Hledat

Ubytování

Ubytování město Ferma

Ve městě Ferma (Řecko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ferma

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ferma

Villa Melissa

9,9

Villa Melissa

Ubytování (Vila) Villa Melissa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Melissa is set in Ferma. Ubytování Villa Melissa se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta).

Boutique Villa Thalassa

9,8

Boutique Villa Thalassa

Ubytování (Vila) Boutique Villa Thalassa. Located in Ferma, Boutique Villa Thalassa features accommodation with a private pool and sea views. Ubytování Boutique Villa Thalassa se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta).

Mayla house

9,7

Mayla house

Ubytování (Vila) Mayla house. Situated in Ferma, 800 metres from Kakkos bay beach and less than 1 km from Psaropoula Beach, Mayla house features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Mayla house se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Aurora Apts Studios

9,6

New Aurora Apts Studios

Ubytování (Apartmány) New Aurora Apts Studios. New Aurora Apts Studios jsou pokoje a apartmány situované ve Fermě, 46 km od Sitie. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Nechybí ani... Ubytování New Aurora Apts Studios se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chrissi Bay

9,6

Chrissi Bay

Ubytování (Prázdninový dům) Chrissi Bay. Featuring a sun terrace, Xrisi Bay is a detached holiday home situated in Ferma in the Crete Region. Ubytování Chrissi Bay se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aaron Apartments

9,6

Aaron Apartments

Ubytování (Apartmány) Aaron Apartments. Aaron Apartments se nachází v malé obci Ferma, 46 km od města Sitia. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aaron Apartments se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Belissario

9,5

Porto Belissario

Ubytování (Hotel) Porto Belissario. Hotel Belissario se nachází ve městě Ferma a nabízí venkovní bazén a krásný výhled na Libyjské moře. Ubytování Porto Belissario se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta).

Studios Crete

9,2

Studios Crete

Ubytování (Apartmány) Studios Crete. Studios Crete se nachází ve vesničce Ferma, 5 minut jízdy od písečné pláže Agia Fotia. Ubytování Studios Crete se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferma Hill Apartments

9,1

Ferma Hill Apartments

Ubytování (Apartmány) Ferma Hill Apartments. Ferma Hill Apartments se nachází v přímořské vesničce Ferma a má přístup do soukromé zátoky. Ubytování Ferma Hill Apartments se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kakkos Bay Hotel and Bungalows

9,1

Kakkos Bay Hotel and Bungalows

Ubytování (Hotel) Kakkos Bay Hotel and Bungalows. Kakkos Bay se nachází na oblázkové pláži Ferma a je obklopen svěžími zahradami. Nabízí klimatizované pokoje s výhledem na Libyjské moře, bazén a... Ubytování Kakkos Bay Hotel and Bungalows se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta).

Elena's beach garden

9

Elena's beach garden

Ubytování (Apartmán) Elena's beach garden. Situated in Ferma, 1.5 km from Agia Fotia Beach and 1. Ubytování Elena's beach garden se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta).

Luxury Villa Melissa

8,3

Luxury Villa Melissa

Ubytování (Vila) Luxury Villa Melissa. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Luxury Villa Melissa is situated in Ferma. Ubytování Luxury Villa Melissa se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oleander's Garden

Oleander's Garden

Ubytování (Aparthotel) Oleander's Garden. Set in Ferma in the Crete region, with Kakkos bay beach and Psaropoula Beach nearby, Oleander's Garden offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Oleander's Garden se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta).

Apartments Paradise

Apartments Paradise

Ubytování (Apartmány) Apartments Paradise. Set amidst blossomed gardens, the family-run Paradise Apartments is located in Ferma of Lasithi, just 100 metres from the sandy beach. Ubytování Apartments Paradise se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kastello kalliste

Kastello kalliste

Ubytování (Vila) Kastello kalliste. Located in Ferma, just 70 metres from Ferma Beach, Kastello kalliste provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Kastello kalliste se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 49 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enorme Santanna Beach

Enorme Santanna Beach

Ubytování (Hotel) Enorme Santanna Beach. Enorme Santanna Beach has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Ierápetra. Ubytování Enorme Santanna Beach se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta).

Villa BIanca

Villa BIanca

Ubytování (Vila) Villa BIanca. Boasting a patio with sea views, a garden and a terrace, Villa BIanca can be found in Ferma, close to Kakkos bay beach and 1.5 km from Psaropoula Beach. Ubytování Villa BIanca se nachází ve městě Ferma (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ferma

Město Ferma se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Ferma.