Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Háje nad Jizerou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Háje nad Jizerou

Rybnice nad Jizerou 51

9,3

Rybnice nad Jizerou 51

UbytováníRybnice nad Jizerou 51. Rybnice nad Apartmán Jizerou 51 se nachází v Loukově, 42 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka a 43 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba. Ubytování Rybnice nad Jizerou 51 se nachází ve městě Háje nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

chalupa Krkonoše

9,2

chalupa Krkonoše

Ubytování (Chata) chalupa Krkonoše. Chalupa Krkonoše se nachází v obci Háje. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Budete mít výhled na řeku. Ubytování chalupa Krkonoše se nachází ve městě Háje nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování chalupa Krkonoše má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata chalupa Krkonoše momentálně evidujeme 14 recenzí.

Dům mezi Krakonošem a Rumcajsem JEN PRO VÁS

7,2

Dům mezi Krakonošem a Rumcajsem JEN PRO VÁS

Ubytování (Prázdninový dům) Dům mezi Krakonošem a Rumcajsem JEN PRO VÁS. Ubytování mezi Krakonošem a Rumcajsem se nachází v Hájích v Libereckém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Karpacz je odsud 29 km. Ubytování Dům mezi Krakonošem a Rumcajsem JEN PRO VÁS se nachází ve městě Háje nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Háje

Chalupa Háje

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Háje. Chalupa Háje se nachází v Hájích a nabízí bar, zahradu a vybavení pro grilování. Ubytování je vzdálené 24 km od Sklářské Poruby. Ubytování Chalupa Háje se nachází ve městě Háje nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).