Hledat

Ubytování

Ubytování město El Arenal

Ve městě El Arenal (Španělsko) máme celkem 82 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě El Arenal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě El Arenal

Villa Son Veri de la Marina

9,4

Villa Son Veri de la Marina

Ubytování (Vila) Villa Son Veri de la Marina. Set in El Arenal, Villa Son Veri de la Marina offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Villa Son Veri de la Marina se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria's house

9,3

Maria's house

Ubytování (Prázdninový dům) Maria's house. Maria's house se nachází asi 100 metrů od pláže Playa de Palma a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Maria's house se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Casa antigua reformada junto al mar

9,3

Casa antigua reformada junto al mar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa antigua reformada junto al mar. Casa antigua reformada junto al mar se nachází v letovisku El Arenal, 300 metrů od pláže Playa de Palma a 500 metrů od pláže Calo de Sant Antoni, a nabízí... Ubytování Casa antigua reformada junto al mar se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Veri D'Abaix

9

Son Veri D'Abaix

Ubytování (Prázdninové domy) Son Veri D'Abaix. Situated in El Arenal, 500 metres from Es Calonet des Fornàs Beach and 1. Ubytování Son Veri D'Abaix se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Planet One Hotel

8,9

Planet One Hotel

Ubytování (Hotel) Planet One Hotel. Planet One Hotel se nachází ve městě El Arenal a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, terasu, rodinné pokoje, nepřetržitě... Ubytování Planet One Hotel se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

HSM Son Veri

8,9

HSM Son Veri

Ubytování (Hotel) HSM Son Veri. Moderní ubytování HSM Son Veri se nachází pouhých 5 minut pěšky od pláže Arenal. Ubytování HSM Son Veri se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Gracia

8,6

Hotel Gracia

Ubytování (Hotel) Hotel Gracia. Hotel Gracia se nachází v letovisku El Arenal na Mallorce, jen 80 metrů od pláže. Ubytování Hotel Gracia se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hostal Villa Maruja

8,5

Hostal Villa Maruja

Ubytování (Penzion) Hostal Villa Maruja. Hostal Villa Maruja se nachází v El Arenalu, jen 3 minuty pěšky od pláže Playa de Palma. Hostel je obklopen bary, restauracemi, hospodami a nočními kluby. Ubytování Hostal Villa Maruja se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

whala!fun

8,4

whala!fun

Ubytování (Hotel) whala!fun. Whala!Fun se nachází v letovisku El Arenal a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, slunnou terasu s bazénem, restauraci a bar. Ubytování whala!fun se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Garau

8,4

Hotel Garau

Ubytování (Hotel) Hotel Garau. Hotel Garau je vzdálený pouhých 150 metrů od pláže v letovisku El Arenal a nabízí bar, terasu a světlé pokoje s balkonem nebo terasou. Ubytování Hotel Garau se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Arcadio

8,3

Apartamentos Arcadio

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Arcadio. Apartamentos Arcadio se nachází 200 metrů od pláže Playa de Palma a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Arcadio se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forenna Hostel

8,3

Forenna Hostel

Ubytování (Hostel) Forenna Hostel. Forenna Hostel is located in El Arenal. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a desk and free WiFi. Ubytování Forenna Hostel se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

HSM Hotel Reina del Mar

8,2

HSM Hotel Reina del Mar

Ubytování (Hotel) HSM Hotel Reina del Mar. Hotel Reina del Mar se nachází 300 metrů od pláže El Arenal v Playa de Palma na Mallorce. Ubytování HSM Hotel Reina del Mar se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hostal Tierramar

8,2

Hostal Tierramar

Ubytování (Hostel) Hostal Tierramar. Set in Arenal, next to the Playa de Palma Beach, Hostal Tierramar offers rooms with private bathrooms. Ubytování Hostal Tierramar se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fenix

