Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Heřmanův Městec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Heřmanův Městec

Farma Slunečný Dvůr

9,4

Farma Slunečný Dvůr

Ubytování (Farma) Farma Slunečný Dvůr. Farma Slunečný Dvůr se nachází v obci Holičky, 2 km od Morašic, je obklopená lesy a nabízí restauraci a bezplatný kabelový internet ve společných... Ubytování Farma Slunečný Dvůr se nachází ve městě Heřmanův Městec (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Farma Slunečný Dvůr má celkové hodnocení 9,4. Pro Farma Farma Slunečný Dvůr momentálně evidujeme 89 recenzí.

Hotel Marina

7

Hotel Marina

Ubytování (Hotel) Hotel Marina. Hotel Marina se nachází v Heřmanově Městci a poskytuje bezplatné Wi-Fi a ubytování v prostorných apartmánech s kuchyňským koutem. Ubytování Hotel Marina se nachází ve městě Heřmanův Městec (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Marina má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Marina momentálně evidujeme 44 recenzí.

Pension Eva - Tapušík Robert

Pension Eva - Tapušík Robert

Ubytování (Penzion) Pension Eva - Tapušík Robert. Situated in Hermanuv Mestec, Pension Eva - Tapušík Robert has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Pension Eva - Tapušík Robert se nachází ve městě Heřmanův Městec (Česko - Pardubický kraj).

Pension Eva&Tapušík

Pension Eva&Tapušík

Ubytování (Penzion) Pension Eva&Tapušík. Penzion Eva&Tapušík se nachází v Heřmanově Městci a nabízí zahradu, terasu a pokoje s kuchyňským koutem a sdílenou koupelnou. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Pension Eva&Tapušík se nachází ve městě Heřmanův Městec (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Penzion Pension Eva&Tapušík nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.