Hledat

Ubytování

Ubytování město Faver

Ve městě Faver (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Faver

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Faver

Ca' Ada

9,5

Ca' Ada

Ubytování (Bed and breakfast) Ca' Ada. Rodinný Ca' Ada se nachází v horské vesnici Faver a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV s plochou obrazovkou. Má zahradu a restauraci. Ubytování Ca' Ada se nachází ve městě Faver (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur All'Olivo

9,2

Agritur All'Olivo

Ubytování (Farma) Agritur All'Olivo. Agritur All'Olivo se nachází ve Faveru, 26 km od MUSE. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agritur All'Olivo se nachází ve městě Faver (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Emma

9

Appartamento Emma

Ubytování (Apartmán) Appartamento Emma. Appartamento Emma nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a moderním zařízením. Nachází se ve Faveru, 600 metrů od centra. Ubytování Appartamento Emma se nachází ve městě Faver (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Faggio Ponciach Altavalle OSPITAR

8,4

Al Faggio Ponciach Altavalle OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Al Faggio Ponciach Altavalle OSPITAR. Al Faggio se nachází ve Faveru v regionu Trentino Alto Adige. Ponciach Altavalle OSPITAR má balkon a výhled na hory. 22 km od Molvena. Ubytování Al Faggio Ponciach Altavalle OSPITAR se nachází ve městě Faver (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Dante Faver Val di Cembra Ospitar

8

Appartamento Dante Faver Val di Cembra Ospitar

Ubytování (Apartmán) Appartamento Dante Faver Val di Cembra Ospitar. Appartamento Dante Faver Val di Cembra Ospitar se nachází ve Faveru. 21 km od Molvena. Ubytování Appartamento Dante Faver Val di Cembra Ospitar se nachází ve městě Faver (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Faver

Město Faver se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Faver.