Hledat

Ubytování

Ubytování město Femés

Ve městě Femés (Španělsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Femés

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Femés

Villa El Perinqué

9,4

Villa El Perinqué

Ubytování (Vila) Villa El Perinqué. Tato vila se nachází u přírodní památky Los Ajaches. Nabízí lounge s krbem, sluneční terasu a verandu s panoramatickým výhledem na moře a hory. Ubytování Villa El Perinqué se nachází ve městě Femés (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Caldera

8,5

La Casa Caldera

Ubytování (Venkovský dům) La Casa Caldera. Situated in Femés, 30 km from Costa Teguise, La Casa Caldera features an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování La Casa Caldera se nachází ve městě Femés (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Emerenciana

8,1

Casa Emerenciana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Emerenciana. Casa Emerenciana is situated in Las Casitas de Femes, 10 km from Yaiza. Playa Blanca is 11 km from the property. Ubytování Casa Emerenciana se nachází ve městě Femés (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Femés

Město Femés se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Femés.