Hledat

Ubytování

Ubytování město Hajdúböszörmény

Ve městě Hajdúböszörmény (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hajdúböszörmény

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hajdúböszörmény

Flat in Hajdúböszörmény - near thermal baths

10

Flat in Hajdúböszörmény - near thermal baths

Ubytování (Apartmán) Flat in Hajdúböszörmény - near thermal baths. Flat in Hajdúböszörmény is set in Hajdúböszörmény only 1 km from the local thermal bath, Bocskai Health Spa. Ubytování Flat in Hajdúböszörmény - near thermal baths se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

P16 Apartment

9,8

P16 Apartment

Ubytování (Apartmán) P16 Apartment. Located in Hajdúböszörmény in the Hajdu-Bihar region, P16 Apartment has a garden. Ubytování P16 Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Sára Vendégház

9,5

Sára Vendégház

Ubytování (Apartmány) Sára Vendégház. Sára Vendégház se nachází v Hajdúböszörmény, 19 km od Debrecínu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sára Vendégház se nachází ve městě Hajdúböszörmény (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Levendula Vendégház

9,5

Levendula Vendégház

Ubytování (Apartmány) Levendula Vendégház. Levendula Vendégház se nachází v Hajdúböszörmény, 19 km od Debrecínu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Levendula Vendégház se nachází ve městě Hajdúböszörmény (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Piri Vendégház

8,9

Piri Vendégház

Ubytování (Penzion) Piri Vendégház. Situated in Hajdúböszörmény, Piri Vendégház features a garden. Ubytování Piri Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

MAMRE Szálló

8,8

MAMRE Szálló

Ubytování (Bed and breakfast) MAMRE Szálló. Featuring free WiFi access, a terrace and a garden, MAMRE Szálló is set in the centre of Hajdúböszörmény, 170 metres from the main square. Ubytování MAMRE Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Ubytování ve městě Hajdúböszörmény

Město Hajdúböszörmény se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Hajdúböszörmény.