8,2

Hotel Fenix

Ubytování (Hotel) Hotel Fenix. Hotel Fenix se nachází nedaleko aquaparku v letovisku El Arenal a nabízí celoroční venkovní bazén i zařízenou terasu. Ubytování Hotel Fenix se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Don Pepe - Adults Only

8,1

Hotel Don Pepe - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Don Pepe - Adults Only. Hotel Don Pepe se nachází ve městě S'Arenal v zálivu Palma na Mallorce, pouze 5 minut chůze od pláže a maríny. Ubytování Hotel Don Pepe - Adults Only se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Iris

8,1

Hotel Iris

Ubytování (Hotel) Hotel Iris. Hotel Iris se nachází pouhých 50 metrů od mallorské pláže Playa de Palma a má venkovní bazén a sluneční terasu. Ubytování Hotel Iris se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Planet Blue Hotel

8,1

Planet Blue Hotel

Ubytování (Hotel) Planet Blue Hotel. Located just 150 metres from S’Arenal Beach, Planet Blue Hotel offers an outdoor pool and 24-hour reception. Ubytování Planet Blue Hotel se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piñero Bahia de Palma

8

Piñero Bahia de Palma

Ubytování (Hotel) Piñero Bahia de Palma. Tento hotel se nachází pouhých 250 metrů od pláže a přístavu ve městě Arenal. Nabízí venkovní bazén, sluneční terasu a samoobslužnou restauraci. Ubytování Piñero Bahia de Palma se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hostal Atlanta

8

Hostal Atlanta

Ubytování (Hostel) Hostal Atlanta. Hostal Atlanta se nachází ve městě El Arenal, 5 minut chůze od dlouhé pláže Palma a pobřežní promenády. Ubytování Hostal Atlanta se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mix Smart

8

Mix Smart

Ubytování (Hotel) Mix Smart. Set in El Arenal, Mix Smart provides 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Mix Smart se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Ipanema Beach

8

Hotel Ipanema Beach

Ubytování (Hotel) Hotel Ipanema Beach. Hotel Ipanema Park se nachází 400 metrů od pláže a jen 10 km od letiště. Nabízí klidné ubytování v čistých a dobře zařízených pokojích a skvělé umístění. Ubytování Hotel Ipanema Beach se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hostal Lido

7,9

Hostal Lido

Ubytování (Penzion) Hostal Lido. Hostal Lido se nachází v letovisku S'Arenal, pouhých 50 metrů od pláže Playa de Palma a 10 minut jízdy autem od letiště Palma, a nabízí pokoje se soukromým... Ubytování Hostal Lido se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Xapala

7,9

Hotel Xapala

Ubytování (Hotel) Hotel Xapala. Hotel Xapala se nachází 50 metrů od pláže v letovisku S'Arenal v Mallorce. Nabízí venkovní terasu a klimatizované pokoje s TV a minibarem na požádání. Ubytování Hotel Xapala se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Hostal

7,9

Das Hostal

Ubytování (Hostel) Das Hostal. Et Dömische Das Hostal je situován pouhých 260 metrů od pláže a pobřežní promenády letoviska El Arenal a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a bar s terasou. Ubytování Das Hostal se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

azuLine Hotel Bahamas y Bahamas II

7,7

azuLine Hotel Bahamas y Bahamas II

Ubytování (Hotel) azuLine Hotel Bahamas y Bahamas II. AzuLine Hotel Bahamas se nachází v S'Arenalu, 8 minut chůze od pláže a 10 minut jízdy od letiště Palma. Ubytování azuLine Hotel Bahamas y Bahamas II se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Blue Sea Arenal Tower - Adults Only

7,6

Blue Sea Arenal Tower - Adults Only

Ubytování (Hotel) Blue Sea Arenal Tower - Adults Only. Blue Sea Arenal Tower - Adults Only se nachází jen pár kroků od pláže a snadno se od něj dostanete do hlavního města Mallorky – Palmy. Ubytování Blue Sea Arenal Tower - Adults Only se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Leblon

