Hledat

Ubytování

Ubytování město Fasnia

Ve městě Fasnia (Španělsko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fasnia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fasnia

186 Eco Holidays House Raices

9,7

186 Eco Holidays House Raices

Ubytování (Prázdninový dům) 186 Eco Holidays House Raices. Situated in Fasnia in the Canary Islands region, Eco Holidays House Raices has a patio and garden views. Ubytování 186 Eco Holidays House Raices se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MARCELA&JOAQUIN MOUNTAIN HOUSE

9,6

MARCELA&JOAQUIN MOUNTAIN HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) MARCELA&JOAQUIN MOUNTAIN HOUSE. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, MARCELA&JOAQUIN MOUNTAIN HOUSE is located in Fasnia. Ubytování MARCELA&JOAQUIN MOUNTAIN HOUSE se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CALETA LOS ROQUES

9,5

CALETA LOS ROQUES

Ubytování (Prázdninový dům) CALETA LOS ROQUES. Located in Fasnia, 100 metres from El Abrigo Beach, CALETA LOS ROQUES provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování CALETA LOS ROQUES se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Half wooden rural apartment

9,2

Half wooden rural apartment

Ubytování (Apartmán) Half wooden rural apartment. Set in Fasnia in the Canary Islands region, Half wooden rural apartment features a patio and garden views. Ubytování Half wooden rural apartment se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas Cueva Alfer

9,2

Casas Cueva Alfer

Ubytování (Prázdninové domy) Casas Cueva Alfer. Casas Cueva Alfer features garden views, free WiFi and free private parking, set in Fasnia, 2.4 km from El Abrigo Beach. Ubytování Casas Cueva Alfer se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casapancho.com

9,1

Casapancho.com

Ubytování (Prázdninové domy) Casapancho.com. Tyto tradiční kanárské domy se nacházejí na jihu ostrova Tenerife, nedaleko města Fasnia. Ubytování Casapancho.com se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naomi’s House

9,1

Naomi’s House

Ubytování (Venkovský dům) Naomi’s House. Naomi’s House se nachází v obci Fasnia, 41 km od města Santa Cruz de Tenerife. Nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Naomi’s House se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pepe

8,9

Casa Pepe

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pepe. Featuring a shared lounge, barbecue facilities, and a terrace, Casa Pepe offers accommodation in Fasnia with free WiFi and sea views. Ubytování Casa Pepe se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Fasnia Nature

8,9

Casa Fasnia Nature

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Fasnia Nature. Situated in Fasnia, Casa Fasnia Nature features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa Fasnia Nature se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antigua Escuela de 1840

8,6

Antigua Escuela de 1840

Ubytování (Prázdninový dům) Antigua Escuela de 1840. Boasting a spa bath, Antigua Escuela de 1840 is situated in Fasnia. The property is 41 km from Santa Cruz de Tenerife and free private parking is... Ubytování Antigua Escuela de 1840 se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GREEN VILLAGE. TONY FRÍAS.

8,6

GREEN VILLAGE. TONY FRÍAS.

Ubytování (Venkovský dům) GREEN VILLAGE. TONY FRÍAS.. GREEN VILLAGE. TONY FRÍAS. se nachází v obci Fasnia. Tento venkovský dům má terasu a zahradu. Venkovský dům GREEN VILLAGE. Ubytování GREEN VILLAGE. TONY FRÍAS. se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Caliborna

8,4

Villa Caliborna

Ubytování (Vila) Villa Caliborna. Set in a restored 18th century building, Villa Caliborna features a pool, a spacious terrace with a shower, sun loungers and a barbecue. Ubytování Villa Caliborna se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Casas del Camino Real

7,8

Las Casas del Camino Real

Ubytování (Prázdninové domy) Las Casas del Camino Real. Set 2.7 km from El Abrigo Beach, Las Casas del Camino Real in Fasnia offers accommodation, a garden with a barbecue and an outdoor swimming pool. Ubytování Las Casas del Camino Real se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife).

Holiday Home Fasnia - TFS02017-F

7,6

Holiday Home Fasnia - TFS02017-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Fasnia - TFS02017-F. Set in Fasnia, Holiday Home Fasnia - TFS02017-F offers a private pool. The accommodation is 41 km from Santa Cruz de Tenerife. Ubytování Holiday Home Fasnia - TFS02017-F se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca La Alejandría

Finca La Alejandría

Ubytování (Venkovský dům) Finca La Alejandría. Finca La Alejandría is set in Fasnia and offers a garden and a terrace. Ubytování Finca La Alejandría se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday homes Camino Real Fasnia - TFS02021-IYA

Holiday homes Camino Real Fasnia - TFS02021-IYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday homes Camino Real Fasnia - TFS02021-IYA. Holiday homes Camino Real Fasnia - TFS02021-IYA is set in Fasnia. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen and a... Ubytování Holiday homes Camino Real Fasnia - TFS02021-IYA se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife).

La casa de Aya

La casa de Aya

Ubytování (Prázdninový dům) La casa de Aya. Situated in Fasnia in the Canary Islands region, La casa de Aya features a terrace. The holiday home has sea views and is 40 km from Santa Cruz de... Ubytování La casa de Aya se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

198 Villa Rural La Zarza Heritage

198 Villa Rural La Zarza Heritage

Ubytování (Vila) 198 Villa Rural La Zarza Heritage. Set in Fasnia, VILLA RURAL LA ZARZA HERITAGE offers a private pool. The property has garden views and is 33 km from Los Cristianos. Ubytování 198 Villa Rural La Zarza Heritage se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment on the beach and ocean sounds

Apartment on the beach and ocean sounds

Ubytování (Apartmán) Apartment on the beach and ocean sounds. Featuring sea views, Apartment on the beach and ocean sounds features accommodation with a balcony and a kettle, around a few steps from El Abrigo Beach. Ubytování Apartment on the beach and ocean sounds se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa del Barranco

La Casa del Barranco

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa del Barranco. Featuring a garden and a terrace, La Casa del Barranco provides accommodation in Fasnia with free WiFi and sea views. Ubytování La Casa del Barranco se nachází ve městě Fasnia (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Fasnia

Město Fasnia se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Fasnia.