Hledat

Ubytování

Ubytování město Fondo

Ve městě Fondo (Itálie) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fondo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fondo

Hotel Alle Ciaspole

10

Hotel Alle Ciaspole

UbytováníHotel Alle Ciaspole. Hotel Alle Ciaspole se nachází ve městě Fondo a nabízí sluneční terasu. Na místě je restaurace. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Hotel Alle Ciaspole se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

MolinDeiMaghi

9,8

MolinDeiMaghi

Ubytování (Bed and breakfast) MolinDeiMaghi. MolinDeiMaghi se nachází ve Fondu a nabízí zahradu a sdílený lounge. Všechny pokoje mají výhled na hory. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování MolinDeiMaghi se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cain Comfort Chalet

9,5

Cain Comfort Chalet

Ubytování (Chata) Cain Comfort Chalet. Cain Comfort Chalet se nachází ve Fondu a nabízí bar, gril a terasu. 40 km od Moeny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Cain Comfort Chalet se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanza San Martino

9,4

Casa Vacanza San Martino

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanza San Martino. Casa Vacanza San Martino se nachází ve městě Fondo, 37 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 38 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Casa Vacanza San Martino se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

da Stoimenov

9,3

da Stoimenov

Ubytovánída Stoimenov. Da Stoimenov se nachází ve Fondu, 38 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, muzea Touriseum a 39 km od divadla Merano. Ubytování da Stoimenov se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lady Maria Hotel Wellness & Resort

9,1

Lady Maria Hotel Wellness & Resort

Ubytování (Hotel) Lady Maria Hotel Wellness & Resort. Lady Maria se nachází v centru Fonda a nabízí skvělé dopravní spojení po celém městě i do 6 km vzdáleného lyžařského areálu Passo della Mendola. Ubytování Lady Maria Hotel Wellness & Resort se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Fiore

8,9

Agritur Fiore

Ubytování (Farma) Agritur Fiore. Agritur Fiore se nachází ve městě Fondo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Agritur Fiore se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Bellavista

8,8

Residence Bellavista

Ubytování (Apartmán) Residence Bellavista. Residence Bellavista se nachází ve Fondu, pouhých 38 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Residence Bellavista se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Room&Breakfast Al Canyon

8,5

Room&Breakfast Al Canyon

Ubytování (Penzion) Room&Breakfast Al Canyon. Room&Breakfast Al Canyon se nachází ve městě Fondo, 37 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a... Ubytování Room&Breakfast Al Canyon se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento di Carlos Trentino Val di Non

8,3

Appartamento di Carlos Trentino Val di Non

Ubytování (Apartmán) Appartamento di Carlos Trentino Val di Non. Appartamento di Carlos Trentino Val di Non se nachází ve Fondu, 37 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 38 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea... Ubytování Appartamento di Carlos Trentino Val di Non se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Piazza

8

B&B Piazza

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Piazza. B&B Piazza se nachází ve Fondu a nabízí bar. Tento bed and breakfast má výhled na hory a leží 41 km od Moeny. Ubytování B&B Piazza se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienzimmer (Stanza) in Fondo Trentino

6,7

Ferienzimmer (Stanza) in Fondo Trentino

Ubytování (Apartmány) Ferienzimmer (Stanza) in Fondo Trentino. Ferienzimmer (Stanza) in Fondo Trentino se nachází ve Fondu. Do Bolzana je to 18 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienzimmer (Stanza) in Fondo Trentino se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Tavernetta

La Tavernetta

Ubytování (Apartmány) La Tavernetta. La Tavernetta se nachází ve Fondu, 37 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 38 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování La Tavernetta se nachází ve městě Fondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Fondo

Město Fondo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Fondo.