7,6

Hotel Leblon

Ubytování (Hotel) Hotel Leblon. Hotel Leblon se nachází v obci El Arenal, pouhých 100 metrů od pláže Playa de Palma a 8 km od mezinárodního letiště Mallorca. Ubytování Hotel Leblon se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Kilimanjaro

7,6

Hotel Kilimanjaro

Ubytování (Hotel) Hotel Kilimanjaro. Tento 3hvězdičkový all inclusive hotel se nachází v perfektní lokalitě v centru letoviska S'Arenal, pouhých 300 metrů od pláže a nedaleko celé řady obchodů... Ubytování Hotel Kilimanjaro se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hostal Mar del Plata

7,5

Hostal Mar del Plata

Ubytování (Penzion) Hostal Mar del Plata. Hostal Mar del Plata se nachází 200 metrů od pláže S'Arenal a pouhých 5 minut chůze od živé ulice Calle del Jamón. Ubytování Hostal Mar del Plata se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sol de Mallorca

7,5

Hotel Sol de Mallorca

Ubytování (Hotel) Hotel Sol de Mallorca. Hotel Sol de Mallorca se nachází na jihu Mallorky, pouhých 50 metrů od pláže El Arenal. Ubytování Hotel Sol de Mallorca se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Torre Azul & Spa - Adults Only

7,5

Hotel Torre Azul & Spa - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Torre Azul & Spa - Adults Only. Hotel Torre Azul & Spa - Adults Only se nachází na Mallorce, pouhých 400 metrů od přístavu a pláže v El Arenal. Hotel má venkovní bazén a wellness. Ubytování Hotel Torre Azul & Spa - Adults Only se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

MLL Mediterranean Bay - Adults Only

7,5

MLL Mediterranean Bay - Adults Only

Ubytování (Hotel) MLL Mediterranean Bay - Adults Only. Mediterranean Bay se nachází 350 metrů od pláže S'Arenal a má venkovní bazén, venkovní vířivku a saunu. Ubytování MLL Mediterranean Bay - Adults Only se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Riutort

7,4

Hotel Riutort

Ubytování (Hotel) Hotel Riutort. Tento hotel se nachází v mallorském letovisku Playa de Palma, 200 metrů od pláže Balneario, a je obklopený celou řadou nejrůznějších turistických služeb. Ubytování Hotel Riutort se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

JS Paradise Beach Music - Adults Only

7,4

JS Paradise Beach Music - Adults Only

Ubytování (Hotel) JS Paradise Beach Music - Adults Only. Rezort Paradise Beach Music - Adults Only je vzdálený 200 metrů od pláže El Arenal a přístavu. Ubytování JS Paradise Beach Music - Adults Only se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Amazonas

7,4

Hotel Amazonas

Ubytování (Hotel) Hotel Amazonas. K hotelu patří velký bazén se zahradou, která se nachází naproti Yacht Clubu Arenal a jen 350 metrů od pláže Playa de Palma. Ubytování Hotel Amazonas se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

whala!beach

7,3

whala!beach

Ubytování (Hotel) whala!beach. Ubytování whala!beach se nachází na pláži v letovisku El Arenal na Mallorce a nabízí střešní terasu s výhledem na moře a sezónní venkovní bazén. Ubytování whala!beach se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Blue Sea Costa Verde

7,3

Blue Sea Costa Verde

Ubytování (Hotel) Blue Sea Costa Verde. Blue Sea Hotel Costa Verde se nachází v letovisku El Arenal na ostrově Mallorca, 10 minut chůze od pláže Arenal. Ubytování Blue Sea Costa Verde se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

MLL Caribbean Bay

7,2

MLL Caribbean Bay

Ubytování (Hotel) MLL Caribbean Bay. Caribbean Bay se nachází v centru města El Arenal, pouhých 5 minut chůze od pláže. Nabízí střešní bazén s nádherným výhledem na Středozemní moře. Ubytování MLL Caribbean Bay se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Mix Alea

