Hledat

Ubytování

Ubytování město Elia

Ve městě Elia (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Elia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Elia

Stratos Palace

9,9

Stratos Palace

Ubytování (Vila) Stratos Palace. Featuring a seasonal private outdoor swimming pool, Stratos Palace features accommodation with free WiFi and mountain views and is situated in Elia. Ubytování Stratos Palace se nachází ve městě Elia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Κοκκίνη Χάνι, Βραχόκηπος

9,7

Κοκκίνη Χάνι, Βραχόκηπος

Ubytování (Apartmán) Κοκκίνη Χάνι, Βραχόκηπος. Κοκκίνη Χάνι, Βραχόκηπος in Elia offers accommodation with free WiFi, 1.7 km from Tobrouk Beach, 1. Ubytování Κοκκίνη Χάνι, Βραχόκηπος se nachází ve městě Elia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elia Villas

8,7

Elia Villas

Ubytování (Vily) Elia Villas. Vily Elia se nacházejí v letovisku Elia, 10 km od Heraklionu, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Elia Villas se nachází ve městě Elia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nautilus Farm House

Nautilus Farm House

Ubytování (Prázdninový dům) Nautilus Farm House. Nautilus Farm House is set in Elia. Free WiFi is offered. The holiday home also has 2 bathrooms. The holiday home offers a terrace. Ubytování Nautilus Farm House se nachází ve městě Elia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Elia

Město Elia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Elia.