Hledat

Ubytování

Ubytování město Jagnjedovec

Ve městě Jagnjedovec (Chorvatsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Koprivnicko-križevecká župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Koprivnicko-križevecká župa

Skitnica 2

10

Skitnica 2

Ubytování (Penzion – hostinec) Skitnica 2. Skitnica 2 se nachází v Koprivnici a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je sdílená kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Skitnica 2 se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Ruralna kuća za odmor LOVRAK

10

Ruralna kuća za odmor LOVRAK

Ubytování (Prázdninový dům) Ruralna kuća za odmor LOVRAK. Ruralna kuća za odmor LOVRAK se nachází v Budroveci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Ruralna kuća za odmor LOVRAK se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

APARTMAN KOPRIVNICA

10

APARTMAN KOPRIVNICA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA. Set in Koprivnica, APARTMAN KOPRIVNICA offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 48 km from Varaždin. Ubytování APARTMAN KOPRIVNICA se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Pansion Legrađanka

10

Pansion Legrađanka

Ubytování (Hotel) Pansion Legrađanka. Pansion Legrađanka se nachází v Legradu a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Pansion Legrađanka se nachází ve městě Legrad (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Holiday Home Kalnik

9,8

Holiday Home Kalnik

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kalnik. Holiday Home Kalnik is situated in Kalnik and offers a bar and a terrace. Ubytování Holiday Home Kalnik se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Skitnica apartman Centar

9,8

Skitnica apartman Centar

Ubytování (Apartmán) Skitnica apartman Centar. Skitnica apartman Centar se nachází v Koprivnici a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Město Gyékényes je vzdálené 16 km. Ubytování Skitnica apartman Centar se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

studio apartman Kristina

9,8

studio apartman Kristina

Ubytování (Apartmán) studio apartman Kristina. Boasting a terrace, studio apartman Kristina features accommodation in Hlebine with free WiFi and garden views. Ubytování studio apartman Kristina se nachází ve městě Hlebine (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartment Malia

9,8

Apartment Malia

Ubytování (Apartmán) Apartment Malia. Boasting a bar, a garden, and barbecue facilities, Apartment Malia offers accommodation in Ðurđevac with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Malia se nachází ve městě Ðurđevac hotely a ubytování (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Guest House Sunčano Selo

9,7

Guest House Sunčano Selo

Ubytování (Penzion) Guest House Sunčano Selo. Penzion Sunčano Selo se nachází v obci Jagnjedovec, 7 km od Koprivnice a nabízí sezónní venkovní bazén a restauraci. Ubytování Guest House Sunčano Selo se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Florek & Florica Apartment

9,7

Florek & Florica Apartment

Ubytování (Apartmány) Florek & Florica Apartment. Set in Križevci in the Koprivnica-Križevci County region, Florek & Florica Apartment offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Florek & Florica Apartment se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Kalimero apartman

9,7

Kalimero apartman

Ubytování (Apartmán) Kalimero apartman. Kalimero apartman se nachází v obci Križevci v okrese Koprivnica-Križevci a nabízí terasu. Ubytování Kalimero apartman se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Holiday Home Luka 10

9,6

Holiday Home Luka 10

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home Luka 10. Holiday Home Luka 10 se nachází v Kalniku a nabízí prázdninové domy s bezplatným Wi-Fi a posezením. Všechny prázdninové domy mají terasu s výhledem na... Ubytování Holiday Home Luka 10 se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartmani Marbis

9,6

Apartmani Marbis

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marbis. Apartmani Marbis v centru města Koprivnica v severním Chorvatsku nabízejí moderní klimatizované pokoje s bezplatným připojením k internetu a satelitní TV. Ubytování Apartmani Marbis se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Kuća za odmor Breza

9,6

Kuća za odmor Breza

Ubytování (Vila) Kuća za odmor Breza. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Kuća za odmor Breza offers accommodation in Legrad with free WiFi and garden views. Ubytování Kuća za odmor Breza se nachází ve městě Lazine (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Paun

9,5

Paun

Ubytování (Prázdninový dům) Paun. Paun se nachází v Koprivnici a nabízí sdílený lounge a zahradu. 43 km od města Nagykanizsa. Ubytování Paun se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Bed&Breakfast Vinarija Coner

9,4

Bed&Breakfast Vinarija Coner

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Vinarija Coner. Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází v Peščeniku, 16 km od centra Bjelovaru. Bed and breakfast nabízí dětské hřiště, výhled do zahrady a restauraci. Ubytování Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází ve městě Peščenik (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Guest House Zajec

9,4

Guest House Zajec

Ubytování (Penzion) Guest House Zajec. Guest House Zajec se nachází v obci Kuzminec a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi, dostupné ve... Ubytování Guest House Zajec se nachází ve městě Kuzminec (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartments Karin

9,3

Apartments Karin

Ubytování (Apartmány) Apartments Karin. Apartments Karin se nachází v Novigradu v Istrii, 700 metrů od místního přístavu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Karin se nachází ve městě Subotica Podravska (Chorvatsko - Istrie).

