Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalamítsi

Ve městě Kalamítsi (Řecko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalamítsi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalamítsi

Villa Ioanna

9,5

Villa Ioanna

Ubytování (Vila) Villa Ioanna. Villa Ioanna stojí uprostřed zahrady v obci Kalamítsi. Ubytování Villa Ioanna se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Iónské ostrovy).

Kalamitsi Studios

9,3

Kalamitsi Studios

Ubytování (Apartmány) Kalamitsi Studios. Situated amidst lush gardens with palm trees and colourful flowers, this property is 70 metres from the sandy beach of Kalamitsi in Chalkidiki. Ubytování Kalamitsi Studios se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Parea Kalamitsi

9,2

Parea Kalamitsi

Ubytování (Apartmány) Parea Kalamitsi. Parea Kalamitsi, moderní komplex skládající se z 5 rezidencí, se nachází jen 300 metrů od pláže v jihovýchodním okraji poloostrova Sithonia. Ubytování Parea Kalamitsi se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Ammos Kalamitsi

9,2

Ammos Kalamitsi

Ubytování (Apartmán) Ammos Kalamitsi. Ammos Kalamitsi se nachází jen pár metrů od pláže v Kalamitsi a nabízí restauraci a apartmány s výhledem do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ammos Kalamitsi se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Camping Tsitreli

9

Camping Tsitreli

Ubytování (Kemp) Camping Tsitreli. Rodinný Camping Tsitreli Kalamitsion se nachází 50 metrů od písečné pláže v Kalamitsi. Ubytování Camping Tsitreli se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Blue White House

8,8

Blue White House

Ubytování (Apartmány) Blue White House. Situated 800 metres from Avali Beach, Blue White House offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Blue White House se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Ermis

8,8

Studios Ermis

Ubytování (Apartmány) Studios Ermis. Studia Ermis se nachází v Kalamitsi a nabízí zázemí pro grilováním, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studios Ermis se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Iónské ostrovy).

House Meltemi

8,8

House Meltemi

Ubytování (Apartmány) House Meltemi. Situated in Kalamitsi in the Macedonia region, with Kalamitsi Beach nearby, House Meltemi features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování House Meltemi se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Nontas Homes

8,7

Nontas Homes

Ubytování (Apartmány) Nontas Homes. Offering a barbecue and views of the sea, Nontas Home is set in Kalamítsi, 18 km from Lefkada Town. Free private parking is available on site. Ubytování Nontas Homes se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Iónské ostrovy).

ΑΡΜΟΝΙΑ

8,7

ΑΡΜΟΝΙΑ

Ubytování (Apartmány) ΑΡΜΟΝΙΑ. Set in Kalamitsi in the Ionian Islands region and Kathisma Beach reachable within 400 metres, ΑΡΜΟΝΙΑ offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytování ΑΡΜΟΝΙΑ se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dina Apartments in Kalamitsi

8,5

Dina Apartments in Kalamitsi

Ubytování (Apartmán) Dina Apartments in Kalamitsi. Dina Apartments in Kalamitsi je ubytování s možností vlastního stravování v Kalamitsi, 5 km od slavných pláží Kathisma a Agios Nikitas. Ubytování Dina Apartments in Kalamitsi se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Iónské ostrovy).

House Aggeliki

8,5

House Aggeliki

Ubytování (Hotel) House Aggeliki. House Aggeliki se nachází ve městě Kalamitsi a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje s balkonem. Ubytování House Aggeliki se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

House Stella Kalamitsi Studios & Apartments

8,3

House Stella Kalamitsi Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) House Stella Kalamitsi Studios & Apartments. House Stella Studios & Apartments se nachází v malé vesničce Kalamitsi. Jsou vzdálené 50 metrů od písečné pláže a mají zahradu a sluneční terasu. Ubytování House Stella Kalamitsi Studios & Apartments se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Hotel Palladium Sithonia

8

Hotel Palladium Sithonia

Ubytování (Hotel) Hotel Palladium Sithonia. Hotel Palladium Sithonia features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Kalamitsi. Ubytování Hotel Palladium Sithonia se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Nop

Nop

Ubytování (Prázdninový dům) Nop. Situated in Kalamitsi, KALAMITSI THALATA offers accommodation with free WiFi and access to a garden with a terrace. Ubytování Nop se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

2 Steps from the sea

2 Steps from the sea

Ubytování (Apartmán) 2 Steps from the sea. 2 Steps from the sea is situated in Kalamitsi. This apartment offers free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytování 2 Steps from the sea se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maisonette Anastazia 60 m from Kalamitsi beach

Maisonette Anastazia 60 m from Kalamitsi beach

Ubytování (Prázdninový dům) Maisonette Anastazia 60 m from Kalamitsi beach. Situated in Kalamitsi, within 60 metres of Kalamitsi Beach, Maisonette Anastazia 60 m from Kalamitsi beach offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Maisonette Anastazia 60 m from Kalamitsi beach se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Studios Magda

Studios Magda

Ubytování (Aparthotel) Studios Magda. STUDIOS MAGDA offers accommodation with a garden and free WiFi, and is situated in Kalamitsi. Ubytování Studios Magda se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lofos Kalamitsi

Lofos Kalamitsi

Ubytování (Apartmán) Lofos Kalamitsi. Located just 500 metres from Kalamitsi Beach, Lofos Kalamitsi provides accommodation in Kalamitsi with access to a garden, barbecue facilities, as well as... Ubytování Lofos Kalamitsi se nachází ve městě Kalamítsi (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Kalamítsi

Město Kalamítsi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Kalamítsi.