Hledat

Ubytování

Ubytování město El Arenal

Ve městě El Arenal (Španělsko) máme celkem 82 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě El Arenal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě El Arenal

Villa Son Veri de la Marina

9,4

Villa Son Veri de la Marina

Ubytování (Vila) Villa Son Veri de la Marina. Set in El Arenal, Villa Son Veri de la Marina offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Villa Son Veri de la Marina se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Casa antigua reformada junto al mar

9,3

Casa antigua reformada junto al mar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa antigua reformada junto al mar. Casa antigua reformada junto al mar se nachází v letovisku El Arenal, 300 metrů od pláže Playa de Palma a 500 metrů od pláže Calo de Sant Antoni, a nabízí... Ubytování Casa antigua reformada junto al mar se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Son Veri D'Abaix

9

Son Veri D'Abaix

Ubytování (Prázdninové domy) Son Veri D'Abaix. Situated in El Arenal, 500 metres from Es Calonet des Fornàs Beach and 1. Ubytování Son Veri D'Abaix se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Arcadio

8,3

Apartamentos Arcadio

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Arcadio. Apartamentos Arcadio se nachází 200 metrů od pláže Playa de Palma a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Arcadio se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hostal Tierramar

8,2

Hostal Tierramar

Ubytování (Hostel) Hostal Tierramar. Set in Arenal, next to the Playa de Palma Beach, Hostal Tierramar offers rooms with private bathrooms. Ubytování Hostal Tierramar se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Planet Blue Hotel

8,1

Planet Blue Hotel

Ubytování (Hotel) Planet Blue Hotel. Located just 150 metres from S’Arenal Beach, Planet Blue Hotel offers an outdoor pool and 24-hour reception. Ubytování Planet Blue Hotel se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hostal Atlanta

8

Hostal Atlanta

Ubytování (Hostel) Hostal Atlanta. Hostal Atlanta se nachází ve městě El Arenal, 5 minut chůze od dlouhé pláže Palma a pobřežní promenády. Ubytování Hostal Atlanta se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Das Hostal

7,9

Das Hostal

Ubytování (Hostel) Das Hostal. Et Dömische Das Hostal je situován pouhých 260 metrů od pláže a pobřežní promenády letoviska El Arenal a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a bar s terasou. Ubytování Das Hostal se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Xapala

7,9

Hotel Xapala

Ubytování (Hotel) Hotel Xapala. Hotel Xapala se nachází 50 metrů od pláže v letovisku S'Arenal v Mallorce. Nabízí venkovní terasu a klimatizované pokoje s TV a minibarem na požádání. Ubytování Hotel Xapala se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hostal Mar del Plata

7,5

Hostal Mar del Plata

Ubytování (Penzion) Hostal Mar del Plata. Hostal Mar del Plata se nachází 200 metrů od pláže S'Arenal a pouhých 5 minut chůze od živé ulice Calle del Jamón. Ubytování Hostal Mar del Plata se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Hotel Amazonas

7,4

Hotel Amazonas

Ubytování (Hotel) Hotel Amazonas. K hotelu patří velký bazén se zahradou, která se nachází naproti Yacht Clubu Arenal a jen 350 metrů od pláže Playa de Palma. Ubytování Hotel Amazonas se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Perla Seven Apartments and Rooms

6,6

Perla Seven Apartments and Rooms

Ubytování (Aparthotel) Perla Seven Apartments and Rooms. Perla Seven Apartments and Rooms nabízí ubytování v letovisku El Arenal, pouhých 100 metrů od pláže a 2 km od akvaparku Aqualand. Ubytování Perla Seven Apartments and Rooms se nachází ve městě El Arenal (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě El Arenal

Město El Arenal se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 82 hotelů a ubytování ve městě El Arenal.