Hledat

Ubytování

Ubytování město Jesenice

Ve městě Jesenice (Slovinsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jesenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jesenice

Studio apartment Ta5ek

9,7

Studio apartment Ta5ek

Ubytování (Apartmán) Studio apartment Ta5ek. Studio apartment Ta5ek is located in Jesenice. The accommodation is 24 km from Kranjska Gora, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Studio apartment Ta5ek se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Fon

9,5

Apartment Fon

Ubytování (Apartmán) Apartment Fon. Located in Blejska Dobrava in the Gorenjska region, Apartment Fon features a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Fon se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Guest House EJGA

9,1

Guest House EJGA

Ubytování (Penzion) Guest House EJGA. Guest House EJGA se nachází v Jesenici a nabízí zahradu, bar, restauraci, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Guest House EJGA se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Aparthotel Kazina

8,8

Aparthotel Kazina

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Kazina. Aparthotel Kazina se nachází v Jesenici, 24 km od obce Kranjska Gora. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel Kazina se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Marjetica II.

8,5

Apartma Marjetica II.

Ubytování (Apartmán) Apartma Marjetica II.. Located in Blejska Dobrava in the Gorenjska region, Apartma Marjetica II. Has a terrace and garden views. Ubytování Apartma Marjetica II. se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Klub Zlata Ribica

8,4

Klub Zlata Ribica

Ubytování (Penzion) Klub Zlata Ribica. Klub Zlata Ribica je ubytování s vlastním stravováním v Jesenici. Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici zdarma. Ubytování Klub Zlata Ribica se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Dom Pristava

8,3

Dom Pristava

Ubytování (Penzion) Dom Pristava. Dom Pristava se nachází v Jesenici a nabízí bar, zahradu, terasu, dětské hřiště a služby concierge. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Dom Pristava se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Studio Jesenice

8,1

Studio Jesenice

Ubytování (Apartmán) Studio Jesenice. Studio Jesenice se nachází v Jesenicích v regionu Gorenjska. Toto 1hvězdičkové ubytování nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě je restaurace. Ubytování Studio Jesenice se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Cozy little nest, Bled region

8,1

Cozy little nest, Bled region

Ubytování (Apartmán) Cozy little nest, Bled region. Cozy little nest, Bled region sídlí v obci Jesenice a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cozy little nest, Bled region se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Nani

7,7

Apartment Nani

Ubytování (Apartmány) Apartment Nani. Apartmán Nani se nachází ve městě Jesenice, 16 km od města Bled. Nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Apartment Nani se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature

Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature

Ubytování (Prázdninový dům) Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature. Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature is situated in Jesenice and offers a terrace. Ubytování Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Podlogar

Apartma Podlogar

Ubytování (Apartmány) Apartma Podlogar. Apartma Podlogar is located in Jesenice. Free WiFi is featured. All units include a fully equipped kitchenette, allowing guests to prepare their own meals. Ubytování Apartma Podlogar se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Wooden Cottage

Wooden Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Wooden Cottage. Set in Jesenice, Wooden Cottage offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Wooden Cottage se nachází ve městě Jesenice (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Ubytování ve městě Jesenice

Město Jesenice se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Jesenice.