7,2

Mix Alea

Ubytování (Hotel) Mix Alea. Hotel Mix Alea se nachází u lesa Son Veri v letovisku S’Arenal, pouhých 600 metrů od pláže. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a venkovní bazén. Ubytování Mix Alea se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Teide

7,2

Hotel Teide

Ubytování (Hotel) Hotel Teide. Hotel Teide je situován 300 metrů od pláže El Arenal v letovisku Playa de Palma na Mallorce a nabízí pokoje se soukromým balkonem, koupelnou a bezplatným... Ubytování Hotel Teide se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Cassandra

7,1

Hotel Cassandra

Ubytování (Hotel) Hotel Cassandra. Tříhvězdičkový hotel Cassandra se nachází v letovisku El Arenal. Nabízí restauraci, bar, venkovní bazén, společný lounge, slunnou terasu a výhled na bazén. Ubytování Hotel Cassandra se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Blue Sea Mediodia

7,1

Blue Sea Mediodia

Ubytování (Hotel) Blue Sea Mediodia. Hotel Mediodia se nachází v centru letoviska El Arenal, 80 metrů od pláže. Ubytování Blue Sea Mediodia se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Manaus

7,1

Hotel Manaus

Ubytování (Hotel) Hotel Manaus. Tento hotel se nachází na klidném místě obklopeném lesy v Palma de Mallorca, jen pár minut pěšky od pláže. Nabízí pěkný bar, restauraci a venkovní bazén. Ubytování Hotel Manaus se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Mix Bahia Real

7,1

Apartamentos Mix Bahia Real

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Mix Bahia Real. Apartamentos Mix Bahia Real se nachází u pláže Playa de Palma. Nabízí dobře vybavená klimatizovaná studia s balkonem. Ubytování Apartamentos Mix Bahia Real se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Playa Sol

7

Hotel Playa Sol

Ubytování (Hotel) Hotel Playa Sol. Hotel Playa Sol nabízí cenově výhodné ubytování na jižním pobřeží Mallorky, 200 metrů od pláže S’Arenal. Ubytování Hotel Playa Sol se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Costa Mediterraneo

6,9

Hotel Costa Mediterraneo

Ubytování (Hotel) Hotel Costa Mediterraneo. Hotel Costa Mediterráneo se nachází v obchodní čtvrti, 5 minut chůze od pláže Palma a nabízí venkovní bazén s bezplatnými slunečníky a lehátky. Ubytování Hotel Costa Mediterraneo se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Seramar Hotel Luna - Luna Park Adults Only

6,8

Seramar Hotel Luna - Luna Park Adults Only

Ubytování (Hotel) Seramar Hotel Luna - Luna Park Adults Only. Seramar Hotel Luna - Luna Park se nachází 500 metrů od mallorské pláže El Arenal, a nabízí 2 venkovní bazény. Ubytování Seramar Hotel Luna - Luna Park Adults Only se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Jorbar

6,6

Apartamentos Jorbar

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Jorbar. Apartamentos Jorbar se nachází v pobřežním městě El Arenal, pouhých 160 metrů od pláže, a nabízí apartmány/studia s bezplatným Wi-Fi a soukromou terasu. Ubytování Apartamentos Jorbar se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Perla Seven Apartments and Rooms

6,6

Perla Seven Apartments and Rooms

Ubytování (Aparthotel) Perla Seven Apartments and Rooms. Perla Seven Apartments and Rooms nabízí ubytování v letovisku El Arenal, pouhých 100 metrů od pláže a 2 km od akvaparku Aqualand. Ubytování Perla Seven Apartments and Rooms se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MLL Palma Bay Club Resort

6,6

MLL Palma Bay Club Resort

Ubytování (Rezort) MLL Palma Bay Club Resort. Tento all inclusive rezort o rozloze více než 25 000 m² se nachází jen 350 metrů od pláže S'Arenal na Mallorce. Ubytování MLL Palma Bay Club Resort se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě El Arenal

Město El Arenal se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 82 hotelů a ubytování ve městě El Arenal.