Hledat

Ubytování

Ubytování město Folgarida

Ve městě Folgarida (Itálie) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Folgarida

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Folgarida

Hotel Gran Baita

9,6

Hotel Gran Baita

Ubytování (Hotel) Hotel Gran Baita. Hotel Baita se nachází v klidné horské lokalitě, 400 metrů od centra Folgaridy. Ubytování Hotel Gran Baita se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Degli Angeli

9,3

Chalet Degli Angeli

Ubytování (Hotel) Chalet Degli Angeli. Chalet Degli Angeli se nachází 1900 metrů nad mořem v Località Malghet Haut. Ubytování Chalet Degli Angeli se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casetta dei Cuori - Alpine Style Cozy Apartment

9,3

Casetta dei Cuori - Alpine Style Cozy Apartment

Ubytování (Apartmán) Casetta dei Cuori - Alpine Style Cozy Apartment. Casetta dei Cuori - Alpine Style Cozy Apartment se nachází ve Folgaridě a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casetta dei Cuori - Alpine Style Cozy Apartment se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Monolocale nuovo sulla pista da sci in montagna

9,3

Monolocale nuovo sulla pista da sci in montagna

Ubytování (Apartmány) Monolocale nuovo sulla pista da sci in montagna. Monolocale nuovo sulla pista da sci se nachází v obci Folgarida, 34 km od průsmyku Tonale. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Monolocale nuovo sulla pista da sci in montagna se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa del Roccolo

9,1

Casa del Roccolo

Ubytování (Apartmány) Casa del Roccolo. Apartmány Casa del Roccolo se nachází uprostřed lesů 5 minut chůze od lyžařského vleku na horu Belvedere v obci Folgarida a 10 minut jízdy autem od Dimara. Ubytování Casa del Roccolo se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Madonna delle Nevi

9,1

Hotel Madonna delle Nevi

Ubytování (Hotel) Hotel Madonna delle Nevi. Nabízí bezplatné lázně a krytý bazén, rodinný Hotel Madonna delle Nevi má pokoje v alpském stylu. Ubytování Hotel Madonna delle Nevi se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Fantelli

9,1

Hotel Fantelli

Ubytování (Hotel) Hotel Fantelli. Hotel Fantelli se nachází ve středisku Folgarida. Na lyžích zde dojedete až ke dveřím. Ubytování Hotel Fantelli se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Gaia

9,1

Villa Gaia

Ubytování (Apartmán) Villa Gaia. Villa Gaia se nachází ve Folgaridě a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Villa Gaia se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dream House Quadrifoglio. Sulle piste di Folgarida,madonna di campiglio.

9

Dream House Quadrifoglio. Sulle piste di Folgarida,madonna di campiglio.

Ubytování (Apartmán) Dream House Quadrifoglio. Sulle piste di Folgarida,madonna di campiglio.. Dream House Quadrifoglio s výhledem do zahrady. Sulle piste di Folgarida, madonna di campiglio. Ubytování Dream House Quadrifoglio. Sulle piste di Folgarida,madonna di campiglio. se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lacasinapungitopo

8,9

Lacasinapungitopo

Ubytování (Apartmán) Lacasinapungitopo. Lacasinapungitopo se nachází ve Folgaridě, 33 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Lacasinapungitopo se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Derby

8,8

Hotel Derby

Ubytování (Hotel) Hotel Derby. Hotel Derby nabízí bezplatné venkovní parkoviště, bezplatné Wi-Fi a lázně s tureckou lázní a finskou saunou zdarma. 5 km od Dimara. Ubytování Hotel Derby se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alaska

8,8

Hotel Alaska

Ubytování (Hotel) Hotel Alaska. Hotel Alaska se nachází v lyžařském rezortu Folgarida, uprostřed pohoří Brenta. Ubytování Hotel Alaska se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spazioso trilocale sulle piste da sci

8,7

Spazioso trilocale sulle piste da sci

Ubytování (Apartmán) Spazioso trilocale sulle piste da sci. Spazioso trilocale sulle piste da sci se nachází ve Folgaridě. 34 km od průsmyku Tonale. Ubytování Spazioso trilocale sulle piste da sci se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luna Wellness Hotel

8,7

Luna Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Luna Wellness Hotel. Luna Wellness Hotel se nachází jen 150 metrů od lyžařských vleků a turistických tras ve Folgaridě, mezi národním parkem Stelvio a Trentem. Ubytování Luna Wellness Hotel se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sun Valley

