Hledat

Ubytování

Ubytování město Jesenice

Ve městě Jesenice (Slovinsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jesenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jesenice

Villa Hillside Apartment

9,9

Villa Hillside Apartment

Ubytování (Apartmán) Villa Hillside Apartment. Situated in Jesenice in the Gorenjska region, Villa Hillside Apartment has a terrace and mountain views. Ubytování Villa Hillside Apartment se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Prihodi 33

9,7

Prihodi 33

Ubytování (Apartmán) Prihodi 33. Prihodi 33 se nachází v Jesenici v Hornokraňském regionu nabízí ubytování s balkonem. Kranjska Gora leží 25 km odtud a výhled směřuje do zahrady. Ubytování Prihodi 33 se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Studio apartment Ta5ek

9,7

Studio apartment Ta5ek

Ubytování (Apartmán) Studio apartment Ta5ek. Studio apartment Ta5ek is located in Jesenice. The accommodation is 24 km from Kranjska Gora, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Studio apartment Ta5ek se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma pod Rožco

9,6

Apartma pod Rožco

Ubytování (Apartmány) Apartma pod Rožco. Apartma pod Rožco se nachází ve městě Jesenice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled na hory. Ubytování Apartma pod Rožco se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Fon

9,5

Apartment Fon

Ubytování (Apartmán) Apartment Fon. Located in Blejska Dobrava in the Gorenjska region, Apartment Fon features a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Fon se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Pr' Betel

9,3

Penzion Pr' Betel

Ubytování (Penzion) Penzion Pr' Betel. Penzion Pr 'Betel nabízí restauraci, zahradu, bar a společný lounge v Jesenici. Hosté mohou využít terasu a úschovu zavazadel. Ubytování Penzion Pr' Betel se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartmaji Mak

9,3

Apartmaji Mak

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Mak. Apartmány Mak se nachází v Jesenici. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmaji Mak se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Guest House EJGA

9,1

Guest House EJGA

Ubytování (Penzion) Guest House EJGA. Guest House EJGA se nachází v Jesenici a nabízí zahradu, bar, restauraci, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Guest House EJGA se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidenca Ervin

9

Rezidenca Ervin

Ubytování (Penzion) Rezidenca Ervin. Tříhvězdičkový penzion Rezidenca Ervin se nachází ve městě Jesenice a nabízí výhled do zahrady, bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Rezidenca Ervin se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Tarman

8,9

Apartment Tarman

Ubytování (Apartmány) Apartment Tarman. Apartment Tarman se nachází v Jesenici, 25 km od Kranjské Gory. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Tarman se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Aparthotel Kazina

8,8

Aparthotel Kazina

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Kazina. Aparthotel Kazina se nachází v Jesenici, 24 km od obce Kranjska Gora. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel Kazina se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rose

8,8

Apartment Rose

Ubytování (Apartmán) Apartment Rose. Apartmán Rose se nachází v Jesenici, 43 km od Villachu, a nabízí zahradu, bar a výhled na hory. Ubytování Apartment Rose se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Suzana Jan - apartma

8,6

Suzana Jan - apartma

Ubytování (Apartmán) Suzana Jan - apartma. Apartmán Suzana Jan se nachází ve městě Jesenice v Hornokraňském regionu, a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Suzana Jan - apartma se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Marjetica II.

8,5

Apartma Marjetica II.

Ubytování (Apartmán) Apartma Marjetica II.. Located in Blejska Dobrava in the Gorenjska region, Apartma Marjetica II. Has a terrace and garden views. Ubytování Apartma Marjetica II. se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klub Zlata Ribica

8,4

Klub Zlata Ribica

Ubytování (Penzion) Klub Zlata Ribica. Klub Zlata Ribica je ubytování s vlastním stravováním v Jesenici. Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici zdarma. Ubytování Klub Zlata Ribica se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Pristava

8,3

Dom Pristava

Ubytování (Penzion) Dom Pristava. Dom Pristava se nachází v Jesenici a nabízí bar, zahradu, terasu, dětské hřiště a služby concierge. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Dom Pristava se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Jesenice

8,1

Studio Jesenice

Ubytování (Apartmán) Studio Jesenice. Studio Jesenice se nachází v Jesenicích v regionu Gorenjska. Toto 1hvězdičkové ubytování nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě je restaurace. Ubytování Studio Jesenice se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy little nest, Bled region

8,1

Cozy little nest, Bled region

Ubytování (Apartmán) Cozy little nest, Bled region. Cozy little nest, Bled region sídlí v obci Jesenice a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cozy little nest, Bled region se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nani

7,7

Apartment Nani

Ubytování (Apartmány) Apartment Nani. Apartmán Nani se nachází ve městě Jesenice, 16 km od města Bled. Nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Apartment Nani se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature

Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature

Ubytování (Prázdninový dům) Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature. Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature is situated in Jesenice and offers a terrace. Ubytování Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wooden Cottage

Wooden Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Wooden Cottage. Set in Jesenice, Wooden Cottage offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Wooden Cottage se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Podlogar

Apartma Podlogar

Ubytování (Apartmány) Apartma Podlogar. Apartma Podlogar is located in Jesenice. Free WiFi is featured. All units include a fully equipped kitchenette, allowing guests to prepare their own meals. Ubytování Apartma Podlogar se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Jesenice

Město Jesenice se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Jesenice.