Hledat

Ubytování

Ubytování město Funes

Ve městě Funes (Itálie) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Funes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Funes

Planerhof Apartment Alpenrose

10

Planerhof Apartment Alpenrose

UbytováníPlanerhof Apartment Alpenrose. Planerhof Apartment Alpenrose se nachází přibližně 17 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Planerhof Apartment Alpenrose se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Planerhof Apartment Enzian

10

Planerhof Apartment Enzian

UbytováníPlanerhof Apartment Enzian. Planerhof Apartment Enzian se nachází v obci Funes, 15 km od vlakového nádraží Bressanone a 17 km od katedrály Bressanone. Ubytování Planerhof Apartment Enzian se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peterwieshof

9,9

Peterwieshof

UbytováníPeterwieshof. Peterwieshof se nachází v obci Funes, 17 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a... Ubytování Peterwieshof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasleidhof

9,8

Gasleidhof

Ubytování (Farma) Gasleidhof. Gasleidhof nabízí pobyt na farmě v obci Funes. Může se pochlubit relaxační zahradou a výhledem na vrcholy horské skupiny Geisler. Ubytování Gasleidhof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baumannhof

9,7

Baumannhof

Ubytování (Apartmány) Baumannhof. Baumannhof se nachází ve městě Funes v regionu Trentino Alto Adige, 17 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Baumannhof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Messner

9,7

Villa Messner

Ubytování (Penzion) Villa Messner. Villa Messner se nachází ve městě Funes, 17 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Villa Messner se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Viel Nois Guest House

9,6

Viel Nois Guest House

Ubytování (Hotel) Viel Nois Guest House. Viel Nois se nachází v centru obce Funes v nadmořské výšce 1150 metrů a nabízí rustikální ubytování v alpském stylu s výhledem na Dolomity. Ubytování Viel Nois Guest House se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Jaiterhof

9,6

Jaiterhof

Ubytování (Apartmány) Jaiterhof. Jaiterhof se nachází v nadmořské výšce 1 100 metrů, 1 km od centra města Funes a jen 5 minut jízdy od lyžařských sjezdovek, a má zahradu s lehátky, stoly a... Ubytování Jaiterhof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Living Puez

9,6

Living Puez

Ubytování (Apartmány) Living Puez. Living Puez leží jen kousek od města San Pietro v údolí Val di Funes a poskytuje ubytování v apartmánech s balkonem nebo terasou s výhledem na hory. Ubytování Living Puez se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tyrol

9,4

Hotel Tyrol

Ubytování (Hotel) Hotel Tyrol. Hotel Tyrol leží v nadmořské výšce 1300 metrů a nabízí wellness, zahradu s bazénem, vířivku a hřiště. Na místě je neplacené parkoviště. Ubytování Hotel Tyrol se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Proihof

9,4

Proihof

Ubytování (Farma) Proihof. Proihof se nachází 5 minut jízdy od centra obce Funes. Ubytování Proihof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gruberhof Coll

9,4

Gruberhof Coll

Ubytování (Apartmány) Gruberhof Coll. Gruberhof Coll se nachází ve městě Funes v regionu Trentino Alto Adige, 20 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Gruberhof Coll se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Planerhof Apartment Lilie

9,3

Planerhof Apartment Lilie

UbytováníPlanerhof Apartment Lilie. Planerhof Apartment Lilie se nachází v obci Funes, 15 km od vlakového nádraží Bressanone a 17 km od katedrály Bressanone. Ubytování Planerhof Apartment Lilie se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ganoihof apartments

9,3

Ganoihof apartments

UbytováníGanoihof apartments. Rodinná ekologická farma Ganoihof apartments se nachází v nadmořské výšce 1 100 metrů a nabízí zahradu o rozloze 5 000 m², množství hospodářských zvířat i... Ubytování Ganoihof apartments se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ritzhof

9,2

Ritzhof

Ubytování (Apartmány) Ritzhof. Ritzhof se nachází v obci Villnöss v regionu Tridentsko - Horní Adiže, 45 km od Bolzana. Nabízí gril, lyžárnu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Ritzhof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Planerhof Apartment Edelweiss

9,1

Planerhof Apartment Edelweiss

UbytováníPlanerhof Apartment Edelweiss. Planerhof Apartment Edelweiss se nachází přibližně 17 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Planerhof Apartment Edelweiss se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Stern

