Hledat

Ubytování

Ubytování město Hünenberg

Ve městě Hünenberg (Švýcarsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Canton of Zug

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Canton of Zug

Gubelhof Suites

9,6

Gubelhof Suites

Ubytování (Hotel) Gubelhof Suites. Set in Zug, 200 metres from Metalli Shopping Centre, Gubelhof Suites offers accommodation with a restaurant, private parking and a bar. Ubytování Gubelhof Suites se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturnoech

9,4

Naturnoech

Ubytování (Apartmán) Naturnoech. Overlooking the Wildspitz Mountain, Naturnoech is located 1.5 km away from the centre of Unterägeri. Ubytování Naturnoech se nachází ve městě Unterägeri (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andi's BnB

9,4

Andi's BnB

Ubytování (Bed and breakfast) Andi's BnB. Situated 3.8 km from Bossard Arena, Andi's BnB features accommodation with a shared lounge, a terrace and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Andi's BnB se nachází ve městě Steinhausen (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Tower City View Apartments

9,3

Park Tower City View Apartments

Ubytování (Apartmány) Park Tower City View Apartments. Set in Zug, this apartment features free WiFi. The apartment is 300 metres from Metalli Shopping Centre. The kitchen comes with a dishwasher. Ubytování Park Tower City View Apartments se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Helvetia

9,2

Chalet Helvetia

Ubytování (Apartmány) Chalet Helvetia. Located in Oberägeri, Chalet Helvetia features accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Chalet Helvetia se nachází ve městě Morgarten (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AlvorKiteCenter Guesthouse Suites

9,1

AlvorKiteCenter Guesthouse Suites

Ubytování (Hostel) AlvorKiteCenter Guesthouse Suites. Situated in Alvor in the Algarve Region, 700 metres from Alvor Beach, Alvor Kite Center Guesthouse features an outdoor pool and a barbecue. Ubytování AlvorKiteCenter Guesthouse Suites se nachází ve městě Menzingen (Portugalsko - Algarve). V následujících dnech se ceny pohybují od 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Bargeot

9

Le Bargeot

Ubytování (Hotel) Le Bargeot. Among the various facilities of this property are a terrace and ski storage space. Ubytování Le Bargeot se nachází ve městě Baar (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airhome Zug Neugasse Stadtzentrum

9

Airhome Zug Neugasse Stadtzentrum

Ubytování (Apartmány) Airhome Zug Neugasse Stadtzentrum. Set in Zug, Airhome Zug Neugasse Stadtzentrum offers city views and free WiFi, 700 metres from Metalli Shopping Centre and 1.6 km from Bossard Arena. Ubytování Airhome Zug Neugasse Stadtzentrum se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krone Sihlbrugg

8,9

Hotel Krone Sihlbrugg

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Krone Sihlbrugg. Dating back to the late 1700s, the traditional Hotel Krone Sihlbrugg offers renovated rooms just a 10-minute drive away from Zug. Ubytování Hotel Krone Sihlbrugg se nachází ve městě Sihlbrugg Dorf (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL APART – Urban Feel I Design bei Zug

8,9

HOTEL APART – Urban Feel I Design bei Zug

Ubytování (Hotel) HOTEL APART – Urban Feel I Design bei Zug. Aparthotel Rotkreuz je nový hotel, který se nachází hned vedle vlakového nádraží Rotkreuz a nabízí stylové pokoje s velkými psacím stolem, bezplatným Wi-Fi... Ubytování HOTEL APART – Urban Feel I Design bei Zug se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zug Downtown Apartments

8,8

Zug Downtown Apartments

Ubytování (Aparthotel) Zug Downtown Apartments. Set in Zug, 200 metres from Metalli Shopping Centre and less than 1 km from Bossard Arena, Zug Downtown Apartments offers city views and free WiFi. Ubytování Zug Downtown Apartments se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zugertor

