Hledat

Ubytování

Ubytování město Hajdúnánás

Ve městě Hajdúnánás (Maďarsko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hajdúnánás

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hajdúnánás

Szárcsa Vendégház

9,8

Szárcsa Vendégház

Ubytování (Apartmán) Szárcsa Vendégház. Boasting a garden, private pool and garden views, Szárcsa Vendégház is set in Hajdúnánás. Ubytování Szárcsa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Strucc Tanya Vendégház

9,6

Strucc Tanya Vendégház

Ubytování (Penzion) Strucc Tanya Vendégház. Strucc Tanya Vendégház features free bikes, bar, a shared lounge and garden in Hajdúnánás. Ubytování Strucc Tanya Vendégház se nachází ve městě Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Tornácos Vendégház

9,6

Tornácos Vendégház

Ubytování (Penzion) Tornácos Vendégház. Built in the beginning of the 20th century, Tornácos Vendégház is located 1 km from the centre of Hajdúnánás, and offers a large garden and free private... Ubytování Tornácos Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Csipkés Vendégház

9,5

Csipkés Vendégház

Ubytování (Penzion) Csipkés Vendégház. Built in 1920 and completely renovated in 2016, Csipkés Vendégház is set in Hajdúnánás, 1.4 km from a thermal and medicinal bath. Ubytování Csipkés Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Grafit Apartmanok

9,4

Grafit Apartmanok

Ubytování (Apartmán) Grafit Apartmanok. Grafit Apartmanok se nachází v Hajdúnánásu a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Grafit Apartmanok se nachází ve městě Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Termál Panzió

9,1

Termál Panzió

Ubytování (Penzion) Termál Panzió. Within 500 metres from the Hajdúnánás Thermal Bath, Termál Panzió offers free WiFi and free transfers from the train station, which is 400 metres away. Ubytování Termál Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Diófa Motel Csárda

8,7

Diófa Motel Csárda

Ubytování (Bed and breakfast) Diófa Motel Csárda. Offering à la carte restaurant and a children´ playground in the garden, Diófa Motel Csárda is located in a calm and quiet area of Hajdúnánás. Ubytování Diófa Motel Csárda se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Hotel Median Hajdúnánás

8,6

Hotel Median Hajdúnánás

Ubytování (Hotel) Hotel Median Hajdúnánás. Hotel Median Hajdúnánás je klimatizovaný hotel, který se nachází ve městě Hajdúnánás a nabízí à la carte restauraci a vinárnu s ručně vyráběnými víny. Ubytování Hotel Median Hajdúnánás se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Erzsike Vendégház

6,5

Erzsike Vendégház

Ubytování (Penzion) Erzsike Vendégház. Set in Hajdúnánás, Erzsike Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. The guest house offers a terrace. Ubytování Erzsike Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Günter Vendégház-Hajdúnánás

Günter Vendégház-Hajdúnánás

Ubytování (Apartmán) Günter Vendégház-Hajdúnánás. Set in Hajdúnánás in the Hajdu-Bihar region, Günter Vendégház-Hajdúnánás features a patio. The property has garden views and is 27 km from Nyíregyháza. Ubytování Günter Vendégház-Hajdúnánás se nachází ve městě Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Verandás Vendégház

Verandás Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Verandás Vendégház. Verandás Vendégház is located in Hajdúnánás and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Verandás Vendégház se nachází ve městě Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Sirály Apartman

Sirály Apartman

Ubytování (Apartmán) Sirály Apartman. Boasting a shared lounge, a garden, and a private beach area, Sirály Apartman offers accommodation in Hajdúnánás with free WiFi and garden views. Ubytování Sirály Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Nánás Szállás 2

Nánás Szállás 2

Ubytování (Prázdninový dům) Nánás Szállás 2. Nánás Szállás 2 is located in Hajdúnánás and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Nánás Szállás 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Sirály 2 Apartman

Sirály 2 Apartman

Ubytování (Apartmán) Sirály 2 Apartman. Sirály 2 Apartman se nachází v Hajdúnánásu v Hajducko-bihárské župě a nabízí terasu a výhled na jezero. Do Debrecínu je to 37 km. Ubytování Sirály 2 Apartman se nachází ve městě Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Napsugár vendégház

Napsugár vendégház

Ubytování (Apartmán) Napsugár vendégház. Napsugár vendégház se nachází v Hajdúnánásu a nabízí zahradu a terasu. Do Debrecínu je to 37 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Napsugár vendégház se nachází ve městě Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Hőforrás Apartman

Hőforrás Apartman

Ubytování (Apartmán) Hőforrás Apartman. Hőforrás Apartman is located in Hajdúnánás and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Hőforrás Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Őzike vendégház Hajdúnánás

Őzike vendégház Hajdúnánás

Ubytování (Prázdninový dům) Őzike vendégház Hajdúnánás. Őzike vendégház Hajdúnánás se nachází v Hajdúnánásu a nabízí restauraci, sdílený lounge a zahradu. Do Debrecínu je to 37 km. Ubytování Őzike vendégház Hajdúnánás se nachází ve městě Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Prestige Vendégház

Prestige Vendégház

Ubytování (Apartmán) Prestige Vendégház. Prestige Vendégház se nachází v Hajdúnánás a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a terasou. 38 km od Debrecínu. Ubytování Prestige Vendégház se nachází ve městě Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Nánás Szállás

Nánás Szállás

Ubytování (Prázdninový dům) Nánás Szállás. Nánás Szállás is set in Hajdúnánás and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Nánás Szállás se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

The Gina Gubor House

The Gina Gubor House

Ubytování (Prázdninový dům) The Gina Gubor House. The Gina Gubor House is situated in Hajdúnánás and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování The Gina Gubor House se nachází ve městě Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Tóparti vendégház

Tóparti vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Tóparti vendégház. Set in Hajdúnánás in the Hajdu-Bihar region, Tóparti vendégház features a patio and lake views. The air-conditioned accommodation is 39 km from Tokaj. Ubytování Tóparti vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Ubytování ve městě Hajdúnánás

Město Hajdúnánás se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Hajdúnánás.