9,1

Gasthof Stern

Ubytování (Hotel) Gasthof Stern. Nachází se na klidném panoramatickém místě v nadmořské výšce 963 metrů v Tisu. Tříhvězdičkový Gasthof Stern má zahradu s bazénem a pizzerii. Ubytování Gasthof Stern se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Magdalenablick

9,1

Magdalenablick

Ubytování (Apartmány) Magdalenablick. Magdalenablick se nachází v obci Santa Magdalena, 2 km od města Funes a 20 minut jízdy autem od města Chiusa, a nabízí ubytování v alpském stylu s výhledem... Ubytování Magdalenablick se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Kabishof

9

Agriturismo Kabishof

Ubytování (Farma) Agriturismo Kabishof. Penzion Kabishof ve městě Funes nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agriturismo Kabishof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Raschötzhof

9

Raschötzhof

Ubytování (Bed and breakfast) Raschötzhof. Raschötzhof stojí na klidném místě v nadmořské výšce 1150 metrů, 5 minut pěšky od centra obce San Pietro a nabízí zahradu s rozlohou 150 m² s grilem. Ubytování Raschötzhof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Töglhof

8,9

Residence Töglhof

Ubytování (Hotel) Residence Töglhof. Residence Töglhof se nachází ve vesničce St. Peter hamlet of Funes a má výhled na pohoří Odle, které je součástí Dolomit a zároveň zapsáno na seznam... Ubytování Residence Töglhof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberpiskoihof

8,9

Oberpiskoihof

Ubytování (Farma) Oberpiskoihof. Farma Oberpiskoihof se nachází v zahradě a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a sdílenou terasu s lehátky. Ubytování Oberpiskoihof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Galreidhof

8,8

Galreidhof

Ubytování (Apartmány) Galreidhof. Galreidhof je malá, tradiční farmářská usedlost ve městě Sankt Magdalena, 7 km od přírodního parku Puez Odle. Nabízí panoramatický výhled na okolní hory. Ubytování Galreidhof se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Fines

8,7

Hotel Fines

Ubytování (Hotel) Hotel Fines. Hotel Fines se nachází ve městě Funes, přímo naproti malé sjezdovce. Ubytování Hotel Fines se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Pension Sonia

8,4

Appartements Pension Sonia

Ubytování (Bed and breakfast) Appartements Pension Sonia. Pension Sonia, obklopený pohořím Dolomity, v pěší vzdálenosti od lyžařského areálu Filler Lift. Ubytování Appartements Pension Sonia se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Mittermühl

8,1

Gasthof Mittermühl

Ubytování (Penzion) Gasthof Mittermühl. Rodinný Gasthof Mittermühl se nachází uprostřed lesa v přírodním parku Puez-Geisler a nabízí pokoje se satelitní TV. Ubytování Gasthof Mittermühl se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Sonia App 103

8

Pension Sonia App 103

Ubytování (Apartmány) Pension Sonia App 103. Pension Sonia App 103 se nachází asi 21 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Pension Sonia App 103 se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Sonia App 105

Pension Sonia App 105

Ubytování (Apartmány) Pension Sonia App 105. Pension Sonia App 105 se nachází 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Pension Sonia App 105 se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Valentin36 Apartment Ritten

Valentin36 Apartment Ritten

Ubytování (Apartmány) Valentin36 Apartment Ritten. Valentin36 Apartment Ritten se nachází 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Valentin36 Apartment Ritten se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Sonia App 102

Pension Sonia App 102

Ubytování (Apartmány) Pension Sonia App 102. Pension Sonia App 102 se nachází asi 21 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Pension Sonia App 102 se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Sonia App 101

Pension Sonia App 101

Ubytování (Apartmány) Pension Sonia App 101. Pension Sonia App 101 se nachází asi 21 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Pension Sonia App 101 se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Valentin36 Apartment Raschötz

Valentin36 Apartment Raschötz

Ubytování (Apartmány) Valentin36 Apartment Raschötz. Valentin36 Apartment Raschötz se nachází 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Valentin36 Apartment Raschötz se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Sonia App 104

Pension Sonia App 104

Ubytování (Apartmány) Pension Sonia App 104. Pension Sonia App 104 se nachází v obci Funes a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Pension Sonia App 104 se nachází ve městě Funes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Valentin36 Apartment Geisler

Valentin36 Apartment Geisler

Ubytování (Apartmány) Valentin36 Apartment Geisler. Valentin36 Apartment Geisler se nachází 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Valentin36 Apartment Geisler se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Funes

Město Funes se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Funes.