Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hodonín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hodonín

Penzion Na Valech Hodonín

9,8

Penzion Na Valech Hodonín

Ubytování (Penzion) Penzion Na Valech Hodonín. Penzion Na Valech Hodonín se nachází v Hodoníně a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a ubytování v pokojích a apartmá se satelitní TV s plochou... Ubytování Penzion Na Valech Hodonín se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Na Valech Hodonín má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Na Valech Hodonín momentálně evidujeme 401 recenzí.

Apartmán u Lázní Hodonín

9,4

Apartmán u Lázní Hodonín

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Lázní Hodonín. Apartmány u Lázní Hodonín nabízejí bezplatně Wi-Fi. Hodonín se nachází 41 km od Mikulova. Ubytování Apartmán u Lázní Hodonín se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán u Lázní Hodonín má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán u Lázní Hodonín momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartmán u Masaryka

9,3

Apartmán u Masaryka

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Masaryka. Apartmán U Masaryka se nachází v Hodoníně. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán u Masaryka se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán u Masaryka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán u Masaryka momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány za sakurou

9,2

Apartmány za sakurou

Ubytování (Apartmán) Apartmány za sakurou. Apartmány za sakurou se nacházejí v Hodoníně. K dispozici je zahrada s grilem a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány za sakurou se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány za sakurou má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány za sakurou momentálně evidujeme 100 recenzí.

Penzion Reos

9,1

Penzion Reos

Ubytování (Penzion) Penzion Reos. Penzion Reos se nachází v Hodoníně a nabízí zahradu a terasu.Ubytování má v některých případech balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Penzion Reos se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Reos má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Reos momentálně evidujeme 383 recenzí.

Penzion JaRo

9

Penzion JaRo

Ubytování (Penzion) Penzion JaRo. Penzion JaRo v Hodoníně nabízí zahradu a bar. K dispozici je i sluneční terasa a turistické informace a lze v něm bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Penzion JaRo se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion JaRo má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion JaRo momentálně evidujeme 140 recenzí.

Lipovka penzion

8,7

Lipovka penzion

Ubytování (Penzion) Lipovka penzion. Lipovka penzion se nachází v Hodoníně. Nabízí fitcentrum a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a mají vlastní koupelnu. Ubytování Lipovka penzion se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Lipovka penzion má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Lipovka penzion momentálně evidujeme 47 recenzí.

Hotel Krystal

8,5

Hotel Krystal

Ubytování (Hotel) Hotel Krystal. Hotel Krystal je zcela nekuřácký a nachází se v malém českém městě Hodonín, v blízkosti slovenských a rakouských hranic. Ubytování Hotel Krystal se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Krystal má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Krystal momentálně evidujeme 121 recenzí.

Penzion Budvarka

8

Penzion Budvarka

Ubytování (Penzion) Penzion Budvarka. Penzion Budvarka se nachází v Hodoníně a má terasu a bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Budvarka se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Budvarka má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Budvarka momentálně evidujeme 95 recenzí.

Ubytovna Kubra

7,9

Ubytovna Kubra

Ubytování (Hostel) Ubytovna Kubra. Ubytovna Kubra se nachází v Hodoníně, 36 km od Mikulova, a nabízí terasu s výhledem na město. Součástí některých pokojů je posezení vhodné k relaxaci. Ubytování Ubytovna Kubra se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytovna Kubra má celkové hodnocení 7,9. Pro Hostel Ubytovna Kubra momentálně evidujeme 103 recenzí.

apartmán Byt 3 +1

apartmán Byt 3 +1

Ubytování (Apartmán) apartmán Byt 3 +1. Boasting accommodation with a balcony, apartmán Byt 3 +1 is situated in Hodonín. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování apartmán Byt 3 +1 se nachází ve městě Hodonín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán apartmán Byt 3 +1 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.