8,5

Residence Sun Valley

Ubytování (Apartmán) Residence Sun Valley. Residence Sun Valley s výhledem do zahrady nabízí ubytování s přímým přístupem na sjezdovku, asi 32 km od průsmyku Tonale. Výhled směřuje na hory. Ubytování Residence Sun Valley se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alphotel Taller Wellness & Sport

8,5

Alphotel Taller Wellness & Sport

Ubytování (Hotel) Alphotel Taller Wellness & Sport. Alphotel Taller se nachází ve Folgaridě, jen 600 metrů od lanovek Belvedere a Folgarida, které vás dopraví na sjezdovky v pohoří Brenta. Ubytování Alphotel Taller Wellness & Sport se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Caminetto

8,3

Hotel Caminetto

Ubytování (Hotel) Hotel Caminetto. Hotel Caminetto je 4hvězdičkový podnik uprostřed Dolomit, pouhých 100 metrů od městského lyžařského vleku. Ubytování Hotel Caminetto se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Condominio Carlo Magno Folgarida Alta

8

Appartamento Condominio Carlo Magno Folgarida Alta

Ubytování (Apartmány) Appartamento Condominio Carlo Magno Folgarida Alta. Appartamento Condominio Carlo Magno Folgarida Alta se nachází 33 km od průsmyku Tonale a nabízí výhled do zahrady, restauraci, zahradu a přímý přístup na... Ubytování Appartamento Condominio Carlo Magno Folgarida Alta se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Mirtillo Rosso

7,9

Residence Mirtillo Rosso

Ubytování (Apartmány) Residence Mirtillo Rosso. Residence Mirtillo Rosso se nachází na poklidném místě v nadmořské výšce 1 300 metrů, v bezprostřední blízkosti lesa a 50 metrů od sjezdovek Folgarida, a... Ubytování Residence Mirtillo Rosso se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

La casina

7,9

La casina

Ubytování (Apartmány) La casina. La casina se nachází ve Folgaridě, 33 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casina se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento panorama

7,7

Appartamento panorama

Ubytování (Apartmán) Appartamento panorama. Appartamento panorama se nachází ve Folgaridě, 32 km od průsmyku Tonale, a nabízí terasu. Ubytování Appartamento panorama se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Delizioso appartamento a due passi dalle piste

7,7

Delizioso appartamento a due passi dalle piste

Ubytování (Apartmán) Delizioso appartamento a due passi dalle piste. Delizioso appartamento a due passi dalle piste se nachází ve Folgaridě. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Delizioso appartamento a due passi dalle piste se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Renzi

7,4

Hotel Renzi

Ubytování (Hotel) Hotel Renzi. Hotel Renzi se nachází 100 metrů od sjezdovek ve středisku Folgarida a nabízí restauraci Trentino, relaxační saunu a pokoje zařízené v alpském stylu s... Ubytování Hotel Renzi se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Desiree Apartment

7,3

Desiree Apartment

Ubytování (Apartmán) Desiree Apartment. Desiree Apartment se nachází ve Folgaridě v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Do Trenta je to 48 km. Ubytování Desiree Apartment se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Splendor

6,8

Hotel Splendor

Ubytování (Hotel) Hotel Splendor. Hotel Splendor nabízí přímý přístup na sjezdovky středisek Folgarida a Marilleva a výhled na pohoří Brenta. Ubytování Hotel Splendor se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Union

6,7

Hotel Union

Ubytování (Hotel) Hotel Union. Hotel Union se nachází ve Folgaridě a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a přímý přístup na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Hotel Union se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Park Hotel

6,6

Park Hotel

Ubytování (Hotel) Park Hotel. Park Hotel se nachází v lokalitě Folgarida. Nabízí wellness centrum s krytým bazénem, ​​saunou a tureckou lázní a zajišťuje zábavu pro děti i dospělé a... Ubytování Park Hotel se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Delizioso Monolocale Residence Sun Valley

6,5

Delizioso Monolocale Residence Sun Valley

Ubytování (Apartmán) Delizioso Monolocale Residence Sun Valley. Delizioso Monolocale Residence Sun Valley se nachází ve městě Folgarida. 48 km od Trenta. Ubytování Delizioso Monolocale Residence Sun Valley se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

hotel kapriol

hotel kapriol

Ubytování (Hotel) hotel kapriol. Hotel kapriol se nachází ve Folgaridě a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování hotel kapriol se nachází ve městě Folgarida (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Folgarida

Město Folgarida se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Folgarida.