Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hrubá Skála

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hrubá Skála

Chata Monika

9,8

Chata Monika

Ubytování (Chata) Chata Monika. Chata Monika se nachází v Hrubé Skále a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. V chatě je k dispozici plně vybavená kuchyně. Ubytování Chata Monika se nachází ve městě Hrubá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Monika má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Monika momentálně evidujeme 44 recenzí.

Roubenka Doubravice

9,5

Roubenka Doubravice

Ubytování (Chata) Roubenka Doubravice. Roubenka Doubravice se nachází v Hrubé Skále, 47 km od města Karpacz a 35 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Roubenka Doubravice se nachází ve městě Hrubá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Roubenka Doubravice má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Roubenka Doubravice momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmán Doubravice

9,5

Apartmán Doubravice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Doubravice. Apartmán Doubravice se nachází v Hrubé Skále. Nabízí gril, bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmán Doubravice se nachází ve městě Hrubá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Doubravice má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Doubravice momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartman Hruba Skala

9,2

Apartman Hruba Skala

Ubytování (Apartmán) Apartman Hruba Skala. Apartman Hruba Skala se nachází v Hrubé Skále, 55 km od Špindlerova Mlýna a 58 km od města Szklarska Poręba. Ubytování Apartman Hruba Skala se nachází ve městě Hrubá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartman Hruba Skala má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Hruba Skala momentálně evidujeme 95 recenzí.

Pension Harmonie

9,1

Pension Harmonie

Ubytování (Penzion) Pension Harmonie. Penzion Harmonie se nachází v klasické budově v obci kousek od zámku Hrubá Skála. Má zahradu, ve které můžete využít gril. V penzionu se podává snídaně. Ubytování Pension Harmonie se nachází ve městě Hrubá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Harmonie má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Harmonie momentálně evidujeme 244 recenzí.

Miniresort AMULET

8,7

Miniresort AMULET

UbytováníMiniresort AMULET. Miniresort AMULET se nachází v Hrubé Skále v Libereckém kraji, 42 km od Ještědu. Ubytování Miniresort AMULET se nachází ve městě Hrubá Skála (Česko - Liberecký kraj).

Pension Harmonie

8,6

Pension Harmonie

UbytováníPension Harmonie. Pension Harmonie se nachází v Hrubé Skále, 40 km od Ještědu a 47 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování Pension Harmonie se nachází ve městě Hrubá Skála (Česko - Liberecký kraj).

Hotel Štekl - Hrubá Skála

8,5

Hotel Štekl - Hrubá Skála

Ubytování (Hotel) Hotel Štekl - Hrubá Skála. Rodinný Hotel Štekl - Hrubá Skála stojí na skále uprostřed Českého ráje, přímo u zámku Hrubá Skála. Nabízí pokoje v zámeckém stylu s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Štekl - Hrubá Skála se nachází ve městě Hrubá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Štekl - Hrubá Skála má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Štekl - Hrubá Skála momentálně evidujeme 244 recenzí.

Roubenka AMULET

Roubenka AMULET

Ubytování (Apartmány) Roubenka AMULET. Roubenka AMULET se nachází v Hrubé Skále. Nabízí výhled na jezero, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený salonek, zahradu, zázemí pro grilování, terasu,... Ubytování Roubenka AMULET se nachází ve městě Hrubá Skála (Česko - Liberecký kraj).

Chata SPOLUNAKOLE - Český ráj

Chata SPOLUNAKOLE - Český ráj

Ubytování (Apartmán) Chata SPOLUNAKOLE - Český ráj. Chata SPOLUNAKOLE - Český ráj se nachází v Hrubé Skále v Libereckém kraji, 38 km od Sklářské Poruby, a nabízí terasu, výhled do zahrady a neplacené... Ubytování Chata SPOLUNAKOLE - Český ráj se nachází ve městě Hrubá Skála (Česko - Liberecký kraj).