. Ubytování Casa Conito se nachází ve městě Kalo Chorio (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Koukouvaia

Hotel Koukouvaia

Ubytování (Hotel) Hotel Koukouvaia. Featuring free WiFi throughout the property, Hotel Koukouvaia offers accommodation in Kalo Chorio. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Hotel Koukouvaia se nachází ve městě Kalo Chorio (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kalo Chorio

Město Kalo Chorio se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kalo Chorio.