8,7

Hotel Zugertor

Ubytování (Hotel) Hotel Zugertor. Rodinný Hotel Zugertor se nachází jen 7 minut pěšky od centra města Zug a vlakového nádraží Zug. Ubytování Hotel Zugertor se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SeminarHotel am Ägerisee

8,7

SeminarHotel am Ägerisee

Ubytování (Hotel) SeminarHotel am Ägerisee. The SeminarHotel am Ägerisee enjoys a picturesque location on the shores of Lake Ägeri, 8 km from Zug. Ubytování SeminarHotel am Ägerisee se nachází ve městě Unterägeri (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stylish Apartment in the Heart of Zug by Airhome

8,7

Stylish Apartment in the Heart of Zug by Airhome

Ubytování (Apartmány) Stylish Apartment in the Heart of Zug by Airhome. Situated within 700 metres of Metalli Shopping Centre and 1. Ubytování Stylish Apartment in the Heart of Zug by Airhome se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Löwen am See

8,6

Hotel Löwen am See

Ubytování (Hotel) Hotel Löwen am See. Hotel Löwen am See se nachází na břehu jezera Zug v historickém centru města Zug. Ubytování Hotel Löwen am See se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Eckstein

8,6

Hostel Eckstein

Ubytování (Hostel) Hostel Eckstein. Hostel Eckstein se nachází v Baaru, 19 km od Curychu, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Hostel Eckstein se nachází ve městě Baar (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel und Seminarhaus Ländli

8,6

Hotel und Seminarhaus Ländli

Ubytování (Hotel) Hotel und Seminarhaus Ländli. Set in Oberägeri, Zentrum Ländli offers direct lake access on the shores of the Ägerisee glacial lake. Ubytování Hotel und Seminarhaus Ländli se nachází ve městě Oberägeri (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel - Restaurant Eierhals am Ägerisee

8,5

Hotel - Restaurant Eierhals am Ägerisee

Ubytování (Hotel) Hotel - Restaurant Eierhals am Ägerisee. Hotel Eierhals am Ägerisee stojí u jezera v údolí Ägeri uprostřed Švýcarska. Nabízí restauraci s terasou, zahradu a wellness centrum. Ubytování Hotel - Restaurant Eierhals am Ägerisee se nachází ve městě Oberägeri (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City-Hotel Ochsen

8,5

City-Hotel Ochsen

Ubytování (Hotel) City-Hotel Ochsen. Built in 1543, this hotel in the centre of Zug accommodated famous guests like Johann Wolfgang von Goethe, yet it offers modern amenities like free... Ubytování City-Hotel Ochsen se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Zug

8,5

Parkhotel Zug

Ubytování (Hotel) Parkhotel Zug. Parkhotel Zug je obklopen působivým panoramatem plošiny Zugerberg a švýcarskými Alpami. Nachází se pouhé 2 minuty pěšky od vlakového nádraží Zug. Ubytování Parkhotel Zug se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serviced City Apartments

8,5

Serviced City Apartments

Ubytování (Aparthotel) Serviced City Apartments. Only a 5-minute walk from the Zug Train Station, Serviced City Apartments is located in a quiet residential area. Ubytování Serviced City Apartments se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Top city center location by Airhome

8,5

Top city center location by Airhome

Ubytování (Apartmány) Top city center location by Airhome. Top city center location by Airhome is situated in Zug, 700 metres from Metalli Shopping Centre. Bossard Arena is 1.3 km away. Ubytování Top city center location by Airhome se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HITrental Zeughausgasse - Apartment

8,5

HITrental Zeughausgasse - Apartment

Ubytování (Apartmány) HITrental Zeughausgasse - Apartment. Set only 100 metres away from Lake Zug in the historic centre of Zug, Zeughausgasse – Apartment offers stylish modern studio apartments. Ubytování HITrental Zeughausgasse - Apartment se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zug Youth Hostel

8,5

Zug Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Zug Youth Hostel. Just a 2-minute walk from the shore of Lake Zug and 1 km from Zug Train Station, Youth Hostel Zug offers WiFi access in public areas. Ubytování Zug Youth Hostel se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug).

