Hledat

Ubytování

Ubytování město Estavayer-le-Lac

Ve městě Estavayer-le-Lac (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Estavayer-le-Lac

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Estavayer-le-Lac

Chalet Wirz

8,7

Chalet Wirz

Ubytování (Chata) Chalet Wirz. Located in Estavayer-le-Lac in the Canton of Fribourg region, Chalet Wirz features a terrace and lake views. Ubytování Chalet Wirz se nachází ve městě Estavayer-le-Lac (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Rive Sud

8,6

Le Rive Sud

Ubytování (Hotel) Le Rive Sud. A historic building in the centre of Estavayer le Lac, Le Rive Sud offers you rooms with exposed wooden beams. Ubytování Le Rive Sud se nachází ve městě Estavayer-le-Lac (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel du Port

8,2

Hôtel du Port

Ubytování (Hotel) Hôtel du Port. This traditional family-run hotel in the medieval centre of Estavayer-le-Lac is just 200 metres from Lake Neuchatel and the port. Ubytování Hôtel du Port se nachází ve městě Estavayer-le-Lac (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Estavayer-le-Lac

Město Estavayer-le-Lac se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Estavayer-le-Lac.