Hledat

Ubytování

Ubytování město El Pris

Ve městě El Pris (Španělsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě El Pris

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě El Pris

Sunset El Pris

9,4

Sunset El Pris

Ubytování (Apartmán) Sunset El Pris. Sunset El Pris se nachází v letovisku El Pris, 11 km od letoviska La Laguna, a nabízí 3hvězdičkové ubytování s balkonem a výhledem na bazén. Ubytování Sunset El Pris se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Tacoronte - TFN02011-F

Holiday Home Tacoronte - TFN02011-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tacoronte - TFN02011-F. Set in Puerto de la Madera in the Canary Islands region, Holiday Home Tacoronte - TFN02011-F has a garden. Ubytování Holiday Home Tacoronte - TFN02011-F se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prime Sea and Mountain views Home with pool

Prime Sea and Mountain views Home with pool

Ubytování (Prázdninový dům) Prime Sea and Mountain views Home with pool. Set in El Pris, Prime Sea and Mountain views Home with pool offers accommodation with a private pool, a terrace and mountain views. Ubytování Prime Sea and Mountain views Home with pool se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brisamar

Brisamar

Ubytování (Apartmán) Brisamar. Brisamar is situated in El Pris. This apartment provides accommodation with a balcony. The apartment features a flat-screen TV. Ubytování Brisamar se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atlantic Best Views Home

Atlantic Best Views Home

Ubytování (Prázdninový dům) Atlantic Best Views Home. Atlantic Best Views Home is located in El Pris and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Atlantic Best Views Home se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach house with sunset views!

Beach house with sunset views!

Ubytování (Prázdninový dům) Beach house with sunset views!. Situated in El Pris in the Canary Islands region, Beach house with sunset views! features a patio and sea views. Ubytování Beach house with sunset views! se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě El Pris

Město El Pris se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě El Pris.