Welcome to sweet home!

8,4

Welcome to sweet home!

Ubytování (Apartmán) Welcome to sweet home!. Offering free WiFi and mountain views, Welcome to sweet home! is an accommodation set in Zug. Ubytování Welcome to sweet home! se nachází ve městě Baar (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HITrental Zugersee -Apartments

8,4

HITrental Zugersee -Apartments

Ubytování (Apartmány) HITrental Zugersee -Apartments. Set in Cham, at Lake Zug, HITrental Zugersee – Apartments offers self-catering accommodation units with free WiFi. Ubytování HITrental Zugersee -Apartments se nachází ve městě Cham (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakeview Suite in Triplex in Zug's Altstadt

8,3

Lakeview Suite in Triplex in Zug's Altstadt

Ubytování (Apartmán) Lakeview Suite in Triplex in Zug's Altstadt. Offering free WiFi and mountain views, Lakeview Suite in Triplex in Zug's Altstadt is an accommodation located in Zug, just less than 1 km from Metalli... Ubytování Lakeview Suite in Triplex in Zug's Altstadt se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VISIONAPARTMENTS Zug Baarerstrasse

8,3

VISIONAPARTMENTS Zug Baarerstrasse

Ubytování (Apartmány) VISIONAPARTMENTS Zug Baarerstrasse. Situated in Zug in the Canton of Zug region, with Metalli Shopping Centre and Bossard Arena nearby, VISIONAPARTMENTS Zug Baarerstrasse features... Ubytování VISIONAPARTMENTS Zug Baarerstrasse se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SwissEver Zug Swiss Quality Hotel

8,2

SwissEver Zug Swiss Quality Hotel

Ubytování (Hotel) SwissEver Zug Swiss Quality Hotel. Newly opened in March 2013, SwissEver Zug Swiss Quality Hotel offers modern rooms on the outskirts of Cham, just off the A4 motorway and 7 km from Zug. Ubytování SwissEver Zug Swiss Quality Hotel se nachází ve městě Cham (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Guggital

8,1

Hotel Guggital

Ubytování (Hotel) Hotel Guggital. The Hotel Guggital offers an extraordinary view over the roofs of Zug towards the lake, and is far away from the noise and the hustle and bustle of the... Ubytování Hotel Guggital se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home by Livingdowntown

8,1

Home by Livingdowntown

Ubytování (Apartmán) Home by Livingdowntown. Boasting garden views, Home by Livingdowntown features accommodation with a patio and a kettle, around 6 km from Metalli Shopping Centre. Ubytování Home by Livingdowntown se nachází ve městě Cham (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Garden Hotel

8

City Garden Hotel

Ubytování (Hotel) City Garden Hotel. The City Garden Hotel is situated next to a green park, within walking distance from the commercial districts and only 3 minutes from the city centre of... Ubytování City Garden Hotel se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Baar Zug

8

ibis Baar Zug

Ubytování (Hotel) ibis Baar Zug. Tento moderní, zcela nekuřácký hotel je ideálně umístěn naproti nádraží Baar a je snadno dostupný z města Zug a z dálnice A4a. Ubytování ibis Baar Zug se nachází ve městě Baar (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swisshotel Zug

8

Swisshotel Zug

Ubytování (Hotel) Swisshotel Zug. Rodinný hotel Swisshotels výhledem na jezero Zug a okolní hory nabízí bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování. Ubytování Swisshotel Zug se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Executive suite in Zug Old Town Triplex

7,9

Executive suite in Zug Old Town Triplex

Ubytování (Apartmán) Executive suite in Zug Old Town Triplex. Offering free WiFi and lake views, Executive suite in Zug Old Town Triplex is an accommodation set in Zug, just less than 1 km from Metalli Shopping Centre... Ubytování Executive suite in Zug Old Town Triplex se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zur Linde

