Hledat

Ubytování

Ubytování město El Pris

Ve městě El Pris (Španělsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě El Pris

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě El Pris

Ocean View El Pris

9,5

Ocean View El Pris

Ubytování (Apartmán) Ocean View El Pris. Ocean View El Pris se nachází na pláži v El Pris a nabízí bezplatné Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, potápění a rybaření. Ubytování Ocean View El Pris se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife).

Sunset El Pris

9,4

Sunset El Pris

Ubytování (Apartmán) Sunset El Pris. Sunset El Pris se nachází v letovisku El Pris, 11 km od letoviska La Laguna, a nabízí 3hvězdičkové ubytování s balkonem a výhledem na bazén. Ubytování Sunset El Pris se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife).

Holiday Home Tacoronte - TFN02011-F

Holiday Home Tacoronte - TFN02011-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tacoronte - TFN02011-F. Set in Puerto de la Madera in the Canary Islands region, Holiday Home Tacoronte - TFN02011-F has a garden. Ubytování Holiday Home Tacoronte - TFN02011-F se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife).

Prime Sea and Mountain views Home with pool

Prime Sea and Mountain views Home with pool

Ubytování (Prázdninový dům) Prime Sea and Mountain views Home with pool. Set in El Pris, Prime Sea and Mountain views Home with pool offers accommodation with a private pool, a terrace and mountain views. Ubytování Prime Sea and Mountain views Home with pool se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife).

Brisamar

Brisamar

Ubytování (Apartmán) Brisamar. Brisamar is situated in El Pris. This apartment provides accommodation with a balcony. The apartment features a flat-screen TV. Ubytování Brisamar se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife).

Atlantic Best Views Home

Atlantic Best Views Home

Ubytování (Prázdninový dům) Atlantic Best Views Home. Atlantic Best Views Home is located in El Pris and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Atlantic Best Views Home se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife).

Beach house with sunset views!

Beach house with sunset views!

Ubytování (Prázdninový dům) Beach house with sunset views!. Situated in El Pris in the Canary Islands region, Beach house with sunset views! features a patio and sea views. Ubytování Beach house with sunset views! se nachází ve městě El Pris (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě El Pris

Město El Pris se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě El Pris.