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

9,3

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

Ubytování (Privát) Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh. Situated in Koprivnica, Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartment Labud

9,3

Apartment Labud

Ubytování (Apartmán) Apartment Labud. Located in Legrad in the Koprivnica-Križevci County region, Apartment Labud features a balcony and garden views. Ubytování Apartment Labud se nachází ve městě Legrad (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

A house

9,3

A house

Ubytování (Penzion) A house. A house se nachází v Koprivnici a nabízí 3hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem. Ubytování A house se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Kopriva 3*

9,2

Kopriva 3*

Ubytování (Apartmán) Kopriva 3*. Kopriva 3* is located in Koprivnica and offers free bikes, a garden and a terrace. The property features garden views and is 48 km from Varaždin. Ubytování Kopriva 3* se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Guest House Kapetanova Kuća

9,2

Guest House Kapetanova Kuća

Ubytování (Penzion) Guest House Kapetanova Kuća. Located in Križevci, Guest House Kapetanova Kuća features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Guest House Kapetanova Kuća se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartment Cecilia Koprivnica

9,2

Apartment Cecilia Koprivnica

Ubytování (Penzion) Apartment Cecilia Koprivnica. Situated in Koprivnica, Apartment Cecilia Koprivnica has free bikes, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Cecilia Koprivnica se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Mir

9

Mir

Ubytování (Apartmán) Mir. Located in Sveti Ivan Žabno, Mir provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Mir se nachází ve městě Sveti Ivan Žabno (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Country house Repaš 88

8,7

Country house Repaš 88

Ubytování (Venkovský dům) Country house Repaš 88. Country house Repaš 88 se nachází v Repaši. K dispozici je terasa s výhledem do zahrady. Ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Country house Repaš 88 se nachází ve městě Molve (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel ZRINSKI

8,3

Hotel ZRINSKI

Ubytování (Hotel) Hotel ZRINSKI. Hotel ZRINSKI in Koprivnica provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Hotel ZRINSKI se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartments & Rooms Krizevci

8,3

Apartments & Rooms Krizevci

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Krizevci. Apartments & Rooms Križevci is situated in a complex property including a bar, a restaurant and a shop. Ubytování Apartments & Rooms Krizevci se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartman Tina

8

Apartman Tina

Ubytování (Motel) Apartman Tina. Situated in Ðurđevac, Apartman Tina has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Apartman Tina se nachází ve městě Ðurđevac hotely a ubytování (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Rooms Lepirac

7,9

Rooms Lepirac

Ubytování (Penzion – hostinec) Rooms Lepirac. Rooms Lepirac features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Kloštar Podravski. Ubytování Rooms Lepirac se nachází ve městě Kloštar Podravski (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel Picok

7,8

Hotel Picok

Ubytování (Hotel) Hotel Picok. Hotel Picok is located in the town of Đurđevac, in the close vicinity to the Old Town. Guests can relax in the spa or make use of the free Wi-Fi. Ubytování Hotel Picok se nachází ve městě Ðurđevac (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel Zlatan

7,2

Hotel Zlatan

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatan. Offering a restaurant and a fitness centre, Hotel Zlatan is located 6 km from Koprivnica city centre. Free WiFi access is available. Ubytování Hotel Zlatan se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel Podravina

6,6

Hotel Podravina

Ubytování (Hotel) Hotel Podravina. Tento tříhvězdičkový hotel se nachází v centru města Koprivnica a nabízí venkovní terasu, restauraci, kde se vaří chorvatské speciality i 24hodinovou... Ubytování Hotel Podravina se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Stunning home in Kalnik with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 5 Bedrooms

Stunning home in Kalnik with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Kalnik with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 5 Bedrooms. Stunning home in Kalnik se nachází v Kalniku v okrese Koprivnica-Križevci a nabízí zahradu, vyhřívaný bazén a 5 ložnic. Ubytování Stunning home in Kalnik with Outdoor swimming pool, Heated swimming pool and 5 Bedrooms se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Awesome apartment in Krizevci with 1 Bedrooms

Awesome apartment in Krizevci with 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Krizevci with 1 Bedrooms. Apartmán Awesome se nachází v obci Križevci v okrese Koprivnica-Križevci a nabízí terasu. Ubytování Awesome apartment in Krizevci with 1 Bedrooms se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms

Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms. Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms is located in Kalnik and offers barbecue facilities. Ubytování Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno

Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno. Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno is set in Sveti Ivan Žabno and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno se nachází ve městě Sveti Ivan Žabno (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartman Mira

Apartman Mira

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira. Apartman Mira is situated in Kalnik and offers a terrace. Guests may enjoy free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartman Mira se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Florek & Florica Room001

Florek & Florica Room001

Ubytování (Penzion) Florek & Florica Room001. Florek & Florica Room001 offers accommodation in Križevci. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Florek & Florica Room001 se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).