7,9

Gasthaus zur Linde

Ubytování (Hotel) Gasthaus zur Linde. Easily reachable from the A4 motorway, the Gasthaus zur Linde in Steinhausen is also just 500 metres away from the train station. Ubytování Gasthaus zur Linde se nachází ve městě Steinhausen (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anstatthotel.ch Zug

7,9

Anstatthotel.ch Zug

Ubytování (Aparthotel) Anstatthotel.ch Zug. Boasting an outdoor pool, Anstatthotel.ch Zug in Zug features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Anstatthotel.ch Zug se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zentrum Eckstein

7,8

Zentrum Eckstein

Ubytování (Hotel) Zentrum Eckstein. Eckstein Centre se nachází v městečku Baar, 7 minut chůze od tamní železniční stanice a 5 km od města Zug, je snadno dostupný z dálnice A4a a nabízí zdarma... Ubytování Zentrum Eckstein se nachází ve městě Baar (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bauernhof

7,8

Hotel Bauernhof

Ubytování (Hotel) Hotel Bauernhof. Hotel Bauernhof offers pet-friendly accommodation in Rotkreuz. Rooms are equipped with a TV. Some rooms include a seating area to relax in after a busy... Ubytování Hotel Bauernhof se nachází ve městě Rotkreuz (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Freihof

7,1

Hotel Freihof

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Freihof. Hotel Freihof se nachází v centru města Unterägeri, asi 1 km od jezera Ägeri. Nabízí bezplatné parkování v garáži a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi. Ubytování Hotel Freihof se nachází ve městě Unterägeri (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AMAZING ALPS & LAKE VIEW!!!

6,9

AMAZING ALPS & LAKE VIEW!!!

Ubytování (Apartmán) AMAZING ALPS & LAKE VIEW!!!. AMAZING ALPS & LAKE VIEW!!! is situated in Oberägeri and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování AMAZING ALPS & LAKE VIEW!!! se nachází ve městě Oberägeri (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Backpackers Casa

Backpackers Casa

Ubytování (Venkovský dům) Backpackers Casa. Located in Oberägeri in the Canton of Zug region, Backpackers Casa features a balcony and lake views. Ubytování Backpackers Casa se nachází ve městě Oberägeri (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The heART of Switzerland

The heART of Switzerland

Ubytování (Privát) The heART of Switzerland. Set in Rotkreuz in the Canton of Zug region, The heART of Switzerland has a balcony. Ubytování The heART of Switzerland se nachází ve městě Rotkreuz (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zug Bright appartement located in Landstrasse Area

Zug Bright appartement located in Landstrasse Area

Ubytování (Apartmán) Zug Bright appartement located in Landstrasse Area. Zug Bright appartement located in Landstrasse Area is situated in Unterägeri and offers a terrace. The accommodation is 11 km from Zug. Ubytování Zug Bright appartement located in Landstrasse Area se nachází ve městě Unterägeri (Švýcarsko - Canton of Zug).

Nest Temporary AG - Studio Apartments an der Baarerstrasse

Nest Temporary AG - Studio Apartments an der Baarerstrasse

Ubytování (Apartmán) Nest Temporary AG - Studio Apartments an der Baarerstrasse. Studio Apartments an der Baarerstrasse - by Nest Temporary AG is set in Zug. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytování Nest Temporary AG - Studio Apartments an der Baarerstrasse se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Small Apartment Zug

Small Apartment Zug

Ubytování (Apartmán) Small Apartment Zug. 11 km from Metalli Shopping Centre, Small Apartment Zug is situated in the Cham district of Zug. Ubytování Small Apartment Zug se nachází ve městě Cham (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nest Temporary AG - Apartments an der Baarerstrasse

Nest Temporary AG - Apartments an der Baarerstrasse

Ubytování (Apartmán) Nest Temporary AG - Apartments an der Baarerstrasse. Located 300 metres from Metalli Shopping Centre, Apartments an der Baarerstrasse - by Nest Temporary AG offers accommodation in Zug. Ubytování Nest Temporary AG - Apartments an der Baarerstrasse se nachází ve městě Zug (Švýcarsko - Canton of Zug). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)