Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalamítsi

Ve městě Kalamítsi (Řecko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalamítsi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalamítsi

Blue White House

8,8

Blue White House

Ubytování (Apartmány) Blue White House. Situated 800 metres from Avali Beach, Blue White House offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Blue White House se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Iónské ostrovy).

ΑΡΜΟΝΙΑ

8,7

ΑΡΜΟΝΙΑ

Ubytování (Apartmány) ΑΡΜΟΝΙΑ. Set in Kalamitsi in the Ionian Islands region and Kathisma Beach reachable within 400 metres, ΑΡΜΟΝΙΑ offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytování ΑΡΜΟΝΙΑ se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Iónské ostrovy).

kalamos

7,5

kalamos

Ubytování (Prázdninový dům) kalamos. Kalamos se nachází v Kalamitsi. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a stojí 750 metrů od pláže Kalamitsi. Ubytování kalamos se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

IGLOO for TWO

6,6

IGLOO for TWO

Ubytování (Apartmán) IGLOO for TWO. IGLOO for TWO se nachází asi 800 metrů od pláže Kalamitsi a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ubytování IGLOO for TWO se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

2 Steps from the sea

2 Steps from the sea

Ubytování (Apartmán) 2 Steps from the sea. 2 Steps from the sea is situated in Kalamitsi. This apartment offers free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytování 2 Steps from the sea se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Enastron

Enastron

Ubytování (Apartmán) Enastron. Enastron rellax se nachází v Kalamitsi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Enastron se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

VILLEA VILLAGE

VILLEA VILLAGE

Ubytování (Apartmán) VILLEA VILLAGE. VILLEA VILLAGE se nachází v Kalamitsi, 150 metrů od pláže Kalamitsi. Tento klimatizovaný apartmán má balkon, 4 ložnice a plně vybavenou kuchyň. Ubytování VILLEA VILLAGE se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Studios Magda

Studios Magda

Ubytování (Aparthotel) Studios Magda. STUDIOS MAGDA offers accommodation with a garden and free WiFi, and is situated in Kalamitsi. Ubytování Studios Magda se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Kalamítsi

Město Kalamítsi